Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Üretim

Hayalinizdeki Evleri Gerçeğe Dönüştürüyoruz!

Yaratıcılığı üretim teknolojimizle bütünleştirerek evleriniz ve iş yerleriniz için modern ve farklı tezgah çözümleri sunuyoruz.

Uzman tasarımcılarımız ve üretim ekibimizle mekanlarınıza özel şık ve özgün tasarımlar yapıyor, uluslararası standartlarda imalat süreçlerini yönetiyoruz. Modern ve yenilikçi bakış açımız, teknolojik üretim parkurumuzla kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip tezgâhlar hazırlıyoruz. Dünyanın en iyi tezgah markalarını sizlerle buluşturuyoruz.

Karakteri olan mekanlar yaratmak ve eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Hayalinizdeki yaşam alanlarını yaratıyoruz!

Uretim

Binlerce Mutlu Müşterimizle Biz Büyük Bir Aileyiz!

Tasarim Atolyesi

Tasarım Atölyesi

Modelleme ve tasarım atölyemizde mekanlarınıza özel tezgah çizimleri yapıyor, dijital dünyanın gerçekliğini müşterilerimize yaşatıyoruz!

Ev ve iş yerlerinizin mimari koşullarına ve dekorasyonuna uygun tezgahları hazırlarken ilk olarak en ince ayrıntılarına kadar tasarımlarını yapıyor, beklentilerinizi karşılayacak estetik görünümde ve fonksiyonellikte olmasına özen gösteriyoruz. Tercih edilen malzeme ve yüzey özelliklerine göre üretimde de aynı hassasiyetimizi sürdürüyoruz.

Projelerinize özel tezgah tasarımlarıyla elde edeceğiniz sonuçları öncesinden görmenizi sağlıyor, güvenilir hizmetler sunuyoruz!

Tasarım Teknolojimizle Tanışın

CNC Parkuru

Son teknolojik ekipmanlarımızla istediğiniz renk ve doku özelliklerine sahip tezgahlar hazırlıyoruz!

CNC kesim parkurumuzda Franke, Dominox, Dekton, Silestone, Çimstone, Belenco marka tezgah modellerini mekanlarınız için hazırlıyor, imalat süreçlerini büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Akrilik ve Corian malzemeler üzerinde rahatlıkla çalışıyor, doğal ve kullanışlı tezgahlar üretiyoruz. Avrupa standartlarında üretim yaparak güveninizi boşa çıkarmıyoruz.

Hızlı ancak emin adımlarla tezgahlarınızı mekanınızdaki yerleri için hazır hale getiriyor, taahhüt süresinde işinizi teslim ediyoruz.

CNC Parkurumuzu Yakından Görün
Cnc Parkuru
Montaj Ve Uygulama Atolyesi

Montaj ve Uygulama Atölyesi

Üretim parkurumuzda hazırlanan tezgahlarınızı bir araya getiriyor, son kontrollerle mekanınız için hazırlıyoruz.

Hayalinizdeki tezgahları mutfak ve banyolarınıza uygulamadan önce montaj atölyemizde işçilik ve üretim kusurlarını gözden geçiriyor, herhangi bir sorunu sizlere yansıtmadan çözüyoruz. Keşiften montaja kadar tüm çalışmalarımızın öncesi ve sonrasında hizmet sürekliliği sağlayarak her türlü sorunuz ve sorununuz için profesyonel destek sunuyoruz.

Maksimum fayda sağlayacak çalışma prensibiyle Türkiye’nin her yerine hizmet kalitemizi ve başarımızı taşıyoruz!

Montaj ve Uygulama Atölyemizi İnceleyin
Tezgah Uretim

Türkiye’nin En İyi Tezgahları Bu Atölyeden Çıkıyor!

Projenize Özel Tasarım ve Üretim Çözümlerimizi Dinleyin…

Bilgi Al
Uzman Ve Deneyimli Eki

20 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, sektörün yeniliklerini takip eden ve kendini geliştiren, başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken projelere imza atıyoruz!

Deneyimli tasarımcılar, mimarlar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ederken pazarlama, tasarım, üretim, teslim ve satış sonrası destek hizmetlerimizin tamamını başarıyla yürütüyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Mekanınızın havasını birlikte değiştirelim…

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılığı üretim teknolojimizle bütünleştirerek evleriniz ve iş yerleriniz için modern ve farklı tezgah çözümleri sunuyoruz.

