Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Franke Tezgah

Akıllı Mutfak Çözümlerinde Dünya Lideri!

Dünyanın en iyi tezgah markalarından Franke kalitesiyle mekanınızın özelliklerine ve ihtiyaçlarına uygun eşsiz tasarımlar yapıyoruz!

Kişisel ve profesyonel tüm kullanım alanlarındaki yüzeyler için 54 farklı renk seçeneği ile Franke Solid Surface tezgah tasarım, üretim ve uygulama çözümleri sunuyoruz. Modern ve göz alıcı tasarımlar, uzun ömürlü ve dayanıklı malzeme, yüksek hijyen ve güvenlik standartlarına sahip Franke tezgahlarla yaşam alanlarınıza konfor katıyoruz.

Dünyanın en iyi tezgah markası Franke, hayal gücünüzden esinlenerek mekanınıza özgün ve dikkat çekici bir karakter kazandırıyor!

Franke Tezgah 9

Franke Solid Surface Kalitesi İle Tanışın!

Franke Mutfak Tezgahi 1

Yaratıcı ve Farklı Tasarımlar

Yenilikçi ve öncü fikirlerle yüksek üretim teknolojisi ve kalitesini birleştiren Franke, sizlere yaratıcı tasarımlar sunuyor!

Hayallerinizden ilham alan Franke markası, değişen tasarım çizgilerine yön vererek her zaman yeni ve modern olanı sizlerle buluşturuyor. Uzman tasarımcılar ve mühendislerle mekanlarınız için en verimli ve ekonomik tezgahları hazırlıyor. Dilediğiniz tasarım ve kullanım özellikleri Franke güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Franke tasarımlarıyla donatılmış bir mutfakta sevdiklerinize yemek hazırlamanın verdiği mutluluğu deneyimlemenin tam sırası!

Franke Tezgah İçin Fiyat İsteyin

Dayanıklı ve Güvenli Malzeme

Franke Solid Surface, doğal mineraller ve akrilik güvencesiyle tezgahlarınızı yıllarca aynı performansta kullanmanızı garanti ediyor.

Avrupa standartlarında malzeme kalitesi ve tasarım teknolojisiyle Franke Solid Surface hem çevre hem de kullanım şartlarına karşı maksimum direnç sağlıyor. Yenilenebilir yapısıyla da çizikler ve darbeler rahatlıkla giderilebiliyor. Mutfaklarda, banyolarda, otellerde, sağlık merkezlerinde ve ofislerde güvenle kullanılıyor.

Güçlü malzeme yapısı, ısıya dayanıklı yüzeyi sayesinde Franke tezgahları uzun süre sizlerle! Konforu kesintisiz yaşayacaksınız…

Franke Tezgah Tasarımlarını Görün
Franke Tezgah Fiyatlari 5
Franke Tezgahlar 3

Kolay Kullanım ve Konfor

Leke barındırmayan, kolay temizleme ve bakteri oluşumlarını önleme özelliğine sahip Franke tezgahları çok seveceksiniz!

Tasarım esnekliği ile mekanlarınıza uyum sağlayan Franke tezgahları sorunsuz ve güvenli bir şekilde yıllarca kullanabilirsiniz. Gözeneksiz yapısı sayesinde küf ve lekelerle karşılaşmayacak, basit temizleyiciler kullanarak ilk günkü parlaklığında ve görünümünde Franke Solid Surface kalitesini yaşayacaksınız.

Doğal görünümü ile mutfak ve banyoların vazgeçilmez yüzey ürünü Franke tezgahlar, mekanlarınıza keyif katacak…

Franke Tezgah Uygulama Alanlarını Öğrenin
Kampanya 1

Franke Ayrıcalığını Mekanlarınızda Yaşamanın Tam Zamanı!

Özgün ve Kusursuz Tasarımlarımızla Tanışın…

Bilgi Al
Ucretsiz Kesif

Ücretsiz Keşif

Mekanlarınıza uygun Franke tezgah projeleri için deneyimli satış ekiplerimiz ve tasarımcılarımızla ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz!

Franke tezgâhlarınızdan maksimum verim almanız için mekan büyüklüğü ve özellikleri, bireysel ve profesyonel kullanım amaçları, kişi sayısı ve beklentileriniz doğrultusunda keşif yapıyor, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak tasarım önerilerimizden bahsediyoruz. Tezgahlarınızı uzun yıllar aynı kalitede ve konforda kullanmanızı sağlayacak temeller atıyoruz.

Kişisel ve kurumsal mekanlarınıza özel projelendirme ve üretim süreçlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın, Franke tezgah çözümlerimizle tanışın!

Keşif Hizmeti İsteyin

Tasarım ve Üretim

Hayallerinizden ilham alarak uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği deneyimle tasarım ve üretimde sınırları zorluyoruz!

