Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gazete Haberleri

Hurriyet

Hürriyet Gazetesi

Türkiye’nin en çok tercih edilen tezgah firmalarından biri olarak Hürriyet Gazetesi’nde başarılı projelerimiz ve haberlerimizle yer aldık.

Modern mutfak ve banyo tezgah tasarımlarımız, dünyanın en iyi markalarının yer aldığı ürün gamımız, ulusal ve uluslararası başarılı projelerimiz ve alanında uzman ekibimizle Hürriyet Gazetesi’nin okuyucularına ulaştık.

Tamamlanan ve yapımı devam eden projelerimizi, firmamız hakkında çıkan haberleri Hürriyet gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Sabah Gazetesi

20 yıllık sektörel deneyimle estetik ve dekoratif yaşam alanları hazırlayan firmamız Sabah Gazetesi’nde de yerini aldı!

Alanında uzman tasarım, mühendis ve teknik ekibimiz, modern ve teknolojik üretim yaklaşımımızla mutfak tezgahlarından bankolara kadar imza attığımız bireysel ve kurumsal tezgah tasarım ve üretim projelerimizle Sabah Gazetesi’nin değerli okuyucularına kendimizi tanıtma fırsatı bulduk.

Ulusal ve global çaplı projelerimizi, tamamlanan işlerimizi, firmamız hakkında çıkan haberlerimizi Sabah gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Sabah
Milliyet

Milliyet Gazetesi

İstanbul’un her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve geniş araç filomuzla sunduğumuz hizmetler Milliyet Gazetesi’nde yer aldı!

Belediyeler, restoranlar, kafeler, hastaneler, AVM’ler ve mimarlık ofisleriyle çalışarak sunduğumuz akrilik ve corian tezgah projeleri, taahhütlü ve garantili hizmetlerimizle Milliyet Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldık.

Sektöre ve müşterilerimize değer katan; yaratıcı ve öncü, ihtiyaçlara yönelik çözümlerimizi Milliyet gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Posta Gazetesi

Müşterilerimize sunduğumuz Dekton, Silestone, Çimstone, Belenco, Franke ve Dominox tezgah modelleri ile Posta gazetesindeyiz!

Uluslararası tasarım yaklaşımımız, Avrupa standartlarında üretimlerimiz, tezgah üretim ve uygulama sektöründeki deneyimimizle Posta gazetesinin sayfalarında yer aldık! Mutfaklardan otellere, hastanelerden ofislere kadar referanslarımızla adımızdan söz ettirdik.

Firmamız hakkında çıkan haberleri, kişisel ve profesyonel çalışmalarımızı Posta gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Posta
Star

Star Gazetesi

Sektörün en deneyimli tezgah üretim ve uygulama firmalarından biri olarak Star gazetesinin manşetlerinde yer aldık.

İstanbul’da Anadolu ve Avrupa Yakası semtleri, Türkiye’de Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya başta olmak üzere 81 ile sunduğumuz tezgah hizmetlerimiz dünyanın dev firmalarıyla yaptığımız işbirlikleri sayesinde adımızı daha çok kişiye duyurma fırsatı bulduk.

Star gazetesinde yer alan haberlerimiz ve sektörel makalelerimizi sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Teklif Al
Teklif Al +902164200030