Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Markalar

Eskimeyen Tasarımlar, Doğal Malzemeler, Uzun Ömürlülük ve Kullanım Kolaylığı! Dünyanın En İyi Tezgah Markalarıyla Mekanınıza Ayrıcalık Katıyoruz!

Dayanıklı ve uzun ömürlü yapıları, doğal malzeme kalitesi, esnek ve ergonomik tasarım imkanlarıyla mekanlarınızın görünümünü değiştirecek tezgah markaları bir arada! Dünyanın en çok tercih edilen Dekton, Silestone, Çimstone, Belenco, Franke ve Dominox marka tezgahları için ışıltılı ve farklı tasarımlar hazırlıyor, hızlı ve kusursuz üretimler gerçekleştiriyoruz. Zengin renk ve model seçenekleriyle dilediğiniz her alanda sınırsız konfor sağlıyoruz!

Sektörün En İyi Markaları Tezgah Dünyası’nda!

Uzman Ve Deneyimli Eki 9

20 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, sektörün yeniliklerini takip eden ve kendini geliştiren, başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli tasarımcılar, mimarlar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ederken pazarlama, tasarım, üretim, teslim ve satış sonrası destek hizmetlerimizin tamamını başarıyla yürütüyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Mekanınızın havasını birlikte değiştirelim…

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılığı üretim teknolojimizle bütünleştirerek evleriniz ve iş yerleriniz için modern ve farklı tezgah çözümleri sunuyoruz.

Mutfak ve banyolar, ofis ve iş yerleri, sağlık kuruluşları, alışveriş merkezleri, otel, cafe ve restoranlar başta olmak üzere kişisel ve profesyonel kullanım amaçlı her yerde müşterilerimize özel tezgah tasarımı, üretim ve uygulama hizmeti veriyoruz. Farklı renk ve doku seçeneklerinde, mekan büyüklüğüne ve kullanım amaçlarına göre üretim yapıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve üretimin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Markalar
Genis Uretim Yelpazesi 9
Mutlu Musteri 9

5000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuzdan bu güne ülkemizin ve dünyanın her yerinde, kişi ve firmalara tezgah tasarım ve üretim hizmetleri sunduk.

20 yılı aşkın tecrübemizle belediyeler, restoranlar, kafeler, hastaneler, AVM’ler ve mimarlık ofisleriyle çalışarak dikkat çekici işlere imza attık. Sektöre ve müşterilerimize değer katan; yaratıcı ve öncü, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan bir marka olduk. Satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tuttuk.

Tamamen mekanınıza ve beklentilerinize yönelik, hayalinizdeki yaşam alanını gerçeğe taşıyacak bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Referanslar

Türkiye’nin Tezgah Dünyası - Hayal Gücünüzü Gerçeğe Dönüştüren Profesyonellik!

Tezgah tasarım ve üretiminde yılların getirdiği bilgi ve tecrübemiz, alanında uzman tasarım, mühendis ve teknik ekibimiz, modern ve teknolojik üretim yaklaşımımızla mutfak tezgahlarından bankolara, karşılama standlarından gıda servis ünitelerine kadar bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza ekonomik ve hızlı çözümler üretiyoruz. Mekanlarınıza karakter ve değer katmak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Deneyimli tasarımcılar, mimarlar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimizle projelendirme, çizim, üretim ve uygulamada fark yaratıyoruz.

En İyi Malzeme ve Teknoloji

Dünyanın en iyi markaları ve üretim teknolojileriyle uzun yıllar aynı konfor ve özelliklerde kullanacağınız dayanıklı ve şık tezgahlar üretiyoruz.

Güvenli Teslimat

İstanbul’un her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve geniş araç filomuzla ürünlerinizin herhangi bir zarar görmeden teslim edilmesini sağlıyoruz.

Corian Tezgah Fiyat 2

Kusursuz Montaj

Üretimini yaptığımız tezgah ve yüzeylerin montaj uygulamalarını deneyimli mühendis ve teknik ekiplerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Taahhüt Garantisi

Tezgah projelerinize özel tasarım, üretim ve montaj süreçlerinin tamamı için taahhüt garantisi veriyor, zamanınızı boşa harcamıyoruz.

Türkiye ve Dünyaya Hizmet

Türkiye’nin 81 iline ve Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan başta olmak üzere dünya genelinde tüm ülkelere hizmet veriyoruz.

Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği

En iyi markaların uzun ömürlü ve estetik tezgah modellerini mekanlarınıza taşırken satış sonrasında da yanınızda olmaya özen gösteriyoruz.

Mutfak ve banyolar, ofis ve iş yerleri, sağlık kuruluşları, otel, cafe ve restoranlar başta olmak üzere kişisel ve profesyonel kullanım amaçlı her yerde tasarım, üretim ve montaj uygulamalarımızla birlikte satış sonrası hizmet sürekliliği sağlayarak her türlü sorunuz ve sorununuz için profesyonel destek sunuyoruz.

20 yılı aşkın sektörel tecrübemiz, deneyimli ve alanında uzman ekibimizle Türkiye’nin her yerine hizmet kalitemizi ve başarımızı taşıyoruz!

