Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Belenco Tezgah

Her Dokunuşta Mutluluk, Estetik ve Saflık!

Yaşam alanlarınıza değer katmak için kuvarsın doğallığını farklı renkler ve yüzey tasarımları ile bir araya getiriyoruz!

%90’ın üzerinde kuvars minerali içeren Belenco, yüksek çizilme ve aşınma dayanımına sahip yapısı, lekelenmelere dirençli gözeneksiz tasarımı, minimum bakım gerektiren ekonomikliği ile evlerinize estetik bir dokunuş yapıyor! Mutfak ve banyo tezgahlarında, zeminlerde, duvar ve cephe kaplamalarında doğanın benzersiz yansımalarını keşfetmenizi sağlıyor…

Bulunduğu mekanla bütünleşen, zengin doku seçenekleriyle çeşitlenen Belenco tezgahlarla hemen tanışın, hayatınıza kalite katın…

Belenco Tezgah 6

Belenco Tezgahlar Mekanınıza Karakter Katacak!

Belenco Mutfak Tezgahi 1

Merak Uyandıran Tasarımlar

Belenco tezgah koleksiyonları her zevke ve ihtiyaca cevap veriyor! Yenilenen renkleri, desenleri ve doğadan esinlenen özellikleriyle sektörde fark yaratıyor!

Belenco Prestige, gökyüzü ve yıldızlardan esinlenirken, Pure dinginliği ile kusursuz yüzey kalitesi sunuyor. Belenco Natural tezgah modelleri doğanın renklerini kullanırken ahşap ve metalin uyumunu sergileyen Loft tezgahlar, kullanıcılarını hayallerinin ötesine götürüyor. Mekana ve ihtiyaçlara göre şekillenen Belenco tezgahlar, teknolojiyi yaratıcılıkla bir araya getiriyor…

Alışılmışın dışında tasarımlarla mekanlarınızı yeniden yaratmak istiyorsanız Belenco tezgahlarla tanışmanızın vakti gelmiş demektir!

Belenco Tezgah İçin Fiyat İsteyin

Kuvarsın Sonsuz Gücü

Belenco tezgahlar, sahip olduğu aşınma, çizilme ve kimyasal dayanımıyla yıllarca sağlamlığını ve estetik görünümünü koruyor.

Kuvars mineralinin olağanüstü gücü ve yenilenebilir yapısıyla tezgahlarınız çizik ve darbelere karşı mukavemet gösteriyor, uzun yıllar herhangi bir deformasyona uğramadan ilk günkü güzelliğini koruyor. Gözeneksiz yapısı sayesine de kimyasalların yüzey altına geçişini engelleyerek sağlığınızı koruyor.

En son teknoloji ürünü Belenco tezgah modelleri ağır kullanım şartlarından yüksek ısıya kadar maksimum dirençle konforunuzun kesintisiz devam etmesini sağlıyor.

Belenco Tezgah Tasarımlarını Görün
Belenco Tezgah Modelleri 1
Belenco Tezgah Fiyatlari 3

Sağlığa Dost ve Hijyenik

Sıvı emmeyen gözeneksiz yapısı sayesinde Belenco tezgahlar leke tutmaz, bakteri üremesine ve mikroorganizmaların sağlığınızı etkilemesine izin vermez!

NSF51 sertifikası ile belgelenen Belenco tezgahlarda yiyeceklerinizi güvenle hazırlayabilir, özel kimyasallar uygulamanıza gerek kalmadan temizleyebilirsiniz. Çay, kahve, sirke, limon gibi diğer kalıcı olarak lekelenmeye ya da yüzeylerde aşınmaya sebep olabilecek maddeler Belenco tezgahlara etki etmez!

Kolay temizlenebilen Belenco tezgahlar konut ve ticari alanlarınız için son derece hijyenik çözümler sunarken bu üstün özelliklerini yıllarca korurlar…

Belenco Tezgah Uygulama Alanlarını Öğrenin
Belenco Tezgah Fiyat 1

Yaşamlarınıza Dokunan Kuvars Kalitesi!

Belenco Tezgahlar İlhamını Doğadan Alıyor…

Bilgi Al
Ucretsiz Kesif 5

Ücretsiz Keşif

Mekanlarınıza uygun Belenco tezgah projeleri için deneyimli satış ekiplerimiz ve tasarımcılarımızla ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz!

Belenco tezgâhlarınızdan maksimum verim almanız için mekan büyüklüğü ve özellikleri, bireysel ve profesyonel kullanım amaçları, kişi sayısı ve beklentileriniz doğrultusunda keşif yapıyor, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak tasarım önerilerimizden bahsediyoruz. Tezgahlarınızı uzun yıllar aynı kalitede ve konforda kullanmanızı sağlayacak temeller atıyoruz.

Kişisel ve kurumsal mekanlarınıza özel projelendirme ve üretim süreçlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın, Belenco tezgah çözümlerimizle tanışın!

