Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Corian Tezgah Özellikleri ve Avantajları

Tasarım Bütünlüğü ve Kullanım Kolaylığıyla Maksimum Konfor!

Yenilikçi tasarımları ve renk paleti ile Corian, ev ve iş yerleriniz için istediğiniz tasarımları yapmanıza olanak tanıyan bir yüzey malzemesidir. Corian tezgahlar, mutfak, banyo, ofis, sağlık kuruluşları, otel, cafe ve restoran gibi pek çok profesyonel ya da dekorasyon gerektiren alanda rahatça kullanılabilir.

Corian tasarım seçeceklerinin tanında ilgi çekici kullanım avantajlarına da sahiptir. Corian tezgah özellikleri gelişen teknoloji ile birlikte şekillenirken kullanıcılarına da daha fazla rahatlık sunar. Corian tezgah özellikleri ve Corian tezgah avantajları için yazımızı okumaya devam edin…

Corian Tezgahlar Dayanıklı ve Estetik!

İlham veren renkleri ve yıllara meydan okuyan dayanıklılığı ile Corian tezgâh modelleri, dünyanın en çok tercih edilen tezgah yüzeyleri arasındaki yerini aldı. Malzemenin kalitesi dışında Corian tezgah avantajları:

  • Dayanıklı

Corian tezgah özellikleri arasında ilk olarak dayanıklılığından bahsedelim. Corian tezgahlar günlük aşınma ve yıpranma ile ortaya çıkabilecek darbe ve kesiklerden etkilenmez, uzun süre konforlu kullanım sağlar. Piyasaya çıktığı ilk günden beri sağlamlık konusunda, hem konut hem de ticari alanlarda kolaylıkla varlığını sürdürebilen çok yönlü bir madde olduğunu kanıtlamış olan Corian, masiftir, katmanlarına ayrılmaz.

  • Kolay Temizlenme

Corian tezgah avantajları listemizde özellikle kadınların ilgisini çekecek kolay temizlenme de var. Kir ve lekeler Corian yüzeylerine nüfuz etmez, zorlu yiyecek ve içecekler tezgahınızda iz bırakmaz, rahatlıkla temizlenebilir.

Çay, kahve, şarap ve limon gibi güçlü lekelere karşı da direnç gösteren Corian tezgahlar, leke ve iz tutmayan özelliği sayesinde sadece ıslak bir bezle dahi temizlenebilir.

  • Gözeneksiz Yapı ve Hijyen

Corian tezgah gözeneksiz yapısı sayesinde su dahil hiçbir sıvıyı geçirmez, kimyasallardan etkilenmez, bakteri ve küf barındırmaz. Corian tezgah özellikleri sağlığa dost olmalarıyla da ilgi görür. Corian tezgah modelleri gözeneksiz yapılarıyla sıvı ve kimyasalları yüzey üzerinde tutarak sağlığınıza zarar vermesini engeller. Anti-bakteriyel özellikleriyle bakteri, küf ve leke oluşumlarına da izin vermez.

  • Onarılabilir Yüzey

Corian tezgah avantajları arasında bir diğeri de yenilenebilir ve onarılabilir olmasıdır. Corian yüzeyler, bu yenilenebilir özellikleriyle çevre dostu olarak karşımıza çıkarlar. Ağır leke ve çizikler, ev temizlik ürünleriyle ovalanarak az bir çaba ile hiçbir iz kalmayacak şekilde giderilebilir. Corian tezgahlar ilk günkü görünümlerine rahatça kavuşabilirler.

  • Eksiz Tasarım

Özel renkli yapıştırıcılar, Corian solid yüzeyleri görünmez ek yerleri ile birleştirir. Böylece pürüzsüz bir yüzey elde edilir ve tek parçadan oluşan büyük tasarımlar yapma olanağı bulunur. Corian tezgahlar eviye ve alınlık gibi detayları özel yapıştırıcısı ile tezgaha monte etmeyi sağlar, derz, çatlak ve boşlukları engeller.

  • Kişiye Özel Uygulama

Mekan ölçüleri alınarak şekillendirilen Corian tezgahlar, istenilen renk, tasarım ve modelde tamamen müşteri beklentilerine göre hazırlanır. Corian tezgah avantajları arasında bireysel ve kurumsal uygulamalar için tanıdığı esneklik de yer alır. Dilediğiniz renklerde ve özelliklerde Corian tezgahlarınızı satın alabilirsiniz.

Her Mekana Uygun Corian Tezgah Çözümleri!

Corian tezgah avantajları ve kullanım özellikleriyle evlerden iş yerlerine kadar zengin çözümleriyle kullanıcılarına harcadıkları paranın kat kat fazlasını kazandırıyor. Tezgah Dünyası olarak bizler de Corian tezgahları evlerinize ulaştırarak bu konforu yaşamanızı sağlıyoruz. Dilerseniz kataloglarımızdan siparişinizi verebilir, kısa sürede yaşam alanlarınızı değiştirebilirsiniz.

İstediğiniz tasarım ve kullanım özelliklerine sahip Corian tezgahlarda üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlarda garanti kapsamında olduğunu unutmayın. Corian tezgahların eşsiz avantajlarından yararlanmak için bizi arayın…

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030