Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dekton Tezgah

İncecik Görünüm Maksimum Dayanıklılık!

Gözeneksiz dokusu ile sağlığa dost, gelişmiş imalat yöntemiyle çağın ötesinde, zarif tasarımıyla estetik algısı yüksek; Dekton tezgahlar!

Cam, porselen ve kurvarsın mükemmel bir karışımı olan Dekton’un zengin tasarım seçenekleri ve kusursuz yapısıyla mutfak, banyo, zemin ve yüzeylerde dikkat çekici uygulamalar yapıyor, mekanınıza konfor katıyoruz. Sizlere ise zamanla eskimeyen, rengini kaybetmeyen, çizilmeyen ve leke tutmayan Dekton tezgahların tadını çıkarmak kalıyor.

İç ve dış mekanlarınızda dekoratif çözümler, yüksek kalite ve performans arıyorsanız Dekton tezgahlar tam size göre!

Dekton Tezgah 2

Dekton'un Büyüleyici Tasarımlarıyla Eşsiz Bir Deneyim!

Dekton Mutfak Tezgahi 1

Geniş Kullanım Alanı

Birbirinden farklı tasarım çizgilerine uyarlanabilen esnekliği, kendine özgü tarzı ve kalitesiyle Dekton tezgahlar her mekan için ideal çözüm!

Mutfağını eşsiz bir alana dönüştürmek isteyenler ya da açık hava mutfak hayali olanlar için Dekton, eksiz ve ultrakompakt yapısıyla tek parça montaj avantajı sunuyor. Hijyenin en önemli olduğu banyolar için de hoş ve rahatlatıcı tasarımlara olanak veriyor. Evlerinize kişilik kazandırırken sınırsız bir kullanışlılık sağlıyor.

Dokunması keyif veren, yıllarca kullanım sonrasında bile ilk günkü gibi olan Dekton tezgahlar, sonsuz bir ilham kaynağı!

Dekton Tezgah Uygulama Alanlarını Öğrenin

Yüksek Dirençli Malzeme

Daha önce kullandığınız tüm tezgahları unutun! Dekton tezgahlar, sektörün en dirençli yüzeyleri!

Cam ve porselen üretiminde kullanılan gelişmiş hammaddeler ile kuvarsın mükemmel bir karışımı olan Dekton, hem çevre hem de kullanım şartlarına karşı maksimum direnç sağlıyor. UV direnciyle rengini kaybetmiyor, bıçak darbelerinden etkilenmiyor, leke ve mikrop barındırmıyor. Yanmadan, alev almadan ve çatlamadan en yüksek sıcaklıklara bile dayanıyor!

Kesintisiz bir konfor arıyorsanız doğru yerdesiniz! Otel, restoran, kafe ve sık kullanılan mutfaklar için Dekton tezgahlar en iyi çözüm…

Dekton Tezgah Tasarımlarını Görün
Dekton Tezgah Modelleri 3
Dekton Tezgah Fiyatlari 1

Üstün Performans ve Kullanım Kalitesi

Ultra sıkıştırma teknolojisiyle daha az bakım gerektiren ve uzun ömürlü kullanılan Dekton tezgahlar, evinize kalite getiriyor!

Gözeneksiz yapısıyla hem leke tutmayan hem de kimyasallara dayanıklı Dekton tezgah modelleri, aşırı sıcak ve aşırı soğukta oluşabilecek termal şoklara karşı kendini korur, herhangi bir deformasyona uğramaz. Sabit boyutları sayesinde de hızlı montaj ve rahat bir kullanım sağlar.

Dekton tezgahlarınızı yıllarca sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanacak, ilk günkü parlaklığında ve görünümünde zamana meydan okumasına keyifle tanık olacaksınız! Dekton ile yapılacak her şey olağandışıdır…

Dekton Tezgah İçin Fiyat İsteyin
Dekton Tezgah Fiyat 5

Hayal Edilemeyen Her Şey Dekton İle Mümkün!

Sınırsız Tasarım ve Uygulama Seçenekleri İle Mekanınızda Dekton Farkı!

Bilgi Al
Ucretsiz Kesif 2

Ücretsiz Keşif

Mekanlarınıza uygun Dekton tezgah projeleri için deneyimli satış ekiplerimiz ve tasarımcılarımızla ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz!

Dekton tezgâhlarınızdan maksimum verim almanız için mekan büyüklüğü ve özellikleri, bireysel ve profesyonel kullanım amaçları, kişi sayısı ve beklentileriniz doğrultusunda keşif yapıyor, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak tasarım önerilerimizden bahsediyoruz. Tezgahlarınızı uzun yıllar aynı kalitede ve konforda kullanmanızı sağlayacak temeller atıyoruz.

Kişisel ve kurumsal mekanlarınıza özel projelendirme ve üretim süreçlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın, Dekton tezgah çözümlerimizle tanışın!