Keşif Hizmeti İsteyin

Tasarım ve Üretim

Hayallerinizden ilham alarak uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği deneyimle tasarım ve üretimde sınırları zorluyoruz!

Uzman tasarımcılarımız ve üretim ekibimizle mekanlarınız için şık ve farklı tasarımlar yapıyor, uluslararası standartlarda imalat süreçlerini yönetiyoruz. Modern ve yenilikçi tasarım çizgilerimiz, teknolojik üretim parkurumuzla kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip tezgâhlar hazırlıyoruz.

Karakteri olan mekanlar yaratmak ve eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Hayalinizdeki yaşam alanlarını yaratıyoruz!

Üretim Parkurumuzu Görün
Tasarim Ve Uretim 5
Montaj Ve Uygulama 5

Montaj ve Uygulama

Sadece tasarım ve üretimde değil satış sonrasında da yanınızdayız! Belenco tezgah montaj ve uygulama hizmetiyle işimizi eksiksiz yapmaya özen gösteriyoruz.

Çevreye zarar vermeden Belenco tezgahlarınızı mekanınıza uyguluyor, montaj hatalarına karşı yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz. Keşiften tasarıma, üretimden montaja kadar tüm çalışmalarımızın öncesi ve sonrasında hizmet sürekliliği sağlayarak her türlü sorunuz ve sorununuz için profesyonel destek sunuyoruz.

Maksimum fayda sağlayacak çalışma prensibiyle Türkiye’nin her yerine hizmet kalitemizi ve başarımızı taşıyoruz!

Referanslarımızı İnceleyin

Belenco Tezgah – Zamanda ve Mekanda Keyifli Bir Yolculuk!

Belenco tezgahlar, yenilikçi renk kombinasyonları ve sağlam yapılarıyla mutfak, banyo, ofis, sağlık kuruluşları, otel, cafe ve restaurant gibi pek çok profesyonel ya da dekorasyon gerektiren alanda gelişmiş teknolojik yöntemler ve özgün tasarımlar kullanılarak uygulanıyor! Mekanınızda bu konforu yaşamak isterseniz doğru yerdesiniz!

Gözeneksiz Yapı

Belenco tezgah modelleri gözeneksiz yapısı sayesinde sıvıları emmez ve zararlı mikroorganizmaların sağlığınızı etkilemesine izin vermez.

Aşınmaya, Çizilmeye Dayanıklı

Doğadaki en sert mineral taşlardan kuvars, Belenco tezgahlara sağlamlık kazandırır, darbe ve çizilmelerden etkilenmez.

Renk Tutarlılığı

Belenco tezgahlar renk tutarlılığı açısından yüksek verime sahiptir, renk kaybı ya da estetik sorunlarla karşılaşmanıza neden olmaz.

Belenco Tezgah Uretimi

Hijyenik ve Sağlıklı

NSF tarafından onaylanan Belenco tezgahlar yiyeceklerin sağlıklı bir şekilde hazırlanması için en güvenilir yüzeylerden biridir.

Lekelere Direnç

Çay, kahve, sirke, limon ve renkli baharatlar gibi kalıcı lekelenmeye sebep olabilecek maddeler Belenco tezgahlarını etkilemez.

Isı ve Yanma Dayanımı

Kuvarsın sağlamlığıyla maksimum ısı değerlerinde bile deformasyona uğramaz, uzun yıllar konforlu kullanım avantajı sunar.

Uzman Ve Deneyimli Eki 6

20 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, sektörün yeniliklerini takip eden ve kendini geliştiren, başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli tasarımcılar, mimarlar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ederken pazarlama, tasarım, üretim, teslim ve satış sonrası destek hizmetlerimizin tamamını başarıyla yürütüyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Mekanınızın havasını birlikte değiştirelim…

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılığı üretim teknolojimizle bütünleştirerek evleriniz ve iş yerleriniz için modern ve farklı tezgah çözümleri sunuyoruz.

Mutfak ve banyolar, ofis ve iş yerleri, sağlık kuruluşları, alışveriş merkezleri, otel, cafe ve restoranlar başta olmak üzere kişisel ve profesyonel kullanım amaçlı her yerde müşterilerimize özel tezgah tasarımı, üretim ve uygulama hizmeti veriyoruz. Farklı renk ve doku seçeneklerinde, mekan büyüklüğüne ve kullanım amaçlarına göre üretim yapıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve üretimin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Markalar
Genis Uretim Yelpazesi 6
Mutlu Musteri 6

5000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuzdan bu güne ülkemizin ve dünyanın her yerinde, kişi ve firmalara tezgah tasarım ve üretim hizmetleri sunduk.

20 yılı aşkın tecrübemizle belediyeler, restoranlar, kafeler, hastaneler, AVM’ler ve mimarlık ofisleriyle çalışarak dikkat çekici işlere imza attık. Sektöre ve müşterilerimize değer katan; yaratıcı ve öncü, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan bir marka olduk. Satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tuttuk.

