Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çimstone Tezgah

Kuvarsın Işıltısı Evlerinizi Saracak!

Doğal taş dokularını kuvarsın sağlamlığıyla birleştiren Çimstone, doğayı kıskandıran renkleri mekanınıza getiriyor…

Kuvars mineralini günümüzün en son teknolojisiyle şekillendiren Çimstone, mutfak ve banyolar için birbirinden şık, sağlam ve hijyenik tezgahlar sunuyor. Farklı doku ve tasarım alternatifleri ile ihtiyaçlara göre tasarlanabilen Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe, merdiven gibi her tür yüzey için üstün kalite ve çeşitlilikteki ürünleriyle beklentileri karşılıyor.

Alışılagelmiş yüzey kaplama malzemelerinden uzak, çağdaş mutfak ve banyo kültürünü yansıtan Çimstone tezgahlar ile yaşam alanlarınızdan daha çok keyif alacaksınız…

Cimstone Tezgah 2

Hayallerinizden İlham Alıyor, İhtiyaçlarınız İçin Tasarlıyoruz!

Cimstone Mutfak Tezgahi 4

Şık ve Özgün Tasarm

Eskimeyen estetik unsurlardan ve doğallığı teknoloji ile buluşturan zamanın ruhundan ilham alan Çimstone, tasarımlarıyla göz dolduruyor!

Çimstone; Efes’in doğal taş atmosferi, estetiğin temsilcisi Smyrna’nın şıklığı, Olympos’un taş dokuları, doğanın gücünü sergileyen Terra ve direncin sembolü Tundra gibi dikkat çekici tasarımlarla standartların üzerinde mekanlar yaratıyor. Uygarlık tarihinden yararlanarak benzersiz tezgahlar ve keyif veren alanlar hazırlıyor.

Birbirinden güzel renk ve doku seçenekleri ile Çimstone, mutfak ve banyolarınızın modern çizgisiyle mükemmel uyum sağlıyor!

Çimstone Tezgah İçin Fiyat İsteyin

Dayanıklı ve Güvenli Malzeme

Kuvarsın eşsiz yapısı ile yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Çimstone, güçlü ve sağlam tezgahlar üretiyor!

Doğadaki en sert taşlardan biri olan kuvars mineralini yaratıcı tasarımlarla buluşturan Çimstone tezgahlar, metal veya benzeri malzemelerle çizilmiyor, aşınma ve çatlama gibi sorunlarla sizi karşılaştırmıyor. Çimstone, asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanım gösteriyor.

Kuvarsın enerjisini yaşam alanlarınıza taşıyan Çimstone tezgah modelleri, uzun yıllar ilk günkü görünümünü koruyor!

Çimstone Tezgah Tasarımlarını Görün
Cimstone Banyo Tezgahi
Cimstone Tezgah Modelleri 4

Kolay Kullanım ve Konfor

Parlaklığını kuvarsın ışıltısından alan Çimstone tezgah modelleri, kompakt yapısı sayesinde sıvı emmez, leke tutmaz, sizi yormaz!

Gözeneksiz yapısıyla zeytinyağı, şarap, sirke, limon, çay ve meyve sularının yüzey altına inmesini engelleyen Çimstone tezgahlar, küf ve bakteri oluşumunu önleyerek sağlığınızı da korur. Basit temizleyiciler kullanarak Çimstone tezgahları sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Çimstone tezgahlar kolay ve düzenli bir bakımla uzun yıllar ilk günkü ışıltısıyla yanınızda! Ona iyi bakın…

Çimstone Tezgah Uygulama Alanlarını Öğrenin
Cimstone Tezgah Fiyatlari 4

Sevdiklerinize Yemek Yapmak Artık Daha Keyifli Olacak!

Çimstone Tezgahlar; Hem Şık Hem De Zamana Dirençli!

Bilgi Al
Ucretsiz Kesif 4

Ücretsiz Keşif

Mekanlarınıza uygun Çimstone tezgah projeleri için deneyimli satış ekiplerimiz ve tasarımcılarımızla ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz!

Çimstone tezgâhlarınızdan maksimum verim almanız için mekan büyüklüğü ve özellikleri, bireysel ve profesyonel kullanım amaçları, kişi sayısı ve beklentileriniz doğrultusunda keşif yapıyor, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak tasarım önerilerimizden bahsediyoruz. Tezgahlarınızı uzun yıllar aynı kalitede ve konforda kullanmanızı sağlayacak temeller atıyoruz.

Kişisel ve kurumsal mekanlarınıza özel projelendirme ve üretim süreçlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın, Çimstone tezgah çözümlerimizle tanışın!

Keşif Hizmeti İsteyin

Tasarım ve Üretim

Hayallerinizden ilham alarak uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği deneyimle tasarım ve üretimde sınırları zorluyoruz!

