Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dekton Tezgah Renk Seçenekleri

Dekton Tezgahların Çarpıcı Renkleriyle Tanışın! Dekton’da Her Mekana Uygun Çözümler Var!

Dekton tezgah modelleri, ev ve iş yerleri için birbirinden farklı renklerde üretilebiliyor. Zengin renk kataloğundan mekanınıza en uygun, beğenilerinize ve zevkinize hitap eden renkleri tercih edebiliyorsunuz.

Dekton tezgahlar için Indurstrial, XGloos, Natural ve Wild Collection adları altında 50’den fazla renk seçeneği sunuyor. Tek ton ya da birbirine karışmış farklı renklerle kişisel ve kurumsal alanlara şıklık katıyor. Dekton tezgah seçenekleri arasında en çok tercih edilenler:

Yeni Aura 15

Mermer desenleri ile mutfakların gözde yüzey renklerinden biri olan Dekton Yeni Aura 15, Calacatta ve Carrara mermerlerinden esinlenerek yaratıldı. Doğal taş gibi görünene ama mermerden üstün özelliklere sahip damarlı desenli bir renk olan Dekton tezgah renkleri Aura 15, mekanlarınıza ferahlık katacak.

Yeni Trilium

Oksitlenmiş çeliğin endüstriyel görünümünden ilham alan Trilium Dekton tezgah renk seçenekleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Kahverengi ve siyah tonlarıyla oluşturulan Dekton tezgah rengi Trilium, yüzeye son derece gerçekçi bir görünüm kazandıran metalik bir etki oluşturuyor. Kontrastlı yapısıyla mekanlarda şıklık yaratıyor.

Natural Koleksiyon

Doğallıktan ilham alınarak hazırlanan Natural Collection Dekton tezgah renkleri arasında sadelik arayanların tercihi oluyor. Kira, Vera, Opera, Kairos, Entzo, Irok, Edora, Sirocco, Kelya ve Gada gibi farklı isimler alan Natural Dekton tezgah renkleri, kendi stilini ev ve iş yerlerinde görmek isteyenlerin ideal çözümü oluyor.

Wild Koleksiyon

Dekton renkler Wild Koleksiyonu ile ahşap üzerinde de kullanılıyor. Meşe ağacından ağartılmış ahşaba, vengeden sıcak renklere kadar farklı tasarımlarıyla mekana seçkinlik kazandırıyor. Evlerinde sıcaklık isteyenlerin tercihi ahşap Dekton renkleri oluyor.

XGLOSS

Doğal taştan esinlenerek oluşturulmuş XGloss Dekton renk seçenekleri, klasik beyaz yüzeyi sevenler için idealdir. Mermer tarzını yansıtan, ışıltılı parlak bir yüzey sunan XGloss, Dekton tezgah renkleri, teknoloji ve mekanik parlatma sayesinde kristal parlaklığına sahiptir. Mutfak ve banyolara dikkat çekici bir ferahlık ve doğallık katar.

Dekton Tezgah Renkleriyle Tarzınızı Yansıtın!

En çok tercih edilen Dekton tezgah renkleri arasından beğenilerinize ve mekanınızın dekorasyonuna göre en uygun rengi belirleyebilirsiniz. Aydınlık bir görünümden sofistike bir havaya, canlı renklerden soft dokunuşlara kadar birbirinden güzel renklerle havanızı değiştirebilirsiniz.

Tüm Dekton tezgah renkleri:

https://www.dekton.com/tr/renkler/

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030