Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

En Çok Tercih Edilen Mutfak Tezgahları

Kullanıcılarının En Çok Beğendiği Modeller Size De İlham Olsun!

Evlerde kadınlar ya da yalnız yaşayanlar için en önemli yerlerden biri mutfaktır. Hatta en önemlisidir diyebiliriz. Yeni evlenenlerin ya da evini yenilemek isteyenlerin üzerinde uzun zaman geçirdiği mutfak tasarımları için karar vermek oldukça zordur. Mutfak tezgahları arasından seçim yapmak için uzun vakitler harcanır. Yılın yeni mutfak tezgahları, klasikler, aykırılar ve trendler incelenir.

Özellikle yaz mevsimiyle birlikte dekorasyonunda değişiklik yapma ihtiyacı da artmaktadır. Yaz mevsiminde gelen bu dekorasyon trendi mutfaklardan elbette geçiyor. İster evlilik ister yenilik sebebiyle değiştirilecek olan mutfaklarda sezonun en trend mutfak tezgahları ise sayfamızda yer alıyor. En çok tercih edilen mutfak tezgahları ve markalarını yakından inceleyebilirsiniz…

Solid Surface Mutfak Tezgahları

Sezonun en trend mutfak tezgahları arasında elbette solid surface yer alıyor. Son yılların en moda mutfak tezgahları arasında yer alan solid surface, dayanıklı ve çizilmez yapısı nedeniyle mutfaklardan banyolara kadar her alanda kullanılıyor. Leke ve iz barındırmaması, esnek yapısı ve belirsiz ek yerleri nedeniyle yıllara dayanmasının yanında mekanlarda şıklık oluşturuyor.

Modern Mutfaklar

En çok tercih edilen mutfak tezgahları hiç şüphesiz modern ve çağdaş mutfaklar. Modern mutfak tezgahları her zaman trend olmaya devam ediyor. Yaz mevsiminde yenilenen mutfaklar için mevsimin enerjisini ve sıcaklığını yansıtıyor. Canlı renkler ve zıt tonlar bu sene moda olurken mutfak tezgahları için modernlik vazgeçilmez bir hal alıyor.

Pop-Art Tarzda Mutfaklar

Sezonun en trend mutfak tezgahları ve dolapları arasında pop art tarzı da yer alıyor. Son yıllarda sıklıkla karşımıza çıkan bu tarzda pop renkler, yani canlı ve dikkat çekici renkler kullanılıyor. Mutfak tezgahları için parlak renkler kullanılırken hem çok eğlenceli hem de oldukça enerjik tasarımlar yapılıyor. Neşeli, enerjisi bol ve eğlenceli mutfaklardan hoşlananlar, mutfak dekorasyonunda pop renkleri kullanabilirler. Mekanlara hareket katan bu renkler dolaplarda ve duvarlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Renkli Seramik Mutfaklar

Mutfak tezgahları dışında renkli seramik mutfaklar da çok moda. Mutfak duvarlarında tek bir renk seramik kullanmaktan ya da herkesin tercih ettiği klasik domino taşı etkisinde bir seramik modelinden sıkılanlar için renkli seramikler çözüm olacak. Duvarlarınızda renkli seramikler kullanarak ortamın havasını tamamen değiştirebilirsiniz. En çok tercih edilen mutfak tezgahları sayesinde yaşam alanınızı baştan yaratabilirsiniz.

Beyaz Mutfak Tezgahları

Mutfak dekorasyonunda özellikle son dönemde herkesin aklına ilk gelen renklerden biri: beyazdır. Mutfağınızı hem asil, hem şık hem de daha aydınlık ve büyük gösterecek olan mutfak dekorasyonu için, beyaz renkten vazgeçmemelisiniz. Üstelik beyaz bir mutfak, size istediğiniz dekorasyon tarzını uygulama imkânı da sunacaktır. Beyaz mutfak tezgahları istenilen renkte dolaplarla uyum sağlayacaktır. Sezonun en trend mutfak tezgahları arasında yer alan beyaz rengin cazibesini es geçmeyin.

Doğadan İlham Alan Mutfaklar

Mutfak tezgahları arasında doğal renkler ve malzemeler de sezonun en trend modelleri arasında yer alıyor. Dileyenler tercihlerini ahşap dolaplardan ya da mutfak tezgahlarından yana kullanabiliyorlar. Taş duvarlar da mekana mükemmel bir görünüm kazandırabiliyor. Son dönemde oldukça popüler olan tuğla görünümlü duvarlar da doğal görüntüler ortaya çıkarıyor. Mutfak tezgahları özel ahşap malzeme sayesinde yıllarca kullanılabiliyor. En iyi mutfak tezgahları arasında doğal olanlar tabi ki başı çekiyor.

Açık Raflar, Açık Mutfaklar Da Yeni Trendlerden Biri!

Mutfağınızın daha geniş ve daha ferah gözükmesini istiyorsanız açık raflardan ve açık mutfak modasından faydalanarak, mutfağınıza hem samimi bir hava katabilir hem de olduğundan daha büyük gözükmesini sağlayabilirsiniz. Açık raf trendi, özellikle country tarz sevenlerin en çok tercih ettiği mutfak dekorasyonlarından birisidir. Ayrıca açık mutfaklarınıza ada tezgahlarını ekleyerek mutfak tezgahı sorununuzu çözebilirsiniz.

Beğenilerinizde özel ve mekanınız için en kullanışlı mutfak tezgahlarını satın almak isterseniz Tezgah Dünyası olarak sizlere sunduğumuz ürünleri inceleyebilirsiniz. En iyi mutfak tezgahları ve en çok tercih edilen mutfak tezgahları çeşitlerimizi yakından görebilirisiniz. Showroomumuz 365 gün açık…

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030