Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Corian Tezgah

Yaratıcı Vizyonları Gerçeğe Dönüştürür!

Yenilikçi çizgileri ve zengin renk paleti ile Corian tezgah modelleri, eviniz için tüm tasarım hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor!

Doğal minerallerden oluşan, masif, gözeneksiz ve homojen bir rahatlık sunan Corian tezgahlar, geniş kullanım alanları ve dayanıklı yapılarıyla farklı mekanların tasarım tercihlerinden biri oluyor. Corian tezgahların organik biçimleri, cesur renkleri ve pürüzsüz yüzeyleri benzersiz mekanlar yaratıyor, sizlere ise sınırsız bir konfor kalıyor…

Estetiği dayanıklılıkla bütünleştiren, tasarıma işlevsellik katan Corian’ın estetik ve uzun ömürlü deneyimini yaşamak için ilk adımı bizimle atın, mekanınızı baştan yaratalım!

Corian Tezgah 1

Pürüzsüz Yüzeyler, Ömürlük Tezgahlar!

Corian Mutfak Tezgahi 1

Dayanıklı ve Modern Tasarımlar

Renkli ya da dingin, açılı veya eğimli, hayal ettiğiniz tüm tasarımlar Corian’ın ipeksi pürüzsüzlüğü ile hayat buluyor!

Corian tezgah malzemesinin gizli derinliğini ortaya çıkaran tasarımlar, yüksek teknolojinin getirdiği dayanıklılık ve güçle bir araya geliyor. Parlak ve cesur renkler, etkileyici siyahlar ve açık tonlar, dalgalı ya da yarı şeffaflık efektleri mekanınıza bambaşka bir dokunuş yapıyor. Darbe ve çizilmelere dirençli Corian tezgahlar sayesinde mutfak ve banyolarınız hem şık hem de kullanışlı hale geliyor.

Renk paletinizi istediğiniz gibi oluşturun! Dinamik ve sürdürülebilir çözümlerle mekanlarınızı yenileyin…

Corian Tezgah İçin Fiyat İsteyin

Çaba Gerektirmeyen Güzellik

Corian tezgah, kalitesi ve gözeneksiz yüzey yapısı ile sizleri yormadan temiz ve hijyenik kalmaya devam ediyor…

NSF/ANSI 51 Sertifikalı olan Corian tezgahlar, küf ve bakteri oluşumunu engelleyerek güvenle kullanılabiliyor. Gözeneksiz yapısı sayesinde lekeler yüzeyine işlemiyor, iz yapmıyor, deformasyona uğramıyor. Basit yüzey temizleyiciler ile yıllarca aynı görünümde kalmaya ve rahatça kullanılmaya imkan tanıyor.

Siz de mutfak ve banyolarınızda zahmetsiz bir konfor arıyorsanız Corian tezgah modelleri ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir!

Corian Tezgah Tasarımlarını Görün
Corian Banyo Tezgahi
Corian Tezgah Modelleri 5

Mükemmel Görünüm

Gözle fark edilemeyen ek yerleriyle yek pare görünüme sahip olan Corian tezgahlar, kolayca pürüzsüz bir yüzey oluşturmayı sağlıyor!

Tek parça görünüm istenen lavabolar ve set üstü kaplamaları için Corian tezgah modelleri, düz çizgileri ve blok şeklindeki sertlikleri sayesinde ideal çözümler sunuyor. Ayrıca paslanmaz çelik, ahşap ve cam gibi malzemelerle de mükemmel bir şekilde çalışan Corian tezgahlar, toz ve nemden uzak bir kullanıma imkan veriyor.

Corian tezgahlar evlerinizde! İstediğiniz her mekana uyum sağlayan corian tezgah modelleri tasarım esnekliğiyle işinizi kolaylaştıracak!

Corian Tezgah Uygulama Alanlarını Öğrenin
Corian Tezgah Fiyatlari

Cesur Tasarımlar, Teknolojiyle Bir Araya Geliyor!

Dilediğiniz Renk ve Modellerde Esnek Tasarımlar Corian’da!

Bilgi Al
Ucretsiz Kesif 7

Ücretsiz Keşif

Mekanlarınıza uygun Corian tezgah projeleri için deneyimli satış ekiplerimiz ve tasarımcılarımızla ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz!

Corian tezgâhlarınızdan maksimum verim almanız için mekan büyüklüğü ve özellikleri, bireysel ve profesyonel kullanım amaçları, kişi sayısı ve beklentileriniz doğrultusunda keşif yapıyor, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak tasarım önerilerimizden bahsediyoruz. Tezgahlarınızı uzun yıllar aynı kalitede ve konforda kullanmanızı sağlayacak temeller atıyoruz.

Kişisel ve kurumsal mekanlarınıza özel projelendirme ve üretim süreçlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın, Corian tezgah çözümlerimizle tanışın!