Tamamen mekanınıza ve beklentilerinize yönelik, hayalinizdeki yaşam alanını gerçeğe taşıyacak bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Referanslar

Belenco Tezgah Projelerimiz – Türkiye’nin En İyi İşlerinde İmzamız Var!

Ev ve iş yerlerinize Belenco kalitesini getirdik! Kişisel ve kurumsal tezgah çözümlerinde Türkiye’nin her yerine tasarım ve uygulama hizmetlerimizi ulaştırdık! Projelerimizi yakından görebilir, Belenco tezgahların ayrıcalıklı tasarımlarını mekanlarınıza taşıyabilirsiniz…

)) Belenco Tezgah 4 Belenco Banyo Tezgahi
Belenco Tezgah Fiyat 2 Belenco Mutfak Tezgahi 3
Belenco Tezgah Fiyatlari 4 Belenco Tezgah Modelleri 2

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Tezgahlar! – İhtiyacınıza Yönelik Üretim Çözümleri!

Gelişmiş üretim parkurumuz ve teknolojimizle akrilik ve corian tezgahların üretimini yapıyor, farklı kullanım amaçları ve mekanlarınız için çözümler sunuyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğal görünümleri ve dayanıklı yapılarıyla yıllarca aynı kalitede tezgâhlarınızı kullanmanızı sağlıyoruz!

20+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli tezgah tasarım, üretim ve uygulama firması.

5000+

Tezgah Üretimi

Müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun tezgah ve yüzey üretimleri.

4000+

Kurumsal Çözümler

Restoran, AVM, ofis ve eğitim kurumları için tasarım ve üretim hizmetleri.

2500+

Dekoratif Uygulama

Şık ve konforlu mekanlar için renkli ve dikkat çekici mimari uygulamalar.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için Showroom’umuza uğrayın.

Mekanınıza Özel Çözümler Üretelim!

Evleriniz ve kurumsal alanlarınız için en uygun ve kullanışlı tezgahları üretelim.

Yaşam Alanlarınızın Tadını Çıkarın!

Mekanlarınızda konforu kesintisiz yaşayın, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirin!

Uygun Maliyetli Çözümler
Belenco tezgah kalitesini en uygun fiyat garantisiyle sunuyoruz.
Kişi ve Firmaya Özel Uygulamalar
Bireysel ve kurumsal beklentilere uygun tasarım ve üretim yapıyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Satış ve montaj sonrası her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Üretim ve montaj garantisiyle haklarınızı koruyor, memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Belenco Tezgah Tasarım ve Uygulama Fiyatları

Belenco Tezgah Proje Ücretleri

Belenco tezgah tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Tezgah uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Belenco tezgah keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Belenco tezhag tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Belenco tezgah kullanım alanları; mutfak, banyo, bankolar, gıda ve servis yapan firmalar, mağazalar, ofisler, sağlık kuruluşları, oteller, AVM’ler, eğitim merkezleri, restoran ve kafelerdir. Dekoratif ve özel amaçlı tüm tezgah uygulamaları için Belenco tezgah modelleri özel olarak hazırlanmakta ve uygulanmaktadır.

Belenco tezgah üretimlerimizde dünyanın en iyi tezgah markalarından biri olan Belenco’nun kuvars özlü malzeme kalitesinden yararlanarak en iyi ekipmanlar ve teknolojiyle üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Son kullanıcının güvenliğini ve konforunu göz önünde bulundurarak ürünlerin yüksek standartlarda olmasına dikkat eder, sıfır hata ile uygulama yaparız.

Belenco tezgah uygulamalarında ücretsiz keşif, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri veriyoruz. İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve araç filomuzla ürünlerinizi hatasız ve eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Avrupa Yakasında Arnavutköy, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazıt, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Cağaloğlu, Cihangir, Çağlayan, Çengelköy, Eminönü, Emirgan, Esenkent, Esenler, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fatih, Feriköy, Fındıkzade, Florya, Fulya, Gayrettepe, Gaziosmanpaşa, Güneşli, Güngören, Hadımköy, Halıcıoğlu, Halkalı, İkitelli, İstinye, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kemerburgaz, Kilyos, Kocamustafapaşa, Kuruçeşme, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Maçka, Maltepe, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Mimaroba, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Rumelihisarı, Sarıyer, Sefaköy, Seyrantepe, Sultanahmet, Şehremini, Şirinevler, Şişli, Taksim, Tarabya, Topkapı, Yenibosna, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinburnu, Zincirlikuyu semtleri ve Anadolu Yakasında Kadıköy, Bostancı, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar, Kartal, Pendik, Ataşehir, Erenköy, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Çamlıca, Çekmeköy, İçerenköy, Göztepe, Beykoz başta olmak üzere İstanbul’da tüm semtlerde; ayrıca Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Eskişehir ile birlikte tüm Türkiye genelinde Belenco tezgah proje taahhüt ve satış hizmetleri sunmaktayız.

Kataloğumuzu İnceleyin

Tezgahdunyasi Katalo 5
Teklif Al
Teklif Al +902164200030