Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Akrilik Tezgah

Akriliğin Doğallığı Evlerinize Işıltı Katacak!

Doğal mineraller, akrilik kalitesiyle bir araya geliyor! Dikkat çekici tasarımlarla mekanlarınızın havasını değiştiriyor…

Masif ve homojen yapısı sayesinde yaşamı kolaylaştıran akrilik tezgahlar, zengin renk ve tasarım seçenekleri sunarak kişisel profesyonel kullanım alanlarının tamamında eşsiz güzelliğiyle ışık saçmaya devam ediyor! Su tutmayan yapısı, leke ve iz barındırmayı engelleyen malzemesi, çizilmemesi ve darbelere karşı dirençli olması nedeniyle yıllarca yaşayacağınız bir konfor sunuyor!

Akriliğin muhteşem doğasını mutfak ve banyolarınızda yaşamak istiyorsanız size özel çözümlerimiz var! Akrilik tezgah kalitesiyle hemen tanışın…

Akrilik Tezgah 1

Pratik ve Güvenli Kullanım: Akrilik Tezgahlar!

Akrilik Mutfak Tezgahi 2

Sınırsız Kullanım Alanı

Akrilik tezgahlar her yerde! İstediğiniz her mekana uyum sağlayan akrilik tezgah modelleri tasarım esnekliğiyle işinizi kolaylaştırır!

Mutfak ve banyo tezgahlarından teknelere, fast food dükkanlarından restoranlara, otellerden hastanelere, laboratuvarlardan eğitim merkezlerine kadar hijyenik ve dikkat çekici bir dokunuş istediğiniz her yere akrilik tezgahlar uyum sağlar. Homojen ve esnek yapısı sayesinde polyester, laminat ve doğal taşlara göre daha kullanışlı yüzeyler hazırlar.

Derzsiz olarak birleştirilme konforuna sahip akrilik tezgahlar, tasarım ve uygulamada ev ve iş yerleriniz için sınırsız seçenek sunar!

Akrilik Tezgah Uygulama Alanlarını Öğrenin

Renk ve Doku Seçenekleri

Akrilik solid surface, düz ya da granit görünümlü, birbirinden ışıltılı 60’tan fazla renk ve doku seçenekleriyle estetik ihtiyaçlarınıza cevap verir!

Kendine özgü tonlara ve desenlere sahip Akrilik tezgahlar, özgün tasarımlarıyla mekanlarınıza istediğiniz dekoru uygulamanıza olanak tanır. Alanında uzman tasarımcılarımızın beklentilerinize özel olarak hazırlayacağı akrilik tezgah modelleriyle ev ve iş yerlerinize hareket ve ahenk gelecek, ayrıcalıklı bir yaşam alanı oluşturacaksınız!

İster mat, ister parlak, Akrilik uygulamalarda her zevke ve mekana uygun tezgahlar hızlı ve sorunsuz bir biçimde hazırlanır!

Akrilik Tezgah İçin Fiyat İsteyin
Akrilik Tezgah Modelleri
Akrilik Tezgah Fiyatlari 1

Hijyenik ve Sağlıklı

Anti-bakteriyel yapısı ile mikrop ve küflerin oluşumunu engelleyen, leke ve iz bırakmayan Akrilik tezgah modelleri!

Gözeneksiz yapısı ve masif yüzeyi sayesine sağlığınıza zararlı mikroorganizmaları barındırmayan Akrilik tezgahlarınızı kolayca temizleyebilir, parlaklıklarını koruyabilirsiniz. Darbe ve şoklara gösterdikleri yüksek dayanımla tezgahlarınızı uzun yıllar aynı performans ve görünümde kullanabilirsiniz.

Ek yerleri belli olmayan, rengi solmayan, yanmaya dirençli ve ultraviyole ışınlara dayanıklı Akrilik tezgahlarınızı çok seveceksiniz…

Akrilik Tezgah Tasarımlarını Görün
Akrilik Tezgah Fiyat 3

Uzun Ömürlü Bir Kullanım İçin En Doğru Tercih: Akrilik Tezgahlar!

Estetik Çizgiler, Dayanıklı Malzemeyle Bir Araya Geliyor!

Bilgi Al
Ucretsiz Kesif 6

Ücretsiz Keşif

Mekanlarınıza uygun Akrilik tezgah projeleri için deneyimli satış ekiplerimiz ve tasarımcılarımızla ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz!

Akrilik tezgâhlarınızdan maksimum verim almanız için mekan büyüklüğü ve özellikleri, bireysel ve profesyonel kullanım amaçları, kişi sayısı ve beklentileriniz doğrultusunda keşif yapıyor, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak tasarım önerilerimizden bahsediyoruz. Tezgahlarınızı uzun yıllar aynı kalitede ve konforda kullanmanızı sağlayacak temeller atıyoruz.

Kişisel ve kurumsal mekanlarınıza özel projelendirme ve üretim süreçlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın, Akrilik tezgah çözümlerimizle tanışın!

