Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dergi Röportajları

Decor Dergisi

Decor Dergisi

Tezgâh Dünyası olarak Decor Dergisi’nde kurucumuzla yapılan röportajlar ve tamamlanan projelerimizle yer aldık.

Franke, Dominox, Dekton, Silestone, Çimstone, Belenco markalarına özel tezgah uygulamalarımız, kurumsal yüzey çözümlerimizle Türkiye’nin en çok okunan dekorasyon ve mimari dergilerinden birinde yer almış olduk.

Tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz tezgahlar, firmamızla yapılan röportajlar için Decor Dergisi’ni takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Evim

Tezgah satış ve uygulama sektörüne çalışmalarıyla adından söz ettiren firmamız, Evim dergisine konuk oldu.

Ev dekorasyonu ve tasarım fikirleri veren Evim Dergisi’nde, akrilik ve corian tezgah üretimlerimiz, atölyemiz ve alanında uzman çalışanlarımızla birlikte kendimizi tanıtma fırsatı bulduk. Kurucumuz firmamızla ilgili soruları cevapladı.

Tamamlanan ve yapımı devam eden projelerimizi, röportajlarımızı Evim Dergisi’nde yayımlanan yazılardan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Evim Dergisi
Evmanya Dergisi

Evmanya

Türkiye'nin en iyi dekorasyon dergilerinden Evmanya’da kendimizden bahsettik, keyifli röportajlar yaptık!

Katıldığımız ulusal ve uluslararası fuarlar, sektöre katkı sunduğumuz çalışmalar, ev ve iş yerlerine özel tezgah çözümlerimiz ile Evmanya Dergisi’nin sayfalarında yer aldık. Sezonun trend tasarım çizgilerinden bahsettik.

Firmamız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz Evmanya Dergisi’nde yer alan haberlerimizi inceleyebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Home Showroom

Uluslararası tasarım yaklaşımımız, Avrupa standartlarında üretimlerimizle Türkiye’nin en iyi dergilerinde yer almaya devam ediyoruz!

Türkiye’nin en kapsamlı ev ve yaşam dergisi olan Home Showroom’da tezgah tasarım ve üretim çalışmalarımızdan bahsettik! Uzman ekibimiz ve geniş üretim yelpazemizle mekanlara özel yüzey çözümlerimizi anlattık.

Ev ve iş yerlerinizi için dekoratif ilhamlar dalmak istiyorsanız Home Showroom’da yer alan röportajlarımızı okuyabilirsiniz.

Güncellenmektedir
Home Showroom Dergisi
Mekan Dergisi

Mekan

En iyi tezgah markalarıyla olan işbirliklerimizi ve yaptığımız dekorasyon projelerini Mekan Dergisi’ne anlattık!

Tezgah Dünyası’nın kuruluşu ve sektörel çalışmaları hakkında konuştuğumuz, tezgah çözümlerimizden bahsettiğimiz röportajlarımızı okumayı unutmayın! Mekanlarınıza özel dekorasyon önerilerimize kulak verin…

Dünyanın öncü tezgah markaları için yaptığımız satış ve uygulama çözümlerimizi Mekan Dergisi yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Teklif Al
Teklif Al +902164200030