Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Mutfak Tezgahı Fiyatları - Bütçenize Göre Nasıl Bulursunuz?

Franke’den Belenco’ya Kadar Sektörün En İyi Markalarının Mutfak Tezgahı Fiyatları

Mutfak tezgahları, ömürlük olması düşünülen ve bu yüzden en iyisi tercih edilmeye çalışılan ev eşyalarındandır. Sektörde Franke, Dominox, Belenco, Dekton, Silestone, Çimstone gibi farklı markaların mutfak tezgahları bulunurken modellerini ve renklerini her sene yenileyerek kullanıcılarına kaliteli alternatifler sunarlar.

Bu markaların mutfak tezgahı fiyatları birbirine yakın olmakla birlikte bazı farklılıklar içerir. Tezgahın büyüklüğüne, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Mutfak tezgahı fiyatları ve maliyeti etkileyen hususlar ile ortalama mutfak tezgahı ücretleri hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

Mekan Büyüklüğü ve Tezgah Boyutları

Mutfak tezgahı fiyatları ilk olarak mekan büyüklüğünden etkilenir. Belirttiğimiz gibi Franke, Dominox, Belenco, Dekton, Silestone, Çimstone markalarının mutfak tezgahları evlerde en çok kullanılan tezgahlardır ve mutfak tezgahları için projelendirme aşamasında fiyatlar ortaya çıkar. Metre başı ortalama fiyat veren satış merkezleri olsa da sağlıklı olan tüm uygulamanın ücretlendirilmesidir. Mutfak ve banyolarınızın, ofislerinizin ya da kurumsal tezgah kullanım alanlarınızın büyüklüğü, maliyeti değiştirebilir.

Keşif ekiplerinin mekanınızda yapacağı incelemeden sonra mutfak tezgahı için gerekli ölçüler alınır. Tezgah alanı için kaç parça kesim yapılacağı ve bu parçaların kaç yerden birleştirileceği planlanarak mutfak tezgahı üretleri ortaya çıkarılır.

Tasarım ve Renkler

Franke, Dominox, Belenco, Dekton, Silestone, Çimstone markalarının kimi 10 renk sunarken kimi 100’den fazla renk seçeneği sunar. Bu nedenle tezgahlarınız için geniş bir tasarım ve renk yelpazeniz olur. Mutfak tezgahı fiyatları üzerinde bir diğer belirleyici unsur olan tasarım için firmanın kataloglarından seçim yapabilir ya da tamamen size özel bir görüntü isteyebilirsiniz.

Özel tasarım mutfak tezgahı ücretleri katalogtaki tezgah modellerinin maliyetinden daha yüksektir. Tasarımı yapılan tezgahların üretimleri özel hizmet kapsamında değerlendirilir. İşçilik detaylarına göre mutfak tezgahı fiyatları projelendirilerek kullanıcılarına sunulur.

Kişisel ve Kurumsal Talepler

Kişisel ve kurumsal talepler mutfak tezgahı maliyeti konusunda etkili olan bir diğer unsurdur. Büyük çaplı inşaat ve dekorasyon projeleri için mutfak tezgahı fiyatları evler için verilen fiyatlardan daha farklı olmaktadır. Ofisler, eğitim kurumları, seyahat taşıtları, restoran ve kafeler, oteller ve turizm merkezleri gibi mekanlar için mutfak tezgah fiyatları projenin kapsamına ve müşteri taleplerine göre değişir.

Ayrıca evler için hazırlanacak mutfak tezgahlarının ücretleri de yine müşterilerin talep ettikleri değişikliklere ve beklentilerine göre şekillenmektedir.

Tezgahlara Eklenecek Evye vb. Ürünler

Franke, Dominox, Belenco, Dekton, Silestone, Çimstone markalarından bazıları mutfak evyeleri, lavabolar, dolap ve diğer tezgah üzeri ürünlerin de satışını gerçekleştirmektedir. Mutfak tezgahı fiyatları bu nedenle tezgahlara eklenecek ekstra ürünlerin maliyetinden de etkilenir. Satın aldığınız tezgah için özel üretilmiş evyeler ya da dolaplar kullanarak mekanınızı daha şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Mutfak Tezgahı Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümlerimizle Yanınızdayız!

Sektörde metresi farklı ücretlerden başlayan mutfak tezgahları var. Franke, Dominox, Belenco, Dekton, Silestone, Çimstone markalarının her birinin de kendine özel bir fiyat listesi mevcut. Mutfak tezgahı fiyatları için uygun maliyetli çözümler arıyorsanız Tezgah Dünyası olarak sizleri dünyanın en iyi tezgah markalarıyla tanıştırmaktan büyük keyif alacağız. Mutfak tezgahı maliyeti ve ücretlerimizde diğer firmalara nazaran özel ödeme imkanları yaratarak ürünlerinizi ekonomik bir şekilde satın almanızı sağlıyoruz. Mekanınıza göre tezgah ücretlerini hesaplıyor, kaliteli hizmet sunuyoruz.

Mutfak tezgahı tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak mutfak tezgahı ücretleri hakkında bilgi verelim.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030