Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dekton Nedir? Işıltılı Bir Deneyime Hazır Olun!

Büyüleyici Teknolojisiyle Tasarım Algılarını Değiştiren Marka!

Dekton, cam ve porselen üretiminde kullanılan hammaddeler ile yüzey imalatında tercih edilen yüksek kalitedeki kuvarsın karışımıyla ortaya çıkmaktadır. Binlerce yıl boyunca yüksek ısı ve basınca maruz kalan kuvarsın geçirdiği değişimi hızlandırılmış bir şekilde uygulayan Sinterlenmiş Partikül Teknolojisini kullanan Dekton, mutfak, banyo, zemin ve yüzeylerde dikkat çekici uygulamalar yapmayı sağlamaktadır.

Gelişmiş üretim teknolojisi sayesinde yenilikçi uygulamaların kolaylıkla yapılmasını sağlayan Dekton, kendine özgü bir sinterleme ve ultra sıkıştırma tekniği kullanarak gözeneksiz, mikro kusurların olmadığı bir ürün elde etmeyi sağlar.

Son yılların dikkat çekici markalarından biri olan Dekton’u yakından tanımak, Dekton tezgah uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

Dekton Tezgah Kullanım Alanları

Dekton nedir sorunuza yanıt verdikten sonra dekton kullanım alanları hakkında bilgi verebiliriz. Dekton tezgahlar, zengin renk ve tasarım seçenekleri sayesinde hemen her mekana uygun bir yapıdadır. Mutfak, banyo, ofis, sağlık kuruluşları, otel, cafe ve restoran gibi pek çok profesyonel ya da dekor gerektiren alanda kullanılabilir. Ayrıca eğitim kurumları, güzellik merkezleri, mağazalar, deniz taşıtları gibi aklınıza gelebilecek pek çok yerde Dekton tezgahlarla karşılaşabilirsiniz.

Genel olarak Dekton tezgah modelleri 4 uygulama alanına sahiptir. Bunları yakından inceleyecek olursak:

Dekton Duvar Kaplamaları

Dekton nedir sorunuza yanıt verdiğimize göre Dekton tezgah kullanım alanları hakkında da bilgilendirme yapabiliriz. Dekton farklı amaçlarla kullanılabilen yüzey malzemeleri sunar. Kaplama sistemleri olarak basit, karışık ve kuru panel şeklinde uygulanabilir.

İç ve dış mekan duvarlarının kaplaması, Dekton parçalarının çimento alçısı kullanılmasıyla yapılır. Ebat çeşitliliği sunan Dekton, yüksek bükülme mukavemeti, donmaya karşı dayanıklılığı ve renk kararlılığı ile yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Dekton Tezgahlar

Dekton tezgah üretiminde önde gelen markalardan biri olarak iç mekan ve açık hava mutfakları ile banyo tezgahları için tasarım alternatifleri sunar. Leke direnci, çizilmelere ve ısıya dayanıklılık, solmayan renk yapısı, su emmeme ve aşınmama gibi özellikleri sayesinde tercih edilen Dekton tezgah modelleri, banyo ve mutfaklarını emsalsiz bir alana dönüştürmek isteyenler için idealdir.

Yemek hazırlama zevkinizi arttıracak, açık havada da yemek yapmanıza olanak tanıyacak, banyolarınızın yüksek hijyen kalitesine ulaşmasını sağlayacak Dekton tezgahlar ile yaşam alanlarınızın konforunu arttıracaksınız. Dekton mutfak tezgahı ve dekton banyo tezgahı modelleri arasından mekanınıza uygun en güzel modeli seçebilirsiniz. 

Dekton Zemin Kaplamaları

Dekton mutfak tezgahı ya da banyo tezgahı dışında zemin kaplamalarında da uzman bir markadır. İç ve dış mekanlarda göz alıcı tasarım ve yüksek performans arayanlar için önerilen Dekton zemin kaplamaları, yüksek esneme kuvveti, donma ve çözülme direnci, ek yerlerinin azlığı ile idealdir.

Özellikle kaymayan yüzeyler gerektiren alanlar için tasarlanan Dekton zeminler, kolay temizlenir ve onarım maliyetleri düşüktür.

Dekton Dış Cephe Kaplamaları

Dekton tezgah üretimine ek olarak binaların dış cepheleri için de çözüm sunmaktadır. Havalandırmalı, yapıştırıcı ile tutturulan, perde duvar özelliğindeki dış cepheler, kişi ve kurumların ihtiyaçlarına uygun şekilde üretilmektedir.

Büyük ebatlı paneller, esneme kuvveti, çizilme direnci, renk sabitliği ve alev almazlık gibi özellikleri sayesinde Dekton dış cephe kaplamaları binalar için etkili çözümler sağlamaktadır.

Dekton Tezgahlar İçin Satış ve Montaj Hizmeti Veriyoruz!

Dekton, geniş kullanım alanı ve zengin tasarım seçenekleriyle tezgah üretiminden dış cephe kaplamaya kadar her türlü kişisel ve kurumsal çözümü sunuyor. Tezgah Dünyası olarak bizler de Dekton marka tezgahların satış ve montaj hizmetlerini yıllardır başarıyla yürütüyoruz. Dekton tezgah keşif ekiplerimizle mekanınızın büyüklüğüne ve kullanım amaçlarınıza göre en uygun tezgahları belirliyor, hızla üretimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Dekton mutfak tezgahı ve Dekton banyo tezgahı üretimi sonrasında deneyimli montaj ekiplerimizle tezgahlarınızın kurulumunu yapıyoruz. Dekton kullanım alanları hakkında bilgi almak, dekton tezgah fiyatlarımızı öğrenmek için satış ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030