Uzman tasarımcılarımız ve üretim ekibimizle mekanlarınız için şık ve farklı tasarımlar yapıyor, uluslararası standartlarda imalat süreçlerini yönetiyoruz. Modern ve yenilikçi tasarım çizgilerimiz, teknolojik üretim parkurumuzla kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip tezgâhlar hazırlıyoruz.

Karakteri olan mekanlar yaratmak ve eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Hayalinizdeki yaşam alanlarını yaratıyoruz!

Üretim Parkurumuzu Görün
Tasarim Ve Uretim 4
Montaj Ve Uygulama 4

Montaj ve Uygulama

Sadece tasarım ve üretimde değil satış sonrasında da yanınızdayız! Çimstone tezgah montaj ve uygulama hizmetiyle işimizi eksiksiz yapmaya özen gösteriyoruz.

Çevreye zarar vermeden Çimstone tezgahlarınızı mekanınıza uyguluyor, montaj hatalarına karşı yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz. Keşiften tasarıma, üretimden montaja kadar tüm çalışmalarımızın öncesi ve sonrasında hizmet sürekliliği sağlayarak her türlü sorunuz ve sorununuz için profesyonel destek sunuyoruz.

Maksimum fayda sağlayacak çalışma prensibiyle Türkiye’nin her yerine hizmet kalitemizi ve başarımızı taşıyoruz!

Referanslarımızı İnceleyin

Çimstone Tezgah – İnce İşçilik, Kuvars Kalitesi ve Teknoloji!

Uluslararası standartlarda üretilen Çimstone tezgah modelleri ev ve ticari mutfaklarda, banyo, ofis, sağlık kuruluşları, otel, cafe ve restaurant gibi mekanlarda zengin renk seçenekleri ve tasarımlarıyla doğallığın ışıltısını sunuyor! Kendine özgü stiliyle fark yaratmak isteyenlerin ilham kaynağı oluyor!

Farklı Alanlara Uygun

Banko, tezgah, duvar ve pano gibi her tür yüzeyde kullanılabilen Çimstone masa, sehpa gibi dekoratif tasarımlarda da başarı ile uygulanır.

Şık ve Özgün

Birbirinden güzel renk ve doku seçenekleri ile Çimstone tezgahlar mutfak ve banyoların modern çizgisiyle mükemmel uyum sağlar.

Asit ve Bazlara Karşı Dirençli

Birbirinden güzel renk ve doku seçenekleri ile Çimstone tezgahlar mutfak ve banyoların modern çizgisiyle mükemmel uyum sağlar.

Cimstone Tezgah Fiyat 2

Aşınmaya, Çizilmeye Dayanıklı

Doğadaki en sert mineral taşlardan kuvars, Çimstone tezgahlara sağlamlık kazandırır, darbe ve çizilmelerden etkilenmez.

Çevreye Dost

Doğadaki kaynakların kullanılması ve geri dönüşümden gelen ürün içeriği ile Çimstone yüzey ürünleri çevre dostudur.

%100 Kurumsal Güvence

Türkiye’de üretilen Çimstone tezgahlar, kurumsal güvence ve sektör deneyimine dayanarak müşteri memnuniyetini ilk sırada tutar.

Uzman Ve Deneyimli Eki 5

20 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, sektörün yeniliklerini takip eden ve kendini geliştiren, başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli tasarımcılar, mimarlar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ederken pazarlama, tasarım, üretim, teslim ve satış sonrası destek hizmetlerimizin tamamını başarıyla yürütüyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Mekanınızın havasını birlikte değiştirelim…

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılığı üretim teknolojimizle bütünleştirerek evleriniz ve iş yerleriniz için modern ve farklı tezgah çözümleri sunuyoruz.

Mutfak ve banyolar, ofis ve iş yerleri, sağlık kuruluşları, alışveriş merkezleri, otel, cafe ve restoranlar başta olmak üzere kişisel ve profesyonel kullanım amaçlı her yerde müşterilerimize özel tezgah tasarımı, üretim ve uygulama hizmeti veriyoruz. Farklı renk ve doku seçeneklerinde, mekan büyüklüğüne ve kullanım amaçlarına göre üretim yapıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve üretimin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Markalar
Genis Uretim Yelpazesi 5
Mutlu Musteri 5

5000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuzdan bu güne ülkemizin ve dünyanın her yerinde, kişi ve firmalara tezgah tasarım ve üretim hizmetleri sunduk.

20 yılı aşkın tecrübemizle belediyeler, restoranlar, kafeler, hastaneler, AVM’ler ve mimarlık ofisleriyle çalışarak dikkat çekici işlere imza attık. Sektöre ve müşterilerimize değer katan; yaratıcı ve öncü, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan bir marka olduk. Satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tuttuk.

Tamamen mekanınıza ve beklentilerinize yönelik, hayalinizdeki yaşam alanını gerçeğe taşıyacak bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Referanslar

Çimstone Tezgah Projelerimiz – Türkiye’nin En İyi İşlerinde İmzamız Var!