Keşif Hizmeti İsteyin

Tasarım ve Üretim

Hayallerinizden ilham alarak uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği deneyimle tasarım ve üretimde sınırları zorluyoruz!

Uzman tasarımcılarımız ve üretim ekibimizle mekanlarınız için şık ve farklı tasarımlar yapıyor, uluslararası standartlarda imalat süreçlerini yönetiyoruz. Modern ve yenilikçi tasarım çizgilerimiz, teknolojik üretim parkurumuzla kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip tezgâhlar hazırlıyoruz.

Karakteri olan mekanlar yaratmak ve eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Hayalinizdeki yaşam alanlarını yaratıyoruz!

Üretim Parkurumuzu Görün
Tasarim Ve Uretim 2
Montaj Ve Uygulama 2

Montaj ve Uygulama

Sadece tasarım ve üretimde değil satış sonrasında da yanınızdayız! Dekton tezgah montaj ve uygulama hizmetiyle işimizi eksiksiz yapmaya özen gösteriyoruz.

Çevreye zarar vermeden Dekton tezgahlarınızı mekanınıza uyguluyor, montaj hatalarına karşı yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz. Keşiften tasarıma, üretimden montaja kadar tüm çalışmalarımızın öncesi ve sonrasında hizmet sürekliliği sağlayarak her türlü sorunuz ve sorununuz için profesyonel destek sunuyoruz.

Maksimum fayda sağlayacak çalışma prensibiyle Türkiye’nin her yerine hizmet kalitemizi ve başarımızı taşıyoruz!

Referanslarımızı İnceleyin

Dekton Tezgah – Estetik ve Farklı, Güçlü ve Ayrıcalıklı!

Dekton tezgah modelleri, malzeme kalitesi ve sınırsız tasarım olanaklarıyla mutfak, banyo, ofis, sağlık kuruluşları, otel, cafe ve restaurant gibi pek çok profesyonel ya da dekorasyon gerektiren alanda hayalleri gerçeğe dönüştürüyor! Keyifli ve konforlu mekanlar yaratıyor…

Yüksek UV Direnci

Dekton ultraviyole ışınlarına (UV) yüksek direnç gösterir ve zamanla solmaz, rengini kaybetmez. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılır.

Çizilme ve Aşınma Direnci

Aşınma ve çizilmeye karşı dayanıklı Dekton yüzeyi, kullanım koşullarından etkilenmez, eskimez, yenilenmesi ve parlatılması gerekmez.

Leke Tutmayan Yapı

Şarap, kahve, kalem ve pas gibi en inatçı lekeler Dekton yüzeyinde barınmaz, gözeneksiz yapısı sayesinde kimyasal maddelere de dayanıklıdır.

Dekton Tezgah Uretimi 1

Montaj Kolaylığı

Dekton tezgah plakalarının boyut ve kalınlıklarının sabittir, özel bir kesme ya da düzeltme yapmanıza gerek kalmaz, montajı kolaydır.

Gözeneksiz Yüzey

Ultra sıkıştırma teknolojisi sayesinde elde edilen gözeneksiz yüzey, sıvı ve gazların yüzeye girişini engeller, daha az bakım gerektirir.

Renk Korunumu

Dekton tezgahlar renk tutarlılığı açısından yüksek verime sahiptir, renk kaybı ya da estetik sorunlarla karşılaşmanıza neden olmaz.

Uzman Ve Deneyimli Eki 3

20 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, sektörün yeniliklerini takip eden ve kendini geliştiren, başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli tasarımcılar, mimarlar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ederken pazarlama, tasarım, üretim, teslim ve satış sonrası destek hizmetlerimizin tamamını başarıyla yürütüyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Mekanınızın havasını birlikte değiştirelim…

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılığı üretim teknolojimizle bütünleştirerek evleriniz ve iş yerleriniz için modern ve farklı tezgah çözümleri sunuyoruz.

Mutfak ve banyolar, ofis ve iş yerleri, sağlık kuruluşları, alışveriş merkezleri, otel, cafe ve restoranlar başta olmak üzere kişisel ve profesyonel kullanım amaçlı her yerde müşterilerimize özel tezgah tasarımı, üretim ve uygulama hizmeti veriyoruz. Farklı renk ve doku seçeneklerinde, mekan büyüklüğüne ve kullanım amaçlarına göre üretim yapıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve üretimin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Markalar
Genis Uretim Yelpazesi 3
Mutlu Musteri 3

5000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuzdan bu güne ülkemizin ve dünyanın her yerinde, kişi ve firmalara tezgah tasarım ve üretim hizmetleri sunduk.

20 yılı aşkın tecrübemizle belediyeler, restoranlar, kafeler, hastaneler, AVM’ler ve mimarlık ofisleriyle çalışarak dikkat çekici işlere imza attık. Sektöre ve müşterilerimize değer katan; yaratıcı ve öncü, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan bir marka olduk. Satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tuttuk.