Keşif Hizmeti İsteyin

Tasarım ve Üretim

Hayallerinizden ilham alarak uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği deneyimle tasarım ve üretimde sınırları zorluyoruz!

Uzman tasarımcılarımız ve üretim ekibimizle mekanlarınız için şık ve farklı tasarımlar yapıyor, uluslararası standartlarda imalat süreçlerini yönetiyoruz. Modern ve yenilikçi tasarım çizgilerimiz, teknolojik üretim parkurumuzla kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip tezgâhlar hazırlıyoruz.

Karakteri olan mekanlar yaratmak ve eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Hayalinizdeki yaşam alanlarını yaratıyoruz!

Üretim Parkurumuzu Görün
Tasarim Ve Uretim 6
Montaj Ve Uygulama 6

Montaj ve Uygulama

Sadece tasarım ve üretimde değil satış sonrasında da yanınızdayız! Akrilik tezgah montaj ve uygulama hizmetiyle işimizi eksiksiz yapmaya özen gösteriyoruz.

Çevreye zarar vermeden Akrilik tezgahlarınızı mekanınıza uyguluyor, montaj hatalarına karşı yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz. Keşiften tasarıma, üretimden montaja kadar tüm çalışmalarımızın öncesi ve sonrasında hizmet sürekliliği sağlayarak her türlü sorunuz ve sorununuz için profesyonel destek sunuyoruz.

Maksimum fayda sağlayacak çalışma prensibiyle Türkiye’nin her yerine hizmet kalitemizi ve başarımızı taşıyoruz!

Referanslarımızı İnceleyin

Akrilik Tezgah – Yüksek Kalite İsteyenlerin Tercihi!

Akrilik Solid Surface, doğal granit görünümü, güçlü yapısı ve geniş renk paleti ile mutfak, banyo, ofis, sağlık kuruluşları, otel, cafe ve restaurant gibi pek çok profesyonel ya da dekorasyon gerektiren alanda sınırsız uygulama özgürlüğü tanıyor! Beklentileri ve kalite standartlarını karşılıyor!

Ek Yeri Göstermeyen Yapı

Akrilik Solid Surface, ek göstermeyen yapısıyla bütüncül ve kusursuz bir görünüm sunar, bulunduğu yerin havasını değiştirir.

Geniş Renk Seçeneği

Akrilik tezgahlar düz veya granit görünümlü, 60’tan fazla renk ve doku seçeneği ile mekan özelliklerine uyum sağlar.

Kişiye Özel Uygulama

Mekan ölçüleri alınarak şekillendirilen Akrilik tezgahlar, istenilen renk, tasarım ve modelde tamamen müşteri beklentilerine göre hazırlanır.

Akrilik Tezgah Uretimi 2

Isıya Dayanıklılık

Akrilik Solid Surface, maksimum ısı değerlerinde bile deformasyona uğramaz, uzun yıllar konforlu kullanım avantajı sağlar.

Sağlığa Dost

Bakteri, küf ve leke oluşumuna izin vermeyen gözeneksiz yapısı ile Akrilik tezgahlar ailenizin ve sizin sağlığınızı düşünür.

Kullanım Kolaylığı

Darbe ve şoklara dayanıklı, ipeksi yüzeyiyle kolaylıkla temizlenebilen Akrilik tezgah, yıllarca aynı performansta kullanılır.

Uzman Ve Deneyimli Eki 7

20 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, sektörün yeniliklerini takip eden ve kendini geliştiren, başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli tasarımcılar, mimarlar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ederken pazarlama, tasarım, üretim, teslim ve satış sonrası destek hizmetlerimizin tamamını başarıyla yürütüyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Mekanınızın havasını birlikte değiştirelim…

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılığı üretim teknolojimizle bütünleştirerek evleriniz ve iş yerleriniz için modern ve farklı tezgah çözümleri sunuyoruz.

Mutfak ve banyolar, ofis ve iş yerleri, sağlık kuruluşları, alışveriş merkezleri, otel, cafe ve restoranlar başta olmak üzere kişisel ve profesyonel kullanım amaçlı her yerde müşterilerimize özel tezgah tasarımı, üretim ve uygulama hizmeti veriyoruz. Farklı renk ve doku seçeneklerinde, mekan büyüklüğüne ve kullanım amaçlarına göre üretim yapıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve üretimin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Markalar
Genis Uretim Yelpazesi 7
Mutlu Musteri 7

5000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuzdan bu güne ülkemizin ve dünyanın her yerinde, kişi ve firmalara tezgah tasarım ve üretim hizmetleri sunduk.

20 yılı aşkın tecrübemizle belediyeler, restoranlar, kafeler, hastaneler, AVM’ler ve mimarlık ofisleriyle çalışarak dikkat çekici işlere imza attık. Sektöre ve müşterilerimize değer katan; yaratıcı ve öncü, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan bir marka olduk. Satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tuttuk.

