Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dominox Tezgah

Ufak Dokunuşlar, Büyük Değişimler!

Mutfak tezgahlarından evyelere, armatürlerden ocaklara kadar sektörün en iyi üreticilerinden Dominox, şık ve kullanışlı tezgahlarla evlerinize geliyor!

Yaşam alanlarınız ve iş yerleriniz için farklı renk ve doku özelliklerinde, estetik ve dayanıklı, sağlığınıza dost Dominox Solid Surface tezgah projeleriyle mekanınızda benzersiz bir atmosfer yaratıyoruz. Özgün tasarımlar, malzeme kalitesi ve ince işçilikle şekillenen tezgahlarınızı uzun yıllar güvenle ve aynı kalitede kullanmanızı sağlıyoruz.

Hayatınızı kolaylaştıracak, tamamen ihtiyaçlarınıza özel hazırlanmış Dominox tezgahlarla rahatlığın tadını çıkaracaksınız!

Dominox Tezgah 1

Modern ve Estetik Mutfakların Sırrı: Dominox!

Dominox Mutfak Tezgahi 2

Zarif ve Şık Tasarımlar

Mutfağınızın dokusuyla uyumlu, mekanınıza bütünlük kazandıracak Dominox tezgah tasarımlarıyla tanışın…

Geniş renk seçenekleri, karakteristik dokuları ve özgün tasarımlarıyla Dominox tezgah modelleri mekanlarınıza dinamizm ve ahenk katacak. Alanında uzman tasarımcıların ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlayacağı tezgahlarla standart mutfak konforunun üzerinde bir deneyim yaşayacak, estetik ve ayrıcalıklı bir mekana kavuşacaksınız.

Mutfaklardan banyolara kadar sade bir şıklık ve yaratıcı bir görünüm arıyorsanız Dominox sizin için benzersiz çözümler sunuyor!

Dominox Tezgahlar İçin Fiyat İsteyin

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Çizilmelere ve yanmaya dayanıklı, leke tutmayan yapısı ile Dominox tezgahlar yaşam alanlarında fark yaratıyor!

Yüksek standartlarda malzeme kalitesi ve üretim teknolojisiyle Dominox Solid Surface tezgahlar, kullanım şartlarına, darbe ve ısıya maksimum direnç sağlıyor. Dominox tezgahlarınızı yıllarca aynı görünüm ve performansta kullanabiliyor, bütçenizi zorlayacak onarım ve bakım maliyetleriyle karşılaşmıyorsunuz.

Mutfaklarınızda, banyolarınızda ve iş yerlerinizde Dominox tezgahlarınızı güvenle kullanın, kesintisiz konforun tadını çıkarın!

Dominox Tezgah Modellerini Görün
Dominox Tezgah Modelleri 3
Dominox Tezgah Fiyatlari 1

Pürüzsüz Yüzeyler, Kullanım Rahatlığı

Dominox’un eşsiz dokusu ve esnek kullanım özellikleriyle ile günlük işleriniz artık daha keyifli!

Kolay temizlenebilen, leke ve iz barındırmayan pürüzsüz yüzeyler sayesinde tezgahlarınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanacaksınız. Bakteri ve küf oluşumunu önleme özelliği olan Dominox tezgahlar ile ailenizin sağlığını koruyacaksınız. Mekanlarınızda yüksek hijyen koşullarını kolaylıkla sağlayacaksınız…

Dominox Solid Surface tezgah kalitesini mekanınızda görmek, mutfak ve banyolarınıza şıklık kazandırmak için satış danışmanlarımızı arayın, değişimi hemen yaşayın…

Dominox Tezgah Uygulama Alanlarını Öğrenin
Dominox Solid Surface 2 1

Mekanlarınıza Minimal ve Estetik Bir Şıklık Kazandıralım!

Yeni Dominox Tezgah Modellerimizle Tanışın!

Bilgi Al
Ucretsiz Kesif 1

Ücretsiz Keşif

Mekanlarınıza uygun Dominox tezgah projeleri için deneyimli satış ekiplerimiz ve tasarımcılarımızla ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz!

Dominox tezgâhlarınızdan maksimum verim almanız için mekan büyüklüğü ve özellikleri, bireysel ve profesyonel kullanım amaçları, kişi sayısı ve beklentileriniz doğrultusunda keşif yapıyor, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak tasarım önerilerimizden bahsediyoruz. Tezgahlarınızı uzun yıllar aynı kalitede ve konforda kullanmanızı sağlayacak temeller atıyoruz.

Kişisel ve kurumsal mekanlarınıza özel projelendirme ve üretim süreçlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın, Dominox tezgah çözümlerimizle tanışın!

Keşif Hizmeti İsteyin

Tasarım ve Üretim

Hayallerinizden ilham alarak uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği deneyimle tasarım ve üretimde sınırları zorluyoruz!

