Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dekton Tezgahlar Hem Dayanıklı Hem Şık!

Maksimum Direnç ve Kullanışlılık İsteyenlere Özel!

Dekton tezgah modelleri, ideal ölçüleri ve hafifliği sayesinde mutfak, banyo, dış cephe, duvarlar ve yoğun kullanımlı zeminler için zengin tasarım seçenekleri sunuyor. Cam ve porselen üretiminde kullanılan gelişmiş hammaddeler ile kuvarsın mükemmel bir karışımı olan Dekton, hem çevre hem de kullanım şartlarına karşı maksimum direnç sağlıyor.

Dekton bu özelliklerinin dışında ilgi çekici avantajlarıyla da tezgah satın almak isteyenlerin ilk sıradaki tercihlerinden biri oluyor. Dekton tezgah avantajları hakkında merak ettikleriniz varsa yazımızı okumaya devam edin…

Leke Tutmayan Yapısı ve Darbelere Karşı Direnciyle Dekton Konforu! Dekton Tezgah Özellikleri İle Tanışın!

Dekton tezgah modelleri, malzeme kalitesi ve sınırsız tasarım olanaklarıyla hemen her mekana uygulanabiliyor. İstenen ölçüler ve ekstra özelliklerle mekanlarda rahatlık yaratıyor. Dekton tezgah avantajları arasında ise şunlar yer alıyor:

  • Yüksek UV Direnci

Dekton tezgah özellikleri arasında en dikkat çekici olanlardan biri yüksek UV direncidir. Dekton tezgahlar ultraviyole ışınlarına (UV) dayanım gösterir ve zamanla rengini kaybederek solmaz. İç ve dış mekanlarda bu nedenle rahatlıkla uygulanabilir.

  • Yüksek Çizilme Dayanımı

Dekton tezgah avantajları listemizde tezgah satın alırken dikkat edilen en önemli unsurlardan biri çizilmezlik var. Dekton piyasada bulunan pek çok yüzey arasında çizilmeye karşı en dirençli olanlardandır. Bıçak ya da tencereleriniz Dekton’u çizmez.

  • Leke Tutmama

Dekton tezgah avantajı olarak sizlere leke tutmamasını da söyleyebiliriz. Şarap, kahve, kalem ve pas gibi en inatçı lekeler bile Dekton tezgahlardan rahatça silinebilir. Gözeneksiz bir yapıya sahip olan Dekton tezgah, reçine içermemesi sayesinde, kimyasallara da dayanıklıdır. Çamaşır suyu, lavabo açıcı ve yağ çözücüler Dekton’a zarar vermez.

  • Yüksek Ateş ve Isı Direnci

Dekton tezgah kullanımı konforlarından bir diğeri yanma ve ısı direncidir. Dekton tezgahlar yanmadan, alev almadan ve çatlamadan yüksek sıcaklık değerlerinde kullanılabilir. Dekton tezgah özellikleri kullanıcılarına uzun yıllar kesintisiz kullanım sunar. 

  • Donma ve Çözülme Direnci

Dekton tezgahlar, düşük termal genleşme katsayısı sayesinde aşırı sıcak ve aşırı soğukta oluşabilecek şoklara karşı dayanıklıdır. Dekton tezgah avantajları ile en soğuk iklim koşullarında bile ürünlerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  • Renk ve Boyut Sabitliği

Dekton tezgah özellikleri listemizde bir diğer maddemiz Dekton’un renk ve boyut sabitliğidir. Üretim sürecinde plakalar arasındaki renk tutarlılığının daha iyi olmasını sağlayacak pigmentasyon ve tasarım kontrolü yapılır. Böylece tezgahlar yıllarca aynı renginde kalır. Boyutlar ise sabit bir kalınlıktadır, düzeltme ya da kesme gerektirmez.

  • Gözeneksiz ve Hijyenik

Dekton tezgahlar gözeneksiz yapıları sayesinde su tutmazlar. Üzerine dökülen sıvıların ve gazların yüzeye geçişini önleyerek bakteri ve küf oluşumunu engellerler. Hem sizin hem de ailenizin sağlığını korurlar.

  • Mekanik Direnç

Dekton tezgah kullananlar Dekton tezgah avantajları arasında bu durumu da gösterirler.  Granitten 5 kat daha fazla olan bükülme mukavemeti ile Dekton tezgahlar, 30 cm’e kadar desteksiz konsola izin verir ve yüksek basınca dayanırlar. Böylece kaldırımlarda ve yürüyüş yollarında da kullanılabilirler.

Daha Yüksek Kalite ve Performans İçin Ultralogy!

Dekton tezgah avantajları saymakla bitmiyor. Ultra-sıkıştırma teknolojisiyle dikkat çeken Dekton, hayal edilemeyen her şeyi gerçeğe dönüştürüyor. Sıkıştırılan tezgah malzemeleri gözeneksiz bir yapı sağlayarak daha az bakım gerektiren ve uzun ömürlü kullanılabilen ürünler elde etmeye imkan veriyor.

Sonsuz tasarım ve üretim çizgisiyle tercih edilen markalardan biri olan Dekton tezgah avantajları ve Dekton tezgah özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak, mekanınıza uygun çözümleri görmek isterseniz sizi ekibimizle tanışmanız için showroomumuza bekleriz.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030