Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Silestone Tezgah

52’den Fazla Ülkede, Binlerce Mutfakta Silestone Var!

Geniş renk ve yüzey çeşitliliği ile yaratıcılığınıza sınır koymayan Silestone, stilinizi yansıttığınız mekanlar oluşturmanızı sağlıyor!

%94 oranında kuvarstan oluşan, maksimum sertlikte ve dayanıklı bir malzeme olan Silestone, mutfak tezgahlarından banyolara, zeminlerden duvar kaplamalarına kadar ev ve iş yerleriniz için özgün tasarımlar sunuyor. Gözeneksiz yüzeyi ile leke oluşumunu önleyen, darbelere karşı dirençli Silestone, sizlere uzun ömürlü bir deneyim hazırlıyor.

Bulunduğu mekanla bütünleşen, estetik ve kullanışlı Silestone tezgahlar, mutfak ve banyolarınıza benzersiz bir tarz katıyor…

Silestone Tezgah 1

Doğal Kuvars Taşının Eşsiz Güzelliği!

Silestone Mutfak Tezgahi 5

Zengin Yüzey Seçenekleri

Parlak, Suede veya Volcano yüzey seçenekleri, hayalinizdeki tezgah, zemin veya duvarlara kavuşmanızı sağlıyor!

Zamana karşı koyan Parlak Silestone yüzey, doğal taşın yumuşak hissini, kuvarsın seçkinliğini ve berraklığını vurgularken; Silestone Suede saf güzellik ve zarafet sunan etkileyici bir yüzey olarak esnek tasarım imkanı sunar. Yumuşak ve rüstik yeni yüzey Volcano ise pütürlü yapısı ile dekoratif ve farklı estetik beğenileri olanlar için idealdir.

Tarzınıza en uygun malzemeyi tercih ederek mekanlarınıza yıllardır istediğiniz stili kazandırabilir, etkileyici dokunuşlarla büyük değişimler yaşayabilirsiniz…

Silestone Tezgah İçin Fiyat İsteyin

Dayanıklı ve Güvenli Malzeme

Kuvarsın sertliği ve dayanıklı yapısıyla şekillenen Silestone tezgahlarınızı uzun yıllar aynı görünüm ve kalitede kullanacaksınız!

Dünyadaki en sert maddelerden biri olan kuvars, Silestone tezgah modellerinin ömrünü uzatırken çiziklere, darbe ve ısıya dayanıklı olmasını da sağlıyor. Sağlığa dost malzeme kalitesiyle hem sizi hem de ailenizi koruyor. Silestone, mutfaklardan banyolara, duvarlardan zeminlere kadar gönül rahatlığı ile kullanıyor.

25 yıl garanti veren tek kuvars yüzey olan Silestone ile vakit kaybetmeden tanışın, hayatınıza değer katın…

Silestone Tezgah Tasarımlarını Görün
Silestone Tezgah Modelleri 3
Silestone Tezgah Fiyatlari 2

Kolay Kullanım ve Hijyen

Lekelere karşı dirençli, kolay temizlenebilen ve sağlığa dost özelliklere sahip Silestone tezgahlar, keyifli bir kullanım sunuyor…

Neredeyse gözeneksiz yapısı sayesinde kahve, şarap, limon suyu gibi zorlu lekeleri yüzeyinde barındırmayan Silestone, çiziklere karşı da yüksek mukavemet gösteriyor. Bakteri ve küf oluşumlarını engelleyen malzemesi sayesinde tezgahlarınızı kolaylıkla temizleyebilir, sorunsuz ve güvenli bir şekilde yıllarca kullanabilirsiniz.

Silestone tezgahlarınızı ilk günkü ışıltısı ve performansında kullanacak, yemek hazırlamaktan daha çok keyif alacaksınız!

Silestone Tezgah Uygulama Alanlarını Öğrenin
Silestone Tezgah Fiyat 4

25 Yıl Garanti Veren Tek Kuvars Yüzey Silestone!

Düşlerinizdeki Mekanı Yaratmak İster Misiniz?

Bilgi Al
Ucretsiz Kesif 3

Ücretsiz Keşif

Mekanlarınıza uygun Silestone tezgah projeleri için deneyimli satış ekiplerimiz ve tasarımcılarımızla ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz!

Silestone tezgâhlarınızdan maksimum verim almanız için mekan büyüklüğü ve özellikleri, bireysel ve profesyonel kullanım amaçları, kişi sayısı ve beklentileriniz doğrultusunda keşif yapıyor, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak tasarım önerilerimizden bahsediyoruz. Tezgahlarınızı uzun yıllar aynı kalitede ve konforda kullanmanızı sağlayacak temeller atıyoruz.

Kişisel ve kurumsal mekanlarınıza özel projelendirme ve üretim süreçlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın, Silestone tezgah çözümlerimizle tanışın!