Uzman tasarımcılarımız ve üretim ekibimizle mekanlarınız için şık ve farklı tasarımlar yapıyor, uluslararası standartlarda imalat süreçlerini yönetiyoruz. Modern ve yenilikçi tasarım çizgilerimiz, teknolojik üretim parkurumuzla kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip tezgâhlar hazırlıyoruz.

Karakteri olan mekanlar yaratmak ve eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Hayalinizdeki yaşam alanlarını yaratıyoruz!

Üretim Parkurumuzu Görün
Tasarim Ve Uretim 1
Montaj Ve Uygulama 1

Montaj ve Uygulama

Sadece tasarım ve üretimde değil satış sonrasında da yanınızdayız! Dominox tezgah montaj ve uygulama hizmetiyle işimizi eksiksiz yapmaya özen gösteriyoruz.

Çevreye zarar vermeden Dominox tezgahlarınızı mekanınıza uyguluyor, montaj hatalarına karşı yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz. Keşiften tasarıma, üretimden montaja kadar tüm çalışmalarımızın öncesi ve sonrasında hizmet sürekliliği sağlayarak her türlü sorunuz ve sorununuz için profesyonel destek sunuyoruz.

Maksimum fayda sağlayacak çalışma prensibiyle Türkiye’nin her yerine hizmet kalitemizi ve başarımızı taşıyoruz!

Referanslarımızı İnceleyin

Dominox Tezgah – Mekanlarınızdaki Şıklığın Sırrı…

Dominox Solid Surface, geniş renk seçenekleri ile mutfak, banyo, ofis, sağlık kuruluşları, otel, cafe ve restaurant gibi pek çok profesyonel ya da dekorasyon gerektiren alanda göz alıcı ve kullanışlı tasarımlarla hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor! Günlük işlerinize keyif ve konfor katıyor!

Kusursuz İşçilik

Alanında uzman ekiplerin incelikli ve detaylı işçiliği ile Dominox tezgahlar, mutfağınızın dokusuyla mükemmel uyum gösterir.

Mekana Özel Uygulama

Mekan ölçüleri alınarak şekillendirilen Dominox tezgahlar, istenilen renk, tasarım ve modelde tamamen müşteri beklentilerine göre hazırlanır.

Pürüzsüz Yüzey Yapısı

Üstün malzeme kalitesiyle elde edilen pürüzsüz yüzeyler, kullanıcı deneyimini arttırırken rahatlıkla temizlenir ve zaman kazandırır.

Dominox Tezgah Uretimi

Geniş Renk Seçeneği

Dominox tezgah modelleri, birbirinden farklı renk ve ton seçenekleri ile mekan dekorasyonuna özel alternatifler sunar.

Dayanıklı ve Güvenli

Dominox Solid Surface, ısı ve darbelere karşı dayanıklı yapısıyla uzun yıllar konforlu ve güvenli kullanım avantajı sağlar.

Hijyenik ve Sağlıklı

Bakteri, küf ve leke oluşumuna izin vermeyen gözeneksiz yapısı ile Dominox tezgahlar ailenizin ve sizin sağlığınızı düşünür.

Uzman Ve Deneyimli Eki 2

20 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, sektörün yeniliklerini takip eden ve kendini geliştiren, başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli tasarımcılar, mimarlar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ederken pazarlama, tasarım, üretim, teslim ve satış sonrası destek hizmetlerimizin tamamını başarıyla yürütüyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Mekanınızın havasını birlikte değiştirelim…

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılığı üretim teknolojimizle bütünleştirerek evleriniz ve iş yerleriniz için modern ve farklı tezgah çözümleri sunuyoruz.

Mutfak ve banyolar, ofis ve iş yerleri, sağlık kuruluşları, alışveriş merkezleri, otel, cafe ve restoranlar başta olmak üzere kişisel ve profesyonel kullanım amaçlı her yerde müşterilerimize özel tezgah tasarımı, üretim ve uygulama hizmeti veriyoruz. Farklı renk ve doku seçeneklerinde, mekan büyüklüğüne ve kullanım amaçlarına göre üretim yapıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve üretimin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Markalar
Genis Uretim Yelpazesi 2
Mutlu Musteri 2

5000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuzdan bu güne ülkemizin ve dünyanın her yerinde, kişi ve firmalara tezgah tasarım ve üretim hizmetleri sunduk.

20 yılı aşkın tecrübemizle belediyeler, restoranlar, kafeler, hastaneler, AVM’ler ve mimarlık ofisleriyle çalışarak dikkat çekici işlere imza attık. Sektöre ve müşterilerimize değer katan; yaratıcı ve öncü, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan bir marka olduk. Satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tuttuk.

Tamamen mekanınıza ve beklentilerinize yönelik, hayalinizdeki yaşam alanını gerçeğe taşıyacak bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Referanslar

Dominox Tezgah Projelerimiz – Türkiye’nin En İyi İşlerinde İmzamız Var!

