Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Hakkımızda

Mutfaklardan banyolara yaşam alanlarınızın her metrekaresinde modern tasarım dokunuşlarıyla düşlediğiniz konforu sizler için hazırlıyoruz!

Dünyanın en iyi tezgah markalarının kalitesini evlerinize ve iş yerlerinize taşıyan Tezgah Dünyası olarak 20 yılı aşkın sektörel deneyimimiz, alanında uzman tasarım, mühendis ve teknik ekiplerimiz, Avrupa standartlarında yenilikçi ve teknolojik üretim yaklaşımımızla bireysel ve kurumsal projeleriniz için ekonomik ve hızlı çözümler üretiyoruz. Sektöre ve müşterilerimize değer katan; yaratıcı ve öncü, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan bir marka olmak için pazarlamadan üretime, montajdan satış sonrası hizmet sürekliliğine kadar her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Mekanınızın havasını birlikte değiştirelim…

Tezgah Dunyasi

Video kapak görselinin altında ortalı bir şekilde çıkacak olan spottur. HTML kodları kullanabilirsiniz.

20+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli tezgah tasarım, üretim ve uygulama firması.

5000+

Tezgah Üretimi

Müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun tezgah ve yüzey üretimleri.

4000+

Kurumsal Çözümler

Restoran, AVM, ofis ve eğitim kurumları için tasarım ve üretim hizmetleri.

2500+

Dekoratif Uygulama

Şık ve konforlu mekanlar için renkli ve dikkat çekici mimari uygulamalar.

Vizyon Misyon

Vizyon & Misyon

Üretim ve satışta, en hızlı ve kaliteli hizmeti vererek müşterilerimize uygun maliyetli çözümler sunmak, sektörümüze değer katmak amacımızdır.

Vizyonumuz; güncel tasarımları müşterilerimize sunarken kadromuzu geliştirmek, yaratıcı ve öncü, beklentileri karşılayarak güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır. Misyonumuz ise; kalitemizden ödün vermeyerek tecrübemiz, değerlerimiz ve teknik altyapımızla müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki taleplerine etkin bir şekilde yanıt vermek, başarımızı daim kılmak, şeffaf ve doğaya saygılı bir marka olma özelliğimizi sürdürmektir.

Partnerlerimiz ve dünyanın en iyi tezgah markalarıyla ulusal ve uluslararası projelerde ülkemizi başarıyla temsil etmekten büyük gurur duyuyoruz!

Projeler

Ekibimiz

Her biri alanında uzman, sektörün yeniliklerini takip eden ve kendini geliştiren, başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli tasarımcılar, mimarlar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ederken pazarlama, tasarım, üretim, teslim ve satış sonrası destek hizmetlerimizin tamamını başarıyla yürütüyorlar.

Tasarımdan üretime kadar tezgah projelerimizin tamamında ekip olarak uyumlu bir şekilde çalışıyor, yaşam alanlarınızın konforunu arttırıyoruz.

Bizden Haberler
Ekibimiz
Kalite Politikasi

Kalite Politikamız

Kalitemizi ailemizin bir parçası olan müşterilerimizin memnuniyeti olarak görüyor, teknolojiye ve çağımıza paralel olarak kendimizi geliştiriyoruz!

Kişisel ve profesyonel tezgah hizmetlerimizin çizim aşamasından montajına kadar güvenilir uygulamalar ve sıfır hata ile üretim yapmaya, sektörel verimliliği ve rekabeti canlı tutmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımızın mesleki gelişimlerine katkıda bulunmaya, iş sağlığı ve güvenliği standartlarını iyileştirmeye devam ediyoruz.

Her zaman özgün ve fark yaratan bir firma olmak, kalitemizi standartların üzerine çıkarmak, çevreye ve doğaya zarar vermemek için çalışıyoruz!

Üretim Parkuru

Projelerimiz – Mekanlarınıza Kaliteli Dokunuşlar Yapıyoruz!

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde geniş tasarım yelpazemiz, hızlı ve kusursuz üretim politikamızla başarılı ve dikkat çekici işlere imza attık! Belediyeler, restoranlar, kafeler, hastaneler, AVM’ler ve mimarlık ofisleriyle çalıştık! Bizi daha yakından tanımak isterseniz projelerimize göz atabilirsiniz…

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Showroom ve çalışma ofislerimizi, tasarım ve üretim parkurumuzu, ekibimizi ve hizmetlerimizi yakından inceleyin. Müşterilerimizin ve kurumsal partnerlerimizin yorumlarına göz atın, ailemize siz de katılın! Mekanlarınıza özel ekonomik ve hızlı tezgah uygulamaları için gelin, tanışalım…

Ev ve İş Yerlerinizde Yenilik Mi Arıyorsunuz?

Sosyal Medyada Biz

Teklif Al
Teklif Al +902164200030