Tamamen mekanınıza ve beklentilerinize yönelik, hayalinizdeki yaşam alanını gerçeğe taşıyacak bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Referanslar

Dekton Tezgah Projelerimiz – Türkiye’nin En İyi İşlerinde İmzamız Var!

Evler, iş yerleri, kamusal alanlar ve kurumsal işletmeler için Dekton tezgah tasarım ve üretim projelerine imza attık! Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için projelerimizi inceleyin, Dekton tezgahların konforunu yaşamak için bize ulaşın…

)) Dekton Mutfak Tezgahi 4 Dekton Tezgah Fiyat 6
Dekton Tezgah Modelleri Dekton Tezgah Fiyatlari 5
Dekton Tezgah Uretimi 4 Dekton Tezgah 7

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Tezgahlar! – İhtiyacınıza Yönelik Üretim Çözümleri!

Gelişmiş üretim parkurumuz ve teknolojimizle akrilik ve corian tezgahların üretimini yapıyor, farklı kullanım amaçları ve mekanlarınız için çözümler sunuyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğal görünümleri ve dayanıklı yapılarıyla yıllarca aynı kalitede tezgâhlarınızı kullanmanızı sağlıyoruz!

20+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli tezgah tasarım, üretim ve uygulama firması.

5000+

Tezgah Üretimi

Müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun tezgah ve yüzey üretimleri.

4000+

Kurumsal Çözümler

Restoran, AVM, ofis ve eğitim kurumları için tasarım ve üretim hizmetleri.

2500+

Dekoratif Uygulama

Şık ve konforlu mekanlar için renkli ve dikkat çekici mimari uygulamalar.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için Showroom’umuza uğrayın.

Mekanınıza Özel Çözümler Üretelim!

Evleriniz ve kurumsal alanlarınız için en uygun ve kullanışlı tezgahları üretelim.

Yaşam Alanlarınızın Tadını Çıkarın!

Mekanlarınızda konforu kesintisiz yaşayın, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirin!

Uygun Maliyetli Projeler
Dekton tezgah kalitesini en uygun fiyat garantisiyle sunuyoruz.
Kişi ve Firmaya Özel Uygulamalar
Bireysel ve kurumsal beklentilere uygun tasarım ve üretim yapıyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Satış ve montaj sonrası her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Üretim ve montaj garantisiyle haklarınızı koruyor, memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Dekton Tezgah Tasarım ve Uygulama Fiyatları

Dekton Tezgah Proje Ücretleri

Dekton tezgah tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Tezgah uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Dekton tezgah keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Dekton tezhag tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Dekton tezgah kullanım alanları; mutfak, banyo, bankolar, gıda ve servis yapan firmalar, mağazalar, ofisler, sağlık kuruluşları, oteller, AVM’ler, eğitim merkezleri, restoran ve kafelerdir. Özellikle çok kullanılan mutfak ve banyolarda, aşçılık vb. eğitimler verilen kurumlarda Dekton marka tezgahları önermekteyiz.

Piyasada bulunan en dirençli yüzeyler olan Dekton marka tezgahlar için müşteri beklentilerine, mekan özelliklerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz. CNC atölyemizde belirlenen tasarıma ve alan ölçülerine göre son dokunuşları yapıyor, deneyimli ekiplerimizle ürünlerin montajını gerçekleştiriyoruz.

Dekton tezgah uygulamalarında ücretsiz keşif, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri veriyoruz. İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve araç filomuzla ürünlerinizi hatasız ve eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Avrupa Yakasında Arnavutköy, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazıt, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Cağaloğlu, Cihangir, Çağlayan, Çengelköy, Eminönü, Emirgan, Esenkent, Esenler, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fatih, Feriköy, Fındıkzade, Florya, Fulya, Gayrettepe, Gaziosmanpaşa, Güneşli, Güngören, Hadımköy, Halıcıoğlu, Halkalı, İkitelli, İstinye, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kemerburgaz, Kilyos, Kocamustafapaşa, Kuruçeşme, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Maçka, Maltepe, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Mimaroba, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Rumelihisarı, Sarıyer, Sefaköy, Seyrantepe, Sultanahmet, Şehremini, Şirinevler, Şişli, Taksim, Tarabya, Topkapı, Yenibosna, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinburnu, Zincirlikuyu semtleri ve Anadolu Yakasında Kadıköy, Bostancı, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar, Kartal, Pendik, Ataşehir, Erenköy, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Çamlıca, Çekmeköy, İçerenköy, Göztepe, Beykoz başta olmak üzere İstanbul’da tüm semtlerde; ayrıca Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Eskişehir ile birlikte tüm Türkiye genelinde Dekton tezgah proje taahhüt ve satış hizmetleri sunmaktayız.

Kataloğumuzu İnceleyin

Tezgahdunyasi Katalo 4
Teklif Al
Teklif Al +902164200030