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markaları Dominox Solid Surface kalitesini tercih etti! Tasarım, üretim ve uygulama süreçlerimiz hakkında bilgi almak için projelerimizi inceleyin, Dominox tezgahların konforunu yaşamak için bize ulaşın…

)) Dominox Tezgah Uretimi 1 Dominox Tezgah 3
Dominox Tezgah Modelleri 4 Dominox Tezgah Fiyatlari 2
Dominox Tezgah Fiyat 1 Dominox Mutfak Tezgahi

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Tezgahlar! – İhtiyacınıza Yönelik Üretim Çözümleri!

Gelişmiş üretim parkurumuz ve teknolojimizle akrilik ve corian tezgahların üretimini yapıyor, farklı kullanım amaçları ve mekanlarınız için çözümler sunuyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğal görünümleri ve dayanıklı yapılarıyla yıllarca aynı kalitede tezgâhlarınızı kullanmanızı sağlıyoruz!

20+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli tezgah tasarım, üretim ve uygulama firması.

5000+

Tezgah Üretimi

Müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun tezgah ve yüzey üretimleri.

4000+

Kurumsal Çözümler

Restoran, AVM, ofis ve eğitim kurumları için tasarım ve üretim hizmetleri.

2500+

Dekoratif Uygulama

Şık ve konforlu mekanlar için renkli ve dikkat çekici mimari uygulamalar.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için Showroom’umuza uğrayın.

Mekanınıza Özel Çözümler Üretelim!

Evleriniz ve kurumsal alanlarınız için en uygun ve kullanışlı tezgahları üretelim.

Yaşam Alanlarınızın Tadını Çıkarın!

Mekanlarınızda konforu kesintisiz yaşayın, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirin!

Uygun Maliyetli Projeler
Dominox tezgah kalitesini en uygun fiyat garantisiyle sunuyoruz.
Kişi ve Firmaya Özel Uygulamalar
Bireysel ve kurumsal beklentilere uygun tasarım ve üretim yapıyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Satış ve montaj sonrası her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Üretim ve montaj garantisiyle haklarınızı koruyor, memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Dominox Tezgah Tasarım ve Uygulama Fiyatları

Dominox Tezgah Proje Ücretleri

Dominox tezgah tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Tezgah uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Dominox tezgah keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Dominox tezhag tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Dominox tezgah kullanım alanları; mutfak, banyo, bankolar, gıda ve servis yapan firmalar, mağazalar, ofisler, sağlık kuruluşları, oteller, AVM’ler, eğitim merkezleri, restoran ve kafelerdir. Dekoratif ve özel amaçlı tüm tezgah uygulamaları için Dominox Solid Surface teknolojisi uygundur.

Dünyanın en büyük paslanmaz çelik, granit ve sentetik eviye üreticisi Dominox, mutfak ve banyolar için kaliteli tezgah üretimi yapmaktadır. Tezgah Dünyası olarak tasarımdan üretime kadar markanın kalite standartlarını korur ve ürünlerimizi kusursuz işçilikle müşterilerimize sunarız. Sağlığa dost malzeme kullanımı, sıfır hata ile üretim, zengin renk ve tasarım seçenekleri kalite standartlarımızı belirlemektedir.

Dominox tezgah uygulamalarında ücretsiz keşif, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri veriyoruz. İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve araç filomuzla ürünlerinizi hatasız ve eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Avrupa Yakasında Arnavutköy, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazıt, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Cağaloğlu, Cihangir, Çağlayan, Çengelköy, Eminönü, Emirgan, Esenkent, Esenler, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fatih, Feriköy, Fındıkzade, Florya, Fulya, Gayrettepe, Gaziosmanpaşa, Güneşli, Güngören, Hadımköy, Halıcıoğlu, Halkalı, İkitelli, İstinye, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kemerburgaz, Kilyos, Kocamustafapaşa, Kuruçeşme, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Maçka, Maltepe, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Mimaroba, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Rumelihisarı, Sarıyer, Sefaköy, Seyrantepe, Sultanahmet, Şehremini, Şirinevler, Şişli, Taksim, Tarabya, Topkapı, Yenibosna, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinburnu, Zincirlikuyu semtleri ve Anadolu Yakasında Kadıköy, Bostancı, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar, Kartal, Pendik, Ataşehir, Erenköy, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Çamlıca, Çekmeköy, İçerenköy, Göztepe, Beykoz başta olmak üzere İstanbul’da tüm semtlerde; ayrıca Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Eskişehir ile birlikte tüm Türkiye genelinde Dominox tezgah proje taahhüt ve satış hizmetleri sunmaktayız.

Kataloğumuzu İnceleyin

Tezgahdunyasi Katalo 3
Teklif Al
Teklif Al +902164200030