Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Tezgah Dünyası
Ümraniye
Yukarı Dudullu Mah. Nato Yolu Cad. Uzman Sok. No:5/B Ümraniye/İstanbul
Tezgah Dünyası
Kağıthane/İstanbul
Çağlayan Mahallesi Cihanşah Sokak No: 5/A Kağıthane/İstanbul

Tezgah Çözümleri İçin Bizi Arayın!

Sık Sorulan Sorular

Dekton, Silestone, Çimstone, Belenco, Franke ve Dominox tezgah markaları için ücretsiz keşif, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri veriyoruz. Mutfak, banyo, bankolar, gıda ve servis yapan firmalar, mağaza, ofisler, sağlık kuruluşları, oteller, AVM’ler, deniz taşıtları, eğitim merkezleri, restoran ve kafeler, sağlık merkezleri ile eğitim merkezleri için tezgah üretimi yapıyoruz. İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve araç filomuzla ürünlerinizi hatasız ve eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Firmamız İstanbul’da Anadolu ve Avrupa Yakası semtleri ile Türkiye’de Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya başta olmak üzere 81 ile hizmet vermektedir. Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan başta olmak üzere dünya genelinde de tüm ülkelere tezgah tasarım, üretim ve montaj uygulamaları sunmaktayız.

Tezgah fiyatlarımız; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir. Tezgah uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır. Tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kataloğumuzu İnceleyin

Tezgahdunyasi Katalo 11
Teklif Al
Teklif Al +902164200030