Keşif Hizmeti İsteyin

Tasarım ve Üretim

Hayallerinizden ilham alarak uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği deneyimle tasarım ve üretimde sınırları zorluyoruz!

Uzman tasarımcılarımız ve üretim ekibimizle mekanlarınız için şık ve farklı tasarımlar yapıyor, uluslararası standartlarda imalat süreçlerini yönetiyoruz. Modern ve yenilikçi tasarım çizgilerimiz, teknolojik üretim parkurumuzla kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip tezgâhlar hazırlıyoruz.

Karakteri olan mekanlar yaratmak ve eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Hayalinizdeki yaşam alanlarını yaratıyoruz!

Üretim Parkurumuzu Görün
Tasarim Ve Uretim 3
Montaj Ve Uygulama 3

Montaj ve Uygulama

Sadece tasarım ve üretimde değil satış sonrasında da yanınızdayız! Silestone tezgah montaj ve uygulama hizmetiyle işimizi eksiksiz yapmaya özen gösteriyoruz.

Çevreye zarar vermeden Silestone tezgahlarınızı mekanınıza uyguluyor, montaj hatalarına karşı yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz. Keşiften tasarıma, üretimden montaja kadar tüm çalışmalarımızın öncesi ve sonrasında hizmet sürekliliği sağlayarak her türlü sorunuz ve sorununuz için profesyonel destek sunuyoruz.

Maksimum fayda sağlayacak çalışma prensibiyle Türkiye’nin her yerine hizmet kalitemizi ve başarımızı taşıyoruz!

Referanslarımızı İnceleyin

Silestone Tezgah – Mekanlarınızda Bütünlük Yaratan Tasarımlar!

Kullanıldığı alanla bütünleşen Silestone, zengin renk seçenekleri ve yüzey alternatifleri ile mutfak, banyo, ofis, sağlık kuruluşları, otel, cafe ve restaurant gibi pek çok profesyonel ya da dekorasyon gerektiren alanda dikkat çekici bir şekilde uygulanıyor! Kullanıcılarının tarzlarını ve beklentilerini yansıtmayı başarıyor…

Gözeneksiz Yüzey

Gözeneksiz yapısı sayesinde kahve, şarap, limon suyu gibi zorlu lekeleri yüzeyinde barındırmaz, temizlik ve bakım kolaylığı sağlar.

Leke Barındırmayan Yapı

Silestone kahve, şarap, vişne ve limon suyu gibi zorlu lekelere karşı direnç gösterir, tezgah yüzeylerinde iz barındırmaz.

Kişiye Özel Uygulama

Mekan ölçüleri alınarak şekillendirilen Silestone tezgahlar, istenilen renk, tasarım ve modelde tamamen müşteri beklentilerine göre hazırlanır.

Silestone Tezgah Uretimi 2

Uzun Ömürlü Kullanım

Kuvarsın doğadaki en sert maddelerden biri olması sayesinde Silestone tezgahlar daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Geniş Yüzey Seçeneği

Silestone tezgahlar Parlak, Suede veya Volcano yüzey seçenekleri ile her mekana ve estetik beklentiye uygun çözümler sunmayı sağlar.

Isıya Dayanıklılık

Silestone tezgahlar, maksimum ısı değerlerinde bile deformasyona uğramaz, uzun yıllar konforlu kullanım avantajı sağlar.

Uzman Ve Deneyimli Eki 4

20 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, sektörün yeniliklerini takip eden ve kendini geliştiren, başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli tasarımcılar, mimarlar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ederken pazarlama, tasarım, üretim, teslim ve satış sonrası destek hizmetlerimizin tamamını başarıyla yürütüyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Mekanınızın havasını birlikte değiştirelim…

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılığı üretim teknolojimizle bütünleştirerek evleriniz ve iş yerleriniz için modern ve farklı tezgah çözümleri sunuyoruz.

Mutfak ve banyolar, ofis ve iş yerleri, sağlık kuruluşları, alışveriş merkezleri, otel, cafe ve restoranlar başta olmak üzere kişisel ve profesyonel kullanım amaçlı her yerde müşterilerimize özel tezgah tasarımı, üretim ve uygulama hizmeti veriyoruz. Farklı renk ve doku seçeneklerinde, mekan büyüklüğüne ve kullanım amaçlarına göre üretim yapıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve üretimin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Markalar
Genis Uretim Yelpazesi 4
Mutlu Musteri 4

5000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuzdan bu güne ülkemizin ve dünyanın her yerinde, kişi ve firmalara tezgah tasarım ve üretim hizmetleri sunduk.

20 yılı aşkın tecrübemizle belediyeler, restoranlar, kafeler, hastaneler, AVM’ler ve mimarlık ofisleriyle çalışarak dikkat çekici işlere imza attık. Sektöre ve müşterilerimize değer katan; yaratıcı ve öncü, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan bir marka olduk. Satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tuttuk.

