Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Belenco’yu Tercih Etmeniz İçin 10 Neden!

Maksimum Çizilme ve Aşınma Dayanımı Sayesinde Yıllarca Kullanım!

Belenco kuvars yüzeyler, sadece evlerde değil, zemin ve cephe kaplamalarında, merdiven ve göbek uygulamalarında, servis bankoları, duvar panellerinde başarıyla kullanılıyor. Geniş tasarım ve kullanım alanına sahip, yüksek çizilme dayanımı sayesinde zeminlerde güvenle yer alan, dikkat çekici dokularıyla mekan dekorasyonuna katkı sağlayan Belenco tezgahlar, leke tutmayan hijyenik yapıları ile ev ve ofislerde güvenle yer alıyor.

Olağanüstü derecede sağlam ve dayanıklı olan doğal kuvars malzemeden üretilen Belenco tezgah avantajları ve kullananların en çok beğenisini kazanan özellikleri için yazımızı okumaya devam edin.

Güvenli Bir Yüzey Deneyimi!

Belenco tezgah avantajları arasında en çok ilgi gören hiç şüphesiz, yüksek aşınma ve çizilme dayanımına sahip olmasıdır. Doğanın sunduğu en sağlam, en doğal, en işlevsel taşlardan olan kuvars sayesinde yıpratıcı olan her şeye karşı yüksek direnç gösterir. Bunun dışında Belenco’yu tercih etmeniz için diğer nedenler ise şunlar;

  1. Doğal Güzellik

Belenco Kuvars Yüzeyler, yaklaşık %93 oranında içerdiği son derece sağlam ve dayanıklı doğal kuvars minerali ve üstün nitelikli bağlayıcılar sayesinde benzersiz bir dayanıma ve eşsiz doğal güzelliğe sahiptir.

  1. Kuvarsla Gelen Işıltı

Belenco tezgah avantajları arasında en ilgi çekenlerden biri ışıltılı görüntüsüdür. Kuvarsın doğal parlaklığından gelen bu görüntü hiçbir kimyasal içermez. Yüzeye sonradan cila ya da parlatma yapılmasına gerek yoktur. Belenco Kuvars Yüzeyler ancak fabrika şartlarında parlatılabilir. Belenco tezgahlar için sonradan yapılan parlatma işlemleri zarar verici nitelikte olacaktır. Günlük temizlik ile uzun yıllar ilk günkü parlaklığını ve doğal canlılığını korur.

  1. Mekanlarda Moda

Belenco tezgah avantajı eskimeyen tasarımıyla da karşınıza çıkacak. Modern tasarım çizgilerinde, şık ve göz alıcı yüzeylerle ev ve ofislerinize şıklık katacak. Dünya standartlarında, üstün nitelikli kullanımın yanında dekorasyonunuza uyumlu bir yapıda olacak.

  1. Sağlam

Belenco tezgah kullananlar markanın en önemli avantajının sağlamlık oluğunu söylüyorlar. Maksimum dirence sahip kuvars, Belenco’nun tasarım ve teknolojisiyle birleşerek aşınma, çizilme ve darbe dayanımı çok yüksek bir yüzey malzemesine dönüşüyor.

Ayrıca A2 s1 yanma testi sonucu ile Belenco Kuvars Yüzeyler A sınıfı yanmaz malzemeler arasında yer almaktadır. Yine de uzun ömürlü bir kullanım için ocaktan veya fırından alınan sıcak kapların, ısı yayan mutfak aletlerinin doğrudan Belenco tezgah üzerine konulmaması önemlidir.

  1. Kimyasallara Dayanıklı

Belenco tezgah avantajları listemizde elbette kimyasal dayanıklılığı da var. Belenco tezgahlar hidroklorik asit, müriatik asit, nitrik asit, sülfirik asit gibi yaygın bulunan asitlerin güçlü çözeltilerine karşı bile dayanım gösterir. Ev temizlik ürünleri ve metil etil keton gibi güçlü endüstriyel konsantrasyon çözeltileri Belenco yüzeyine kısa süreli temaslarda etki etmez.

  1. Kirlenmeye Dirençli

Belenco tezgah tavsiye edilen bir diğer özelliği de kirlere karşı direncidir. Su emmeyen, gözeneksiz yapısı ile Belenco tezgah modelleri, çay, kahve, şarap, hardal, sirke, limon gibi diğer tezgah malzemelerinin kalıcı olarak lekelenmesine ya da aşınmasına sebep olabilecek maddelerden etkilenmez. Yüzey koruyucuya gerek duymaz.

  1. Hijyenik

Belenco tezgahlar gözeneksiz ve kompakt yapısı ile üzerinde bakteri veya mikroorganizma üremesine izin vermez. Belenco tezgah avantajları arasında yer alan bu özellik, LGA tarafından da belgelendirilmiştir. Yiyecek hazırlama sertifikası olarak da bilinen ve NSF tarafından verilen belgeyle de sizlere gönül rahatlığıyla besinlerinizi hazırlama imkanı verir.

  1. 15 Yıl Garantili

Belenco tezgah kullanımı aynı zamanda garantilidir. Yıllarca sağlamlığını, parlaklığını ve benzersiz görünümünü ilk günkü gibi koruyan Belenco tezgahlar, 15 yıl garantilidir. Çizilme ve bozulma gibi problemler için marka tarafından güvence verilmektedir.

  1. Doğaya Dost

Belenco tezgah avantajları arasında bir diğeri de doğaya dost malzemeden üretilmesidir. Kuvars, sağlamlığıyla yıpranmadığı, bakım giderlerinin düşük olması ve geri dönüşüm özelliğiyle çevremize katkı sağlamaktadır.

  1. İnsan Sağlığı İçin Güvenli

Belenco tezgah modelleri insan sağlığına zararlı gaz salınımı açısından herhangi bir sorun taşımamaktadır. Greenguard tarafından da belgelenen bu özelliği iç mekan hava kalitesini arttırırken sağlık kurumlarında ve evsel mekânlarda güvenle kullanılmasını sağlar.

Belenco tezgah avantajları sizi de cezbettiyse ürünlerimizi görmek ve belenco tezgah avantajları hakkında daha detaylı bilgi almak için sizleri Showroomumuza bekleriz. Mekanınıza uygun çözümler sunmaktan büyük zevk duyacağız.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030