Keşif Hizmeti İsteyin

Tasarım ve Üretim

Hayallerinizden ilham alarak uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği deneyimle tasarım ve üretimde sınırları zorluyoruz!

Uzman tasarımcılarımız ve üretim ekibimizle mekanlarınız için şık ve farklı tasarımlar yapıyor, uluslararası standartlarda imalat süreçlerini yönetiyoruz. Modern ve yenilikçi tasarım çizgilerimiz, teknolojik üretim parkurumuzla kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip tezgâhlar hazırlıyoruz.

Karakteri olan mekanlar yaratmak ve eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Hayalinizdeki yaşam alanlarını yaratıyoruz!

Üretim Parkurumuzu Görün
Tasarim Ve Uretim 7
Montaj Ve Uygulama 7

Montaj ve Uygulama

Sadece tasarım ve üretimde değil satış sonrasında da yanınızdayız! Corian tezgah montaj ve uygulama hizmetiyle işimizi eksiksiz yapmaya özen gösteriyoruz.

Çevreye zarar vermeden Corian tezgahlarınızı mekanınıza uyguluyor, montaj hatalarına karşı yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz. Keşiften tasarıma, üretimden montaja kadar tüm çalışmalarımızın öncesi ve sonrasında hizmet sürekliliği sağlayarak her türlü sorunuz ve sorununuz için profesyonel destek sunuyoruz.

Maksimum fayda sağlayacak çalışma prensibiyle Türkiye’nin her yerine hizmet kalitemizi ve başarımızı taşıyoruz!

Referanslarımızı İnceleyin

Corian Tezgah – Göz Alıcı ve Kullanışlı Mekanların Sırrı!

İlham veren renkleri ve yıllara meydan okuyan gücüyle Corian tezgâh modelleri, mutfak, banyo, ofis, sağlık kuruluşları, otel, cafe ve restaurant gibi pek çok profesyonel ya da dekorasyon gerektiren alanda sınırsız uygulama özgürlüğü tanıyor! Beklentilerinizi karşılayacak çözümler için doğru adrestesiniz!

Dayanıklı

Günlük aşınma ve yıpranma ile ortaya çıkabilecek darbe ve kesiklerden etkilenmez, uzun süre konforlu kullanım sağlar.

Kolay Temizlenme

Kir ve lekeler Corian yüzeylerine nüfuz etmez, zorlu yiyecek ve içecekler tezgahınızda iz bırakmaz, rahatlıkla temizlenebilir.

Gözeneksiz Yapı

Corian tezgah gözeneksiz yapısı sayesinde su dahil hiçbir sıvıyı geçirmez, kimyasallardan etkilenmez, bakteri ve küf barındırmaz.

Corian Tezgah Fiyat

Onarılabilir Yüzey

Corian tezgahlar, yenilenebilir ve onarılabilir, ağır leke ve çiziklerde temizleyiciler yardımıyla ilk günkü görünümüne kavuşur.

Eksiz Tasarım

Özel renkli yapıştırıcıları sayesinde pürüzsüz ve tek parçadan oluşan bir yüzey elde edilir, derz, çatlak ve boşluklara engel olur.

Kişiye Özel Uygulama

Mekan ölçüleri alınarak şekillendirilen Corian tezgahlar, istenilen renk, tasarım ve modelde tamamen müşteri beklentilerine göre hazırlanır.

Uzman Ve Deneyimli Eki 8

20 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, sektörün yeniliklerini takip eden ve kendini geliştiren, başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli tasarımcılar, mimarlar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ederken pazarlama, tasarım, üretim, teslim ve satış sonrası destek hizmetlerimizin tamamını başarıyla yürütüyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Mekanınızın havasını birlikte değiştirelim…

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılığı üretim teknolojimizle bütünleştirerek evleriniz ve iş yerleriniz için modern ve farklı tezgah çözümleri sunuyoruz.

Mutfak ve banyolar, ofis ve iş yerleri, sağlık kuruluşları, alışveriş merkezleri, otel, cafe ve restoranlar başta olmak üzere kişisel ve profesyonel kullanım amaçlı her yerde müşterilerimize özel tezgah tasarımı, üretim ve uygulama hizmeti veriyoruz. Farklı renk ve doku seçeneklerinde, mekan büyüklüğüne ve kullanım amaçlarına göre üretim yapıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve üretimin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Markalar
Genis Uretim Yelpazesi 8
Mutlu Musteri 8

5000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuzdan bu güne ülkemizin ve dünyanın her yerinde, kişi ve firmalara tezgah tasarım ve üretim hizmetleri sunduk.

20 yılı aşkın tecrübemizle belediyeler, restoranlar, kafeler, hastaneler, AVM’ler ve mimarlık ofisleriyle çalışarak dikkat çekici işlere imza attık. Sektöre ve müşterilerimize değer katan; yaratıcı ve öncü, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan bir marka olduk. Satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tuttuk.