Uzman tasarımcılarımız ve üretim ekibimizle mekanlarınız için şık ve farklı tasarımlar yapıyor, uluslararası standartlarda imalat süreçlerini yönetiyoruz. Modern ve yenilikçi tasarım çizgilerimiz, teknolojik üretim parkurumuzla kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip tezgâhlar hazırlıyoruz.

Karakteri olan mekanlar yaratmak ve eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Hayalinizdeki yaşam alanlarını yaratıyoruz!

Üretim Parkurumuzu Görün
Tasarim Ve Uretim
Montaj Ve Uygulama

Montaj ve Uygulama

Sadece tasarım ve üretimde değil satış sonrasında da yanınızdayız! Franke tezgah montaj ve uygulama hizmetiyle işimizi eksiksiz yapmaya özen gösteriyoruz.

Çevreye zarar vermeden Franke tezgahlarınızı mekanınıza uyguluyor, montaj hatalarına karşı yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz. Keşiften tasarıma, üretimden montaja kadar tüm çalışmalarımızın öncesi ve sonrasında hizmet sürekliliği sağlayarak her türlü sorunuz ve sorununuz için profesyonel destek sunuyoruz.

Maksimum fayda sağlayacak çalışma prensibiyle Türkiye’nin her yerine hizmet kalitemizi ve başarımızı taşıyoruz!

Referanslarımızı İnceleyin

Franke Tezgah – Yaşam Alanlarınızın Çözüm Ortağı…

Franke Solid Surface doğal görünümü ile mutfak, banyo, ofis, sağlık kuruluşları, otel, cafe ve restaurant gibi pek çok profesyonel ya da dekorasyon gerektiren alanda 54 farklı renk seçeneği ile yüzeylere hayalleri yansıtıyor! Kullanıcılarına kusursuz tasarım, uzun ömürlü kullanım ve yüksek hijyen standartları sunuyor!

Ek Yeri Göstermeyen Yapı

Franke Solid Surface, ek göstermeyen yapısıyla bütüncül ve kusursuz bir görünüm sunar, bulunduğu yerin havasını değiştirir.

Kişiye Özel Uygulama

Mekan ölçüleri alınarak şekillendirilen Franke tezgahlar, istenilen renk, tasarım ve modelde tamamen müşteri beklentilerine göre hazırlanır.

Işık Geçirgenlik Özelliği

Yüksek saydamlık özelliğiyle ışık geçişini kolaylaştıran Franke tezgahlar ara panellerde ve istenilen tüm yüzeylerde kullanılabilir.

Franke Tezgah Uretimi 5

Geniş Renk Seçeneği

Franke tezgahlar tek ve saydam renk, taneli ve karışık tonlar gibi 54 farklı renk seçenekleri ve 7 Marble Look görünüm alternatifi sunar.

Isıya Dayanıklılık

Franke Solid Surface, maksimum ısı değerlerinde bile deformasyona uğramaz, uzun yıllar konforlu kullanım avantajı sağlar.

Hijyenik ve Sağlıklı

Bakteri, küf ve leke oluşumuna izin vermeyen gözeneksiz yapısı ile Franke tezgahlar ailenizin ve sizin sağlığınızı düşünür.

Uzman Ve Deneyimli Eki

20 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, sektörün yeniliklerini takip eden ve kendini geliştiren, başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli tasarımcılar, mimarlar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ederken pazarlama, tasarım, üretim, teslim ve satış sonrası destek hizmetlerimizin tamamını başarıyla yürütüyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Mekanınızın havasını birlikte değiştirelim…

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılığı üretim teknolojimizle bütünleştirerek evleriniz ve iş yerleriniz için modern ve farklı tezgah çözümleri sunuyoruz.

Mutfak ve banyolar, ofis ve iş yerleri, sağlık kuruluşları, alışveriş merkezleri, otel, cafe ve restoranlar başta olmak üzere kişisel ve profesyonel kullanım amaçlı her yerde müşterilerimize özel tezgah tasarımı, üretim ve uygulama hizmeti veriyoruz. Farklı renk ve doku seçeneklerinde, mekan büyüklüğüne ve kullanım amaçlarına göre üretim yapıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve üretimin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Markalar
Genis Uretim Yelpazesi
Mutlu Musteri

5000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuzdan bu güne ülkemizin ve dünyanın her yerinde, kişi ve firmalara tezgah tasarım ve üretim hizmetleri sunduk.

20 yılı aşkın tecrübemizle belediyeler, restoranlar, kafeler, hastaneler, AVM’ler ve mimarlık ofisleriyle çalışarak dikkat çekici işlere imza attık. Sektöre ve müşterilerimize değer katan; yaratıcı ve öncü, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan bir marka olduk. Satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tuttuk.