Mutfak ve banyolar, ofis ve iş yerleri, sağlık kuruluşları, alışveriş merkezleri, otel, cafe ve restoranlar başta olmak üzere kişisel ve profesyonel kullanım amaçlı her yerde müşterilerimize özel tezgah tasarımı, üretim ve uygulama hizmeti veriyoruz. Farklı renk ve doku seçeneklerinde, mekan büyüklüğüne ve kullanım amaçlarına göre üretim yapıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve üretimin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Markalar
Genis Uretim Yelpazesi
Mutlu Musteri

5000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuzdan bu güne ülkemizin ve dünyanın her yerinde, kişi ve firmalara tezgah tasarım ve üretim hizmetleri sunduk.

20 yılı aşkın tecrübemizle belediyeler, restoranlar, kafeler, hastaneler, AVM’ler ve mimarlık ofisleriyle çalışarak dikkat çekici işlere imza attık. Sektöre ve müşterilerimize değer katan; yaratıcı ve öncü, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan bir marka olduk. Satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tuttuk.

Tamamen mekanınıza ve beklentilerinize yönelik, hayalinizdeki yaşam alanını gerçeğe taşıyacak bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Referanslar

Türkiye’nin Markası ETürkiye’nin Tezgah Dünyası - Hayal Gücünüzü Gerçeğe Dönüştüren Profesyonellik!rlas! – Tasarım Üretim ve Uygulamada Uzman!

Tezgah tasarım ve üretiminde yılların getirdiği bilgi ve tecrübemiz, alanında uzman tasarım, mühendis ve teknik ekibimiz, modern ve teknolojik üretim yaklaşımımızla mutfak tezgahlarından bankolara, karşılama standlarından gıda servis ünitelerine kadar bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza ekonomik ve hızlı çözümler üretiyoruz. Mekanlarınıza karakter ve değer katmak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Deneyimli tasarımcılar, mimarlar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimizle projelendirme, çizim, üretim ve uygulamada fark yaratıyoruz.

En İyi Malzeme ve Teknoloji

Dünyanın en iyi markaları ve üretim teknolojileriyle uzun yıllar aynı konfor ve özelliklerde kullanacağınız dayanıklı ve şık tezgahlar üretiyoruz.

Güvenli Teslimat

İstanbul’un her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve geniş araç filomuzla ürünlerinizin herhangi bir zarar görmeden teslim edilmesini sağlıyoruz.

Tezgah Imalati

Kusursuz Montaj

Üretimini yaptığımız tezgah ve yüzeylerin montaj uygulamalarını deneyimli mühendis ve teknik ekiplerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Taahhüt Garantisi

Tezgah projelerinize özel tasarım, üretim ve montaj süreçlerinin tamamı için taahhüt garantisi veriyor, zamanınızı boşa harcamıyoruz.

Türkiye ve Dünyaya Hizmet

Türkiye’nin 81 iline ve Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan başta olmak üzere dünya genelinde tüm ülkelere hizmet veriyoruz.

Markalar – Dünyanın En İyi Tezgah Markalarından Eskimeyen Tasarımlar!

Dayanıklı ve uzun ömürlü yapıları, doğal malzeme kalitesi, esnek ve ergonomik tasarım imkanlarıyla mekanlarınızın görünümünü değiştirecek tezgah markaları bir arada! Dünyanın en çok tercih edilen Dekton, Silestone, Çimstone, Belenco, Franke ve Dominox marka tezgahları için ışıltılı ve farklı tasarımlar hazırlıyor, hızlı ve kusursuz üretimler gerçekleştiriyoruz. Zengin renk ve model seçenekleriyle dilediğiniz her alanda sınırsız konfor sağlıyoruz!

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için Showroom’umuza uğrayın.

Mekanınıza Özel Çözümler Üretelim!

Evleriniz ve kurumsal alanlarınız için en uygun ve kullanışlı tezgahları üretelim.

Yaşam Alanlarınızın Tadını Çıkarın!

Mekanlarınızda konforu kesintisiz yaşayın, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirin!

20+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli tezgah tasarım, üretim ve uygulama firması.

5000+

Tezgah Üretimi

Müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun tezgah ve yüzey üretimleri.

4000+

Kurumsal Çözümler

Restoran, AVM, ofis ve eğitim kurumları için tasarım ve üretim hizmetleri.

2500+

Dekoratif Uygulama

Şık ve konforlu mekanlar için renkli ve dikkat çekici mimari uygulamalar.

Teklif Al
Teklif Al +902164200030