Kişisel ve kurumsal tezgâh çözümleri için doğru adrestesiniz! Beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, yaşam alanlarınız için en iyi tezgâh modellerini hazırlıyor, benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Satis Sonrasi Hizmet

Projelerimiz – Mekanlarınıza Kaliteli Dokunuşlar Yapıyoruz!

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde geniş tasarım yelpazemiz, hızlı ve kusursuz üretim politikamızla başarılı ve dikkat çekici işlere imza attık! 20 yılı aşkın tecrübemizle belediyeler, restoranlar, kafeler, hastaneler, AVM’ler ve mimarlık ofisleriyle çalıştık! Bizi daha yakından tanımak isterseniz projelerimize göz atabilirsiniz…

)) Franke Solid Surface 4 Dominox Tezgah Fiyatlari 3
Dekton Mutfak Tezgahi 5 Silestone Tezgahlar 4
Belenco Tezgah 7 Franke Tezgah Fiyatlari 5

Müşteri Yorumları

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için Showroom’umuza uğrayın.

Mekanınıza Özel Çözümler Üretelim!

Evleriniz ve kurumsal alanlarınız için en uygun ve kullanışlı tezgahları üretelim.

Yaşam Alanlarınızın Tadını Çıkarın!

Mekanlarınızda konforu kesintisiz yaşayın, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirin!

Yaşam Alanlarınızın Havasını Değiştiriyoruz! – Esnek ve Ergonomik Tasarımlar…

Sektörel tecrübemiz, deneyimli tasarımcı, mimar, mühendis ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, teknolojik üretim parkurumuz, kusursuz hizmet anlayışımızla ihtiyaçlarınızı karşılayacak tezgah çözümleri sunuyoruz! Mutfak ve banyolar, ofis ve iş yerleri, sağlık kuruluşları, otel, cafe ve restoranlar başta olmak üzere kişisel ve profesyonel kullanım amaçlı her yerde tasarım, üretim ve montaj hizmetleri veriyoruz!

Tasarim

Tasarım

Modern tasarım çizgilerinden hareketle mekanınızın ihtiyaçlarına uygun, özgün ve şık tezgahlar çiziyor, yenilikçi ürünler ortaya çıkarıyoruz.

Uretim

Üretim

Teknolojik üretim parkurumuz ve CNC atölyemizde kalite standartlarından ödün vermeden kusursuz tezgahlar hazırlıyoruz.

Tezgah Montaji 3

Montaj

Çevreye ve mekanınıza zarar vermeden tezgahlarınızı kullanım yerine uyguluyor, montaj hatalarına karşı önlemimizi alıyoruz.

Uygulama ve Danışmanlık

Bireysel ve kurumsal projeler için tasarım, üretim, uygulama ve satış sonrası hizmet sürekliliği ile dilediğiniz her an yanınızda oluyoruz.

Tezgah Dünyası’nı Yakından Tanıyın!

Showroom ve çalışma ofislerimizi, tasarım ve üretim parkurumuzu, ekibimizi ve hizmetlerimizi yakından inceleyin. Müşterilerimizin ve kurumsal partnerlerimizin yorumlarına göz atın, ailemize siz de katılın! Mekanlarınıza özel ekonomik ve hızlı tezgah uygulamaları için gelin, tanışalım…

Sıkça Sorulan Sorular

Dünyanın en çok tercih edilen, yıllardır sektörün hakimi olan, yenilikçi tasarımları ve zengin renk seçenekleriyle her mekanda kullanılabilen tezgah markalarından Dekton, Silestone, Çimstone, Belenco, Franke ve Dominox için ücretsiz keşif, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri veriyoruz. Türkiye’nin her yerine bu ünlü markaların tezgahlarını ulaştırıyoruz.

Tezgah Dünyası olarak müşterilerimizin memnuniyetini öncelikli tutarak nakliye ve montaj hizmetleri veriyoruz. Deneyimli montaj ekibimizle tasarım ve üretimini yaptığımız tüm ürünlerin montajını eksiksiz ve hatasız bir şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Dünyanın en kaliteli markalarının tezgah modelleri; ısıya, darbeye, çizilme ve lekelere karşı dirençlidir. Gözeneksiz yapıları sayesinde sıvı emmez, kimyasalların sağlığınızı etkilemesine izin vermezler. Yıllarca aynı performansta kullanılabilen bu ürünler için müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bakım ve onarım yapmaktayız. Her biri garantili ürünlerimiz için deneyimli teknik ekibimizle ilk günkü kullanım konforunuzu sağlamaktayız.

Firmamız İstanbul’da Anadolu ve Avrupa Yakası semtleri ile Türkiye’de Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya başta olmak üzere 81 ile hizmet vermektedir. Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan başta olmak üzere dünya genelinde de tüm ülkelere tezgah tasarım, üretim ve montaj uygulamaları sunmaktayız.

Kataloğumuzu İnceleyin

Tezgahdunyasi Katalo 1
Teklif Al
Teklif Al +902164200030