Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Silestone Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?

En Yüksek Kalite Garantisi; 25 Yıl!

52'den fazla ülkede binlerce mutfakta ve banyoda yer alan Silestone, en çok kullanılan yüzey ürünlerinden bir tanesidir. Bununla birlikte, duvarlar ve zeminlerde de sıklıkla kullanılan Silestone, %94 oranında kompakt kuvars ve %6 oranında özel reçineler ve diğer minerallerden oluşmaktadır. Olağanüstü sert ve çok dayanıklı bir malzemedir.

Ek yerinin belli olmaması nedeniyle hemen her mekana uyum sağlayan, şık ve kullanışlı alanlar yaratan Silestone, doğal kuvarsın etkileyici güzelliğini yaşam alanlarınıza ulaştırır. Farklı renkler ve üstün fiziksel özellikleriyle yıllarca ışıltılı bir kullanım vaat eder. Silestone tezgah özellikleri hakkında detaylı bilgilendirme için yazımızı okumaya devam edin…

Silestone Kuvarsın Direnci ve Leke Tutmaz Yapısıyla Yüksek Konfor Sunuyor!

Silestone tezgah kullanım alanı genellikle mutfaklar ve banyolar olsa da çok sayıda renk ve kaplama seçeneğiyle birlikte hemen her yerde kullanılabilir özelliğe sahiptir. Silestone’un üstün özellikleri arasında 100’den fazla farklı renk ve doku alternatifinin yanında çok sert ve dayanıklı bir materyale sahip olması da gelir. Bu nedenle çiziklere, darbe ve ısıya direnç gösterir.

Neredeyse gözeneksiz yapısı sayesinde kahve, şarap, limon suyu gibi zorlu lekeleri yüzeyinde barındırmayan Silestone, kolayca temizlenir, sağlığınızı tehlikeye atmaz. Gözeneksiz yapısının bir diğer avantajı da lekelerin tezgaha nüfuz etmemesi ve kalıcı hale gelmemesidir.

Özellikle mutfak ve banyolarında maksimum hijyen isteyenlerin tercih ettiği Silestone tezgahlar, anti-bakteriyel koruma sağlar ve böylelikle, bakterilerin çoğalmasını engeller.

Silestone Tezgah Kullanım Alanları

Silestone tezgah modelleri; Parlak, Suede veya Volcano seçenekleriyle müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. Zamana karşı koyan Parlak Silestone yüzey, doğal taşın yumuşak hissini, kuvarsının seçkinliğini ve berraklığını vurgularken Silestone Suede saf güzellik ve zarafet sunan etkileyici bir yüzeydir, farklı renklerde tasarlanabilir. Silestone mutfak tezgahı ve banyo tezgahı yenilikçi özellikleriyle de dikkat çeker. Dolayısıyla Silestone tezgahlar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Silestone kullanım alanları arasında;

  • Mutfak tezgahları
  • Mutfak kaplamaları
  • Mutfak tasarımları
  • Banyo tezgahları
  • Lavabolar
  • Duş tekneleri
  • Banyo kaplamaları gibi mekanlar ve uygulamalar yer almaktadır.

Silestone tezgahlar aynı zamanda; hastanelerde, otellerde, eğitim kurumlarında, organizasyonlarda, yat ve gemilerde, ofislerde kullanılabilir. Karşılama deskleri, danışma ve ödeme bankoları, laboratuvar çalışma alanları ve diğer ihtiyaçlar için ideal bir yüzey kaplama seçeneği olmaktadır.

Her Mekana Uygun Silestone Tezgah Uygulamaları!

Silestone mutfak tezgahı başta olmak üzere kullanım alanları ve zengin tasarımları ile kişisel ve kurumsal dekorasyon ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veriyor. Tezgah Dünyası olarak Silestone tezgah modellerinin satış ve uygulamasını gerçekleştiriyor, mekanlarınıza kalite ve şıklık getiriyoruz. Showroom ve kataloglarımızda yer alan Silestone tezgahlar ile istediğiniz tasarımları hayata geçiriyoruz.

Silestone tezgah üretim teknolojisi ve kuvars malzemenin kalitesinden yararlanarak Silestone mutfak tezgahı ve Silestone banyo tezgahı gibi ihtiyaçlarınızı teknik ekibimizle birlikte hazırlıyor ve mekanlarınıza uyguluyoruz.

Silestone kullanım alanları hakkında bilgi almak ve Silestone tezgah fiyatlarını öğrenmek için satış ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030