Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Silestone Banyo Tezgahları İle Sağlığınızı Koruyun!

Gözeneksiz Yapısıyla Bakteri ve Mikroplara Yer Yok!

Silestone, kuvars yüzeyin avantajıyla sadece mutfaklar için değil banyolar için de tezgah çözümleri sunmaktadır. Yüksek sertlikte olan kuvars malzemeyle banyo tezgahları darbe ve şoklara karşı direnç gösterir, gözeneksiz yapı sıvı emilimini önleyerek kimyasalların sağlığınıza zarar vermesine engel olur.

Ek yerlerinin belli olmamasıyla tasarım bütünlüğü sağlayan Silestone banyo tezgahları kullanıcılarından tam not almaktadır. Silestone banyo tezgahı kullanım özellikleri ve en dikkat çekici avantajları için yazımızı okumaya devam edin…

Banyo Tezgâhları İçin Neden Silestone İdealdir?

Silestone banyo tezgah modelleri açısından zengin renk ve tasarım seçeneği sunmasının yanında kullanım konforu yaratan özellikleriyle de banyolar için idealdir. Mekanın ölçülerine, tezgahların kullanım amaçlarına ve müşterilerin yaratmak istedikleri stillere uygun olarak üretim esnekliği tanımaktadır. Silestone banyo tezgah özelliklerine biraz daha yakından bakacak olursak:

  • Gözeneksizdir.

Silestone banyo tezgah yüzeyleri gözeneksizdir, günlük kullanım sırasında leke tutmaz. Aynı zamanda sıvı emilimini engeller ve tezgah formunun bozulmasının önüne geçer. Kimyasalların yüzeye sızmasını engelleyerek sağlığınızı korur.

  • Uzun ömürlüdür.

Silestone banyo tezgahları, doğadaki en sert maddelerden biri olan kuvars sayesinde çevre ve kullanım koşullarına direnç gösterir. Yıllarca aynı görünüm ve performansta kullanılır. Yüksek darbe dayanımı sayesinde banyonuzdaki eşyalarınızı üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  • Çizilmelere dirençlidir.

Silestone banyo tezgah modelleri, kuvarstan üretildiği için çizilmelere karşı da yüksek direnç gösterir. Yüzeye temas eden metal, çelik vb. eşyalar herhangi bir görüntü ve estetik kaybına neden olmaz.

  • Geniş yüzey seçeneği sunar.

Silestone banyo tezgahları, zengin model ve renk yelpazesine sahiptir. Silestone banyo tezgahı Parlak, Suede veya Volcano yüzey alternatifleri ile her mekana ve estetik beklentiye uygun çözümler sunmayı sağlar. Mekanınızın büyüklüğüne, dekorasyonuna ve renklerine özel banyo tezgahları üretilir.

25 Yıl Silestone Garantisi! Güvenle Kullanın…

Cosentine Silestone markası banyo tezgahları için 25 yıl garanti vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı hedefleyen Silestone, tasarım ve üretimden kaynaklı her türlü hatayı kısa sürede telafi ederken kullanımda karşılaştığınız zorlukları ve aksaklıkları da ortadan kaldırır.

Silestone banyo tezgah modelleri ve Silestone banyo tezgah fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Silestone banyo uygulamaları için İstanbul’un her semtine hizmet veriyoruz. Silestone banyo tezgahları ürün ve tasarım seçeneklerimizle müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030