Çimstone tezgahlarımız evlerden iş yerlerine, otellerden eğitim kurumlarına kadar her yerde! Tasarım, üretim ve uygulama süreçlerimiz hakkında bilgi almak için projelerimizi inceleyin, Çimstone tezgah konforunu yaşamak için bize ulaşın…

)) Cimstone Mutfak Tezgahi 5 Cimstone Tezgah 5
Cimstone Tezgah Fiyatlari 5 Cimstone Tezgah Uretimi 1
Cimstone Tezgah Modelleri 5 Cimstone Tezgah Fiyat 3

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Tezgahlar! – İhtiyacınıza Yönelik Üretim Çözümleri!

Gelişmiş üretim parkurumuz ve teknolojimizle akrilik ve corian tezgahların üretimini yapıyor, farklı kullanım amaçları ve mekanlarınız için çözümler sunuyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğal görünümleri ve dayanıklı yapılarıyla yıllarca aynı kalitede tezgâhlarınızı kullanmanızı sağlıyoruz!

20+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli tezgah tasarım, üretim ve uygulama firması.

5000+

Tezgah Üretimi

Müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun tezgah ve yüzey üretimleri.

4000+

Kurumsal Çözümler

Restoran, AVM, ofis ve eğitim kurumları için tasarım ve üretim hizmetleri.

2500+

Dekoratif Uygulama

Şık ve konforlu mekanlar için renkli ve dikkat çekici mimari uygulamalar.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için Showroom’umuza uğrayın.

Mekanınıza Özel Çözümler Üretelim!

Evleriniz ve kurumsal alanlarınız için en uygun ve kullanışlı tezgahları üretelim.

Yaşam Alanlarınızın Tadını Çıkarın!

Mekanlarınızda konforu kesintisiz yaşayın, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirin!

Uygun Maliyetli Çözümler
Çimstone tezgah kalitesini en uygun fiyat garantisiyle sunuyoruz.
Kişi ve Firmaya Özel Uygulamalar
Bireysel ve kurumsal beklentilere uygun tasarım ve üretim yapıyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Satış ve montaj sonrası her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Üretim ve montaj garantisiyle haklarınızı koruyor, memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Çimstone Tezgah Tasarım ve Uygulama Fiyatları

Çimstone Tezgah Proje Ücretleri

Çimstone tezgah tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Tezgah uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Çimstone tezgah keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Çimstone tezhag tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Çimstone tezgah kullanım alanları; mutfak, banyo, bankolar ile gıda ve servis yapan firmalar, mağazalar, ofisler, sağlık kuruluşları, oteller, AVM’ler, eğitim merkezleri, restoran ve kafelerdir. Zemin, cephe ve merdiven gibi her türlü yüzeyde de rahatlıkla kullanılabilir ve farklı tasarım beklentilerine göre çeşitlendirilebilir.

Çimstone tezgah uygulamalarında ücretsiz keşif, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri veriyoruz. İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve araç filomuzla ürünlerinizi hatasız ve eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Doğadaki en sert taşlardan biri olan kuvars, 7 mohs sertlikte bir yüzey ürünüdür ve yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösterir. Aynı zamanda ışıltılı ve saydam bir tezgah üretim malzemesidir. Kuvars ile üretilen Çimstone tezgahlar, metal veya benzeri malzemelerle çizilmez, yoğun sirkülasyon olan alanlarda bile ömür boyu yüksek aşınma dayanımı gösterir.

Avrupa Yakasında Arnavutköy, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazıt, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Cağaloğlu, Cihangir, Çağlayan, Çengelköy, Eminönü, Emirgan, Esenkent, Esenler, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fatih, Feriköy, Fındıkzade, Florya, Fulya, Gayrettepe, Gaziosmanpaşa, Güneşli, Güngören, Hadımköy, Halıcıoğlu, Halkalı, İkitelli, İstinye, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kemerburgaz, Kilyos, Kocamustafapaşa, Kuruçeşme, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Maçka, Maltepe, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Mimaroba, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Rumelihisarı, Sarıyer, Sefaköy, Seyrantepe, Sultanahmet, Şehremini, Şirinevler, Şişli, Taksim, Tarabya, Topkapı, Yenibosna, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinburnu, Zincirlikuyu semtleri ve Anadolu Yakasında Kadıköy, Bostancı, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar, Kartal, Pendik, Ataşehir, Erenköy, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Çamlıca, Çekmeköy, İçerenköy, Göztepe, Beykoz başta olmak üzere İstanbul’da tüm semtlerde; ayrıca Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Eskişehir ile birlikte tüm Türkiye genelinde Çimstone tezgah proje taahhüt ve satış hizmetleri sunmaktayız.

Kataloğumuzu İnceleyin

Tezgahdunyasi Katalo 6
Teklif Al
Teklif Al +902164200030