Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kurucumuz

Feyzullah Buran

Tezgah Dünyası markamızın kurucusu Feyzullah Buran, erken yaşta adım attığı çalışma hayatında farklı sektörlerde kendini geliştirmiş, ev ve iş yerlerinin vazgeçilmezi olan tezgah sistemlerinde uzmanlaşarak markasının Türkiye’nin en iyileri arasında yer almasını sağlamıştır.

20 yılı aşkın deneyimiyle dünyanın en iyi tezgah üreticilerinin ürünlerini Türkiye’nin her noktasına ulaştıran başarılı bir ekiple çalışmakta, ev ve iş yerleri için dekoratif ve işlevsel çözümler sunmaktadır. Profesyonel iş yaşamında birçok gence istihdam sağlamış, ülkemizin öncü firmalarıyla iş ortaklığında bulunmuştur.

Tezgah Dünyası’nı uluslararası standartlarda üretim yapan, müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tutan, her zaman en yeni ve kaliteli hizmeti sunan bir marka haline getirmiştir.

Feyzullah Buran

Feyzullah Buran Franke3

Vizyon & Misyon

Kurucumuz Feyzullah Buran, üretim ve satışta, en hızlı ve kaliteli hizmeti vererek müşterilerimize uygun maliyetli çözümler sunmayı, sektörümüze değer katmayı vizyon olarak görür.

Alanında uzman ekibimiz, tasarımdan üretime kadar gözettiğimiz maksimum kalite prensibiyle müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki taleplerine etkin bir şekilde yanıt vermek, başarımızı daim kılmak, şeffaf ve doğaya saygılı bir marka olma özelliğimizi sürdürmeyi hedeflemektedir.

Sektörel bilgi ve birikimle kadromuzu geliştirmek, yaratıcı ve öncü, beklentileri karşılayarak güvenilen ve tercih edilen bir firma olmak önceliğidir.

Projeler

Girişimler

Kurucumuz Feyzullah Buran, 20 yılı aşkın deneyimiyle sektörün gelişmesine katkı sağlamak, nitelikli projeler yürütmek için girişimlerini hayata geçirmiştir.

Tezgah Dünyası markasını kurarak dünyanın en iyi tezgah üreticilerinin ürünlerinin proje, üretim ve satış süreçlerini başarıyla yürütmektedir. Son teknolojik üretim parkuru, geniş araç filosu, uzman montaj ekibi, satış öncesi ve sonrası profesyonel destek birimleriyle sektöründe fark yaratmaktadır.

Tezgah Dünyası ile birlikte geleceğe değer katacak projelere imza atmaya, ülkemizin imajına katkı sağlamaya devam etmektedir.

Bizden Haberler
Feyzullah Buran Instagram 1
Feyzullah Buran Kimdir 1

Deneyim ve Mesleki Başarılar

Kurucumuz Feyzullah Buran, yurt içi ve yurt dışı işbirlikleriyle Tezgah Dünyası’nın global bir marka olmasını hedeflemektedir.

Dünyanın en iyi tezgah markalarının satış süreçlerini yürüterek belediyeler, restoranlar, kafeler, hastaneler, AVM’ler ve mimarlık ofisleriyle çalışıyoruz. Partnerlerimizle birlikte ulusal ve uluslararası projelerde ülkemizi başarıyla temsil etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Türkiye’nin 81 iline ve Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan başta olmak üzere dünya genelinde tüm ülkelere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Müşteri Yorumları

Referanslar

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için Showroom’umuza uğrayın.

Mekanınıza Özel Çözümler Üretelim!

Evleriniz ve kurumsal alanlarınız için en uygun ve kullanışlı tezgahları üretelim.

Yaşam Alanlarınızın Tadını Çıkarın!

Mekanlarınızda konforu kesintisiz yaşayın, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirin!

Tezgah Dünyası İle Ev ve İş Yerlerinizde Konforu Yaşayın! – Ekibimizle Tanışın!

Kurucumuz Feyzullah Buran, Türkiye’nin köklü firmalarına hizmet vermekte, sektörel TV ve dergilerde röportajlarıyla yer almaktadır. Bizi daha yakından tanımak için hakkımızda çıkan haberleri takip edin…

Dekorasyon Tv Programi

TV Programları

Kurucumuz Feyzullah Buran, TV kanallarına konuk olarak hizmetlerimizden bahsetti.

Gazete Haberleri

Gazete Haberleri

Kurucumuz Feyzullah Buran’ın tezgah üretimi ve modası hakkında verdiği bilgiler gazete sayfalarında yer aldı.

Dergi Roportajlari

Dergi Röportajları

Tezgah üretim ve satışı hakkında merak edilenleri kurucumuz Feyzullah Buran, ünlü dergiler için yanıtladı.

Yakından Tanıyın!

Kurucumuz Feyzullah Buran ile tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için showroomumuza gelin.

Teklif Al
Teklif Al +902164200030