Tamamen mekanınıza ve beklentilerinize yönelik, hayalinizdeki yaşam alanını gerçeğe taşıyacak bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Referanslar

Akrilik Tezgah Projelerimiz – Türkiye’nin En İyi İşlerinde İmzamız Var!

Evlerden iş yerlerine, restoranlardan otellere kadar her ihtiyaca ve beklentiye çözüm üreten uzman ekibimizle Akrilik tezgahların tasarım ve uygulama süreçlerini başarıyla yürütüyoruz. Akrilik tezgah projelerimizi inceleyerek bizi daha yakından tanıyabilir, hizmet kalitemizi görebilirsiniz…

)) Akrilik Tezgah 7 Akrilik Mutfak Tezgahi 3
Akrilik Tezgah Fiyatlari 2 Akrilik Tezgahlar 1
Akrilik Tezgah Modelleri 1 Akrilik Tezgah Uretimi 3

Dünyanın En İyi Tezgah Markaları Tezgah Dünyasında! – Bütçenize ve İhtiyaçlarınıza Uygun Çözümler Sunuyoruz!

Alanında uzman tasarım ve imalat ekibimizle Dekton, Silestone, Çimstone, Belenco, Franke ve Dominox markalarının en iyi tezgahlarını ev ve iş yerlerinize uyguluyor, benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz! Hayalinizdeki mutfak ve banyolar için doğru yerdesiniz…

20+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli tezgah tasarım, üretim ve uygulama firması.

5000+

Tezgah Üretimi

Müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun tezgah ve yüzey üretimleri.

4000+

Kurumsal Çözümler

Restoran, AVM, ofis ve eğitim kurumları için tasarım ve üretim hizmetleri.

2500+

Dekoratif Uygulama

Şık ve konforlu mekanlar için renkli ve dikkat çekici mimari uygulamalar.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için Showroom’umuza uğrayın.

Mekanınıza Özel Çözümler Üretelim!

Evleriniz ve kurumsal alanlarınız için en uygun ve kullanışlı tezgahları üretelim.

Yaşam Alanlarınızın Tadını Çıkarın!

Mekanlarınızda konforu kesintisiz yaşayın, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirin!

Uygun Maliyetli Çözümler
Akrilik tezgah kalitesini en uygun fiyat garantisiyle sunuyoruz.
Kişi ve Firmaya Özel Uygulamalar
Bireysel ve kurumsal beklentilere uygun tasarım ve üretim yapıyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Satış ve montaj sonrası her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Üretim ve montaj garantisiyle haklarınızı koruyor, memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Akrilik Tezgah Tasarım ve Uygulama Fiyatları

Akrilik Tezgah Proje Ücretleri

Akrilik tezgah tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Tezgah uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Akrilik tezgah keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Akrilik tezhag tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Akrilik tezgah kullanım alanları; mutfak, banyo, bankolar, gıda ve servis yapan firmalar, mağazalar, ofisler, sağlık kuruluşları, oteller, AVM’ler, eğitim merkezleri, restoran ve kafelerdir. Dekoratif ve özel amaçlı tüm tezgah uygulamaları için Akrilik Solid Surface tezgahlar gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Akrilik tezgah uygulamalarımızda darbelere, yanmaya ve çizilmelere karşı en iyi malzemelerden biri olan akrilik kullanarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz. En iyi ekipmanlar ve güncel teknoloji kullanarak belirlenen tasarımın eksiksiz ve kusursuz bir şekilde hayata geçmesini sağlıyoruz.

Akrilik tezgah uygulamalarında ücretsiz keşif, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri veriyoruz. İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve araç filomuzla ürünlerinizi hatasız ve eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Avrupa Yakasında Arnavutköy, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazıt, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Cağaloğlu, Cihangir, Çağlayan, Çengelköy, Eminönü, Emirgan, Esenkent, Esenler, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fatih, Feriköy, Fındıkzade, Florya, Fulya, Gayrettepe, Gaziosmanpaşa, Güneşli, Güngören, Hadımköy, Halıcıoğlu, Halkalı, İkitelli, İstinye, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kemerburgaz, Kilyos, Kocamustafapaşa, Kuruçeşme, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Maçka, Maltepe, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Mimaroba, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Rumelihisarı, Sarıyer, Sefaköy, Seyrantepe, Sultanahmet, Şehremini, Şirinevler, Şişli, Taksim, Tarabya, Topkapı, Yenibosna, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinburnu, Zincirlikuyu semtleri ve Anadolu Yakasında Kadıköy, Bostancı, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar, Kartal, Pendik, Ataşehir, Erenköy, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Çamlıca, Çekmeköy, İçerenköy, Göztepe, Beykoz başta olmak üzere İstanbul’da tüm semtlerde; ayrıca Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Eskişehir ile birlikte tüm Türkiye genelinde Akrilik tezgah proje taahhüt ve satış hizmetleri sunmaktayız.

Kataloğumuzu İnceleyin

Tezgahdunyasi Katalo 10
Teklif Al
Teklif Al +902164200030