Tamamen mekanınıza ve beklentilerinize yönelik, hayalinizdeki yaşam alanını gerçeğe taşıyacak bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Referanslar

Franke Tezgah Projelerimiz – Türkiye’nin En İyi İşlerinde İmzamız Var!

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markaları Franke Solid Surface kalitesini tercih etti! Tasarım, üretim ve uygulama süreçlerimiz hakkında bilgi almak için projelerimizi inceleyin, Franke tezgahların konforunu yaşamak için bize ulaşın…

)) Franke Tezgah Fiyatlari 4 Franke Tezgah Uretimi 6
Franke Tezgah 10 Franke Mutfak Tezgahi 3
Franke Solid Surface 3 Franke Tezgah Fiyat 3

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Tezgahlar! – İhtiyacınıza Yönelik Üretim Çözümleri!

Gelişmiş üretim parkurumuz ve teknolojimizle akrilik ve corian tezgahların üretimini yapıyor, farklı kullanım amaçları ve mekanlarınız için üretim çözümleri sunuyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğal görünümleri ve dayanıklı yapılarıyla yıllarca aynı kalitede tezgâhlarınızı kullanmanızı sağlıyoruz!

20+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli tezgah tasarım, üretim ve uygulama firması.

5000+

Tezgah Üretimi

Müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun tezgah ve yüzey üretimleri.

4000+

Kurumsal Çözümler

Restoran, AVM, ofis ve eğitim kurumları için tasarım ve üretim hizmetleri.

2500+

Dekoratif Uygulama

Şık ve konforlu mekanlar için renkli ve dikkat çekici mimari uygulamalar.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için Showroom’umuza uğrayın.

Mekanınıza Özel Çözümler Üretelim!

Evleriniz ve kurumsal alanlarınız için en uygun ve kullanışlı tezgahları üretelim.

Yaşam Alanlarınızın Tadını Çıkarın!

Mekanlarınızda konforu kesintisiz yaşayın, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirin!

Uygun Maliyetli Projeler
Franke tezgah kalitesini en uygun fiyat garantisiyle sunuyoruz.
Kişi ve Firmaya Özel Uygulamalar
Bireysel ve kurumsal beklentilere uygun tasarım ve üretim yapıyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Satış ve montaj sonrası her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Üretim ve montaj garantisiyle haklarınızı koruyor, memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Franke Tezgah Tasarım ve Uygulama Fiyatları

Franke Tezgah Proje Ücretleri

Franke tezgah tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Tezgah uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Franke tezgah keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Franke tezgah tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Franke tezgah kullanım alanları; mutfak, banyo, bankolar, gıda ve servis yapan firmalar, mağazalar, ofisler, sağlık kuruluşları, oteller, AVM’ler, eğitim merkezleri, restoran ve kafelerdir. Dekoratif ve özel amaçlı tüm tezgah uygulamaları için Franke Solid Surface teknolojisi uygundur.

Franke tezgah üretimlerimizde dünyanın en iyi tezgah markalarından biri olan Franke’nin malzeme kalitesinden yararlanarak en iyi ekipmanlar ve teknolojiyle üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Son kullanıcının güvenliğini ve konforunu göz önünde bulundurarak ürünlerin yüksek standartlarda olmasına dikkat eder, sıfır hata ile üretim yaparız.

Franke tezgah uygulamalarında ücretsiz keşif, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri veriyoruz. İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve araç filomuzla ürünlerinizi hatasız ve eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Avrupa Yakasında Arnavutköy, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazıt, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Cağaloğlu, Cihangir, Çağlayan, Çengelköy, Eminönü, Emirgan, Esenkent, Esenler, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fatih, Feriköy, Fındıkzade, Florya, Fulya, Gayrettepe, Gaziosmanpaşa, Güneşli, Güngören, Hadımköy, Halıcıoğlu, Halkalı, İkitelli, İstinye, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kemerburgaz, Kilyos, Kocamustafapaşa, Kuruçeşme, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Maçka, Maltepe, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Mimaroba, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Rumelihisarı, Sarıyer, Sefaköy, Seyrantepe, Sultanahmet, Şehremini, Şirinevler, Şişli, Taksim, Tarabya, Topkapı, Yenibosna, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinburnu, Zincirlikuyu semtleri ve Anadolu Yakasında Kadıköy, Bostancı, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar, Kartal, Pendik, Ataşehir, Erenköy, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Çamlıca, Çekmeköy, İçerenköy, Göztepe, Beykoz başta olmak üzere İstanbul’da tüm semtlerde; ayrıca Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Eskişehir ile birlikte tüm Türkiye genelinde Franke Mutfak Tezgahı proje taahhüt ve satış hizmetleri sunmaktayız.

Kataloğumuzu İnceleyin

Tezgahdunyasi Katalo 2
Teklif Al
Teklif Al +902164200030