Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Silestone Tezgah Özellikleri Sizi Kendine Hayran Bırakacak!

52’den Fazla Ülkede, Binlerce Kullanıcı Silestone Kalitesini Yaşıyor!

%94 oranında kuvarstan oluşan, maksimum sertlikte ve dayanıklı bir malzeme olan Silestone, mutfak tezgahlarından banyolara, zeminlerden duvar kaplamalarına kadar ev ve iş yerlerinde kaliteli bir tezgah kullanımı sağlıyor. Dünyadaki en sert maddelerden biri olan kuvars, Silestone tezgah modellerinin ömrünü uzatırken çiziklere, darbe ve ısıya dayanım gösterme avantajını yaratıyor.

Kullanıcılarının memnun kaldığı, dikkat çekici tasarımlarıyla öne çıkan Silestone tezgah özellikleri neler? Silestone tezgah avantajları yaşam alanlarınıza ne katacak? Merak ettiğiniz her şey yazımızın devamında…

Silestone Dayanıklılığıyla Yıllara Meydan Okuyan Tezgahlar!

Mutfak ve banyolar için tezgah üreticileri arasında yer alan Silestone, kullanım konforu ve renkli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Silestone tezgah tavsiye ve önerilerini araştıran satın alıcılar için Silestone tezgah kullananlar markanın ve yüzeylerin bazı özelliklerine dikkat çekiyor. Hem markanın vaatleri hem de kullanıcılarının açıklamalarıyla Silestone tezgah avantajları neler, gelin bakalım:

  • Gözeneksiz yüzey yapısına sahiptir.

Silestone tezgah özellikleri arasında ilk olarak karşımıza gözeneksiz oluşu çıkar. Yüzeyin gözenek barındırmaması sayesinde kahve, şarap, limon suyu gibi zorlu lekeler kolayca tezgahtan silinebilir, yüzey yapısına geçmediği için sağlığınıza zarar vermez.

  • Leke ve iz barındırmaz.

Silestone tezgah avantajları listemizde en önemlilerden biri leke ve iz tutmamasıdır. Sirke, kahve, şarap, limon suyu, tuzlu ve asitli her türlü gıda Silestone tezgah yüzeyinden basit temizleyiciler, su ve sabun kullanılarak yok edilir.

  • Özel tasarımlar yaptırabilirsiniz.

Mekan ölçüleri alınarak şekillendirilen Silestone tezgahlar, istenilen renk, tasarım ve modelde tamamen müşteri beklentilerine göre hazırlanabilir. Bu durum da Silestone tezgahlarınızı standartların dışında, dilediğiniz tarzda satın almanızı sağlar.

  • Uzun ömürlü kullanım sağlar.

Silestone tezgah avantajları arasında en bütçe dostu olan şüphesiz uzun ömürlü olmasıdır. Silestone kullananlar tezgahlarının yıllarca bozulmamasının ve deforme olmamasının avantajını yaşarlar. Kuvarsın doğadaki en sert maddelerden biri olması sayesinde Silestone tezgahlar uzun ömürlüdür.

  • Geniş yüzey seçeneği sunar.

Silestone tezgah özellikleri listemizde bir diğer maddede çok geniş tasarım seçeneklerine sahip olması yer alır. Silestone tezgahlar Parlak, Suede veya Volcano yüzey alternatifleri ile her mekana ve estetik beklentiye uygun çözümler sunmayı sağlar.

  • Isıya dayanıklılık gösterir.

Silestone tezgah avantajı ve kullanım kolaylığı harcadığınız paraya gerçekten değecek.  Silestone tezgahlar, maksimum ısı değerlerinde bile deformasyona uğramıyor, uzun yıllar konforlu kullanım avantajı sağlıyor. Tezgah üzerinde yanma ya da erime gibi durumlarla karşılaşmıyorsunuz.

Silestone Konforu Sizi de Saracak!

Silestone tezgah özellikleri ve avantajları gerçekten ilgi çekici. Silestone tezgah tavsiye ve önerileri isteyenlere genelde kullanıcıları yukarıda bahsettiğimiz özelliklerden bahsediyor. Yıllardır sektörde yer alan ve beğenilen markalardan biri olan Silestone’u siz de ev ve mutfaklarınızda kullanarak bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tezgah Dünyası olarak Silestone tezgahlar için üretim ve uygulama desteği sunuyoruz. Mekanınıza özel tasarım yapıyor, alınan ölçülere uygun tezgahlarınızı kusursuz bir işçilikle hazırlıyoruz. Silestone markasını güvenle kullanmanız için ekip olarak büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Satışını gerçekleştirdiğimizi Silestone tezgahlar için bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030