Tamamen mekanınıza ve beklentilerinize yönelik, hayalinizdeki yaşam alanını gerçeğe taşıyacak bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Referanslar

Silestone Tezgah Projelerimiz – Türkiye’nin En İyi İşlerinde İmzamız Var!

Kişisel ve profesyonel tezgah uygulamalarında Silestone tasarım ve üretim projelerimizle müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyoruz! Silestone tezgah çalışmalarımız hakkında bilgi almak için projelerimizi inceleyin, mekanınızın havasını değiştirmek için ilk adımı bizimle atın…

)) Silestone Tezgahlar 1 Silestone Tezgah 5
Silestone Tezgah Modelleri 4 Silestone Tezgah Uretimi 3
Silestone Mutfak Tezgahi 6 Silestone Tezgah Fiyat 2

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Tezgahlar! – İhtiyacınıza Yönelik Üretim Çözümleri!

Gelişmiş üretim parkurumuz ve teknolojimizle akrilik ve corian tezgahların üretimini yapıyor, farklı kullanım amaçları ve mekanlarınız için çözümler sunuyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğal görünümleri ve dayanıklı yapılarıyla yıllarca aynı kalitede tezgâhlarınızı kullanmanızı sağlıyoruz!

20+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli tezgah tasarım, üretim ve uygulama firması.

5000+

Tezgah Üretimi

Müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun tezgah ve yüzey üretimleri.

4000+

Kurumsal Çözümler

Restoran, AVM, ofis ve eğitim kurumları için tasarım ve üretim hizmetleri.

2500+

Dekoratif Uygulama

Şık ve konforlu mekanlar için renkli ve dikkat çekici mimari uygulamalar.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için Showroom’umuza uğrayın.

Mekanınıza Özel Çözümler Üretelim!

Evleriniz ve kurumsal alanlarınız için en uygun ve kullanışlı tezgahları üretelim.

Yaşam Alanlarınızın Tadını Çıkarın!

Mekanlarınızda konforu kesintisiz yaşayın, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirin!

Uygun Maliyetli Çözümler
Silestone tezgah kalitesini en uygun fiyat garantisiyle sunuyoruz.
Kişi ve Firmaya Özel Uygulamalar
Bireysel ve kurumsal beklentilere uygun tasarım ve üretim yapıyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Satış ve montaj sonrası her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Üretim ve montaj garantisiyle haklarınızı koruyor, memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Silestone Tezgah Tasarım ve Uygulama Fiyatları

Silestone Tezgah Proje Ücretleri

Silestone tezgah tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Tezgah uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Silestone tezgah keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Silestone tezhag tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Silestone tezgah kullanım alanları; mutfak, banyo, bankolar, gıda ve servis yapan firmalar, mağaza, ofisler, sağlık kuruluşları, oteller, AVM’ler, eğitim merkezleri, restoran ve kafelerdir. Duş tekneleri, lavabolar, mutfak kaplamaları ve evyeler için de Silestone tercih edilmektedir.

Kuvars malzeme kullanılarak hazırlanan Silestone tezgah üretimlerimizde en iyi ekipmanlar ve teknolojileri kullanıyoruz. Son kullanıcının güvenliğini ve konforunu göz önünde bulundurarak ürünlerin yüksek standartlarda olmasına dikkat ediyor, sıfır hata ile uygulama yapmaya özen gösteriyoruz.

Silestone tezgah uygulamalarında ücretsiz keşif, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri veriyoruz. İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve araç filomuzla ürünlerinizi hatasız ve eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Avrupa Yakasında Arnavutköy, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazıt, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Cağaloğlu, Cihangir, Çağlayan, Çengelköy, Eminönü, Emirgan, Esenkent, Esenler, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fatih, Feriköy, Fındıkzade, Florya, Fulya, Gayrettepe, Gaziosmanpaşa, Güneşli, Güngören, Hadımköy, Halıcıoğlu, Halkalı, İkitelli, İstinye, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kemerburgaz, Kilyos, Kocamustafapaşa, Kuruçeşme, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Maçka, Maltepe, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Mimaroba, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Rumelihisarı, Sarıyer, Sefaköy, Seyrantepe, Sultanahmet, Şehremini, Şirinevler, Şişli, Taksim, Tarabya, Topkapı, Yenibosna, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinburnu, Zincirlikuyu semtleri ve Anadolu Yakasında Kadıköy, Bostancı, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar, Kartal, Pendik, Ataşehir, Erenköy, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Çamlıca, Çekmeköy, İçerenköy, Göztepe, Beykoz başta olmak üzere İstanbul’da tüm semtlerde; ayrıca Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Eskişehir ile birlikte tüm Türkiye genelinde Silestone tezgah proje taahhüt ve satış hizmetleri sunmaktayız.

Kataloğumuzu İnceleyin

Tezgahdunyasi Katalo 7
Teklif Al
Teklif Al +902164200030