Tamamen mekanınıza ve beklentilerinize yönelik, hayalinizdeki yaşam alanını gerçeğe taşıyacak bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Referanslar

Corian Tezgah Projelerimiz – Türkiye’nin En İyi İşlerinde İmzamız Var!

Biçimlendirilebilme ve yarı saydamlık özelliği sayesinde çok yönlü ve yenilikçi tasarım imkanları sunan Corian tezgahları Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz! Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projeleri inceleyerek hem Corian tezgahlar hem de çalışma sürecimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Mekanınızda fark yaratmak isterseniz, biz buradayız…

)) Corian Mutfak Tezgahi 2 Corian Tezgah Fiyat 1
Corian Tezgah Fiyatlari 1 Corian Tezgah 3
Corian Tezgah Uretimi 1 Corian Tezgah Modelleri 6

Dünyanın En İyi Tezgah Markaları Tezgah Dünyasında! – Bütçenize ve İhtiyaçlarınıza Uygun Çözümler Sunuyoruz!

Alanında uzman tasarım ve imalat ekibimizle Dekton, Silestone, Çimstone, Belenco, Franke ve Dominox markalarının en iyi tezgahlarını ev ve iş yerlerinize uyguluyor, benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz! Hayalinizdeki mutfak ve banyolar için doğru yerdesiniz…

20+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli tezgah tasarım, üretim ve uygulama firması.

5000+

Tezgah Üretimi

Müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun tezgah ve yüzey üretimleri.

4000+

Kurumsal Çözümler

Restoran, AVM, ofis ve eğitim kurumları için tasarım ve üretim hizmetleri.

2500+

Dekoratif Uygulama

Şık ve konforlu mekanlar için renkli ve dikkat çekici mimari uygulamalar.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için Showroom’umuza uğrayın.

Mekanınıza Özel Çözümler Üretelim!

Evleriniz ve kurumsal alanlarınız için en uygun ve kullanışlı tezgahları üretelim.

Yaşam Alanlarınızın Tadını Çıkarın!

Mekanlarınızda konforu kesintisiz yaşayın, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirin!

Uygun Maliyetli Çözümler
Corian tezgah kalitesini en uygun fiyat garantisiyle sunuyoruz.
Kişi ve Firmaya Özel Uygulamalar
Bireysel ve kurumsal beklentilere uygun tasarım ve üretim yapıyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Satış ve montaj sonrası her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Üretim ve montaj garantisiyle haklarınızı koruyor, memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Corian Tezgah Tasarım ve Uygulama Fiyatları

Corian Tezgah Proje Ücretleri

Corian tezgah tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Tezgah uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Corian tezgah keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Corian tezhag tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Corian tezgah kullanım alanları; mutfak, banyo, bankolar, gıda ve servis yapan firmalar, mağazalar, ofisler, sağlık kuruluşları, oteller, AVM’ler, eğitim merkezleri, restoran ve kafelerdir. Geniş renk yelpazesi ve tasarımlarıyla hem iç mekanlarda hem de dış duvar kaplama için Corian malzeme tercih edilebilir.

Corian tezgah tasarım ve uygulama süreçlerimizin tamamında hem çalışanlarımızın hem de kullanıcılarının güvenliğini göz önünde bulundururuz. Mekan özelliklerine ve tasarım beklentilerine uygun olarak hazırladığımız Corian mutfak tezgahı ve banyo tezgahlarının sağlığa dost, yanmaz, çizilmez ve kırılmaz özelliklerde olmasına dikkat ederiz.

Corian tezgah uygulamalarında ücretsiz keşif, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri veriyoruz. İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve araç filomuzla ürünlerinizi hatasız ve eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Avrupa Yakasında Arnavutköy, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazıt, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Cağaloğlu, Cihangir, Çağlayan, Çengelköy, Eminönü, Emirgan, Esenkent, Esenler, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fatih, Feriköy, Fındıkzade, Florya, Fulya, Gayrettepe, Gaziosmanpaşa, Güneşli, Güngören, Hadımköy, Halıcıoğlu, Halkalı, İkitelli, İstinye, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kemerburgaz, Kilyos, Kocamustafapaşa, Kuruçeşme, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Maçka, Maltepe, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Mimaroba, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Rumelihisarı, Sarıyer, Sefaköy, Seyrantepe, Sultanahmet, Şehremini, Şirinevler, Şişli, Taksim, Tarabya, Topkapı, Yenibosna, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinburnu, Zincirlikuyu semtleri ve Anadolu Yakasında Kadıköy, Bostancı, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar, Kartal, Pendik, Ataşehir, Erenköy, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Çamlıca, Çekmeköy, İçerenköy, Göztepe, Beykoz başta olmak üzere İstanbul’da tüm semtlerde; ayrıca Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Eskişehir ile birlikte tüm Türkiye genelinde Corian tezgah proje taahhüt ve satış hizmetleri sunmaktayız.

Kataloğumuzu İnceleyin

Tezgahdunyasi Katalo 9
Teklif Al
Teklif Al +902164200030