Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Akrilik Tezgah Özellikleri - Ek Göstermeyen Yekpare Güzellik!

Dayanıklı ve Hijyenik, Kolay Bakım ve Konfor!

Akrilik malzemenin kalitesi ile şekillenen yüzeyler, mutfaklardan banyolara kadar yaşam alanlarında kendine yer buluyor. Dünyanın en iyi tezgah markalarından biri olan Franke’nin de tercih ettiği akrilik, kolay kullanımının yanında dayanıklı yapısı, renk ve tasarım seçenekleriyle evlerde ve iş yerlerinde en çok tercih edilen yüzeylerden biri oluyor.

Akrilik Solid Surface tezgahlar, çizilme ve darbelere direnciyle, esnek tasarımlarıyla kullanıcılarının gözdesi olmaya devam ediyor. Akrilik tezgah özellikleri neler? Hangi avantajları sunuyor? Akrilik tezgah özellikleri ve yaşam alanlarınıza katacağı artılar sayfamızda…

Akrilik Tezgahlarla Dört Dörtlük Mutfak ve Banyolar…

Akrilik tezgahlar yüksek üretim kalitesi ve tasarımda yaratıcı dokunuşlarla uzun yıllar rahatça kullanılacak mutfak ve banyolar yaratmayı sağlıyor. Akrilik tezgah avantajları ve mekanlarda oluşturduğu konfor unsurları arasında ise şunlar yer alıyor:

  • Dayanıklılık

Akrilik tezgah özellikleri arasında ilk olarak dayanıklılığı yer alıyor. Doğal minerallerden oluşan akrilik malzemeden üretilen tezgahlar, darbelere ve çizilmelere karşı direnç gösteriyor. Yüksek ısı şartlarında dahi yapısını koruyor. Böylece ürününüzü uzun yıllar kullanabiliyorsunuz.

  • Hijyen

Anti-bakteriyel yapısı sayesinde bakterilerin ve küflerin oluşumunu engelleyen Akrilik tezgahlar, leke ve iz tutmama özelliğine de sahiptir. Akrilik tezgah avantajları arasında kullanıcılarının en sevdiği özellik olan leke barındırmama mutfak ve banyolarda hijyen sağlar.

  • Yanmaz

Akrilik tezgah avantajı olarak yüzeyine direkt ateş gelse dahi yanmayan yapısından söz edebiliriz. Akrilik solid surface özellikleri olan yanmaz yapışmaz yüzeyler sayesinde tezgahlarınızı herhangi bir deformasyona uğramadan uzun süre kullanabilirsiniz.

  • Ek Göstermeme

Akrilik tezgah özellikleri listemizde bir diğer dekoratif unsur da ek göstermeyen yapısından gelir. Yekpare olarak tasarlanması ya da birkaç levhadan oluşturulan Akrilik tezgahlar ek yeri belli olmayacak şekilde birleştirilebilir. Görüntü uyumu yakalanmasının yanında oldukça şık durur.

  • Estetik Olma

Akrilik tezgah kullanımı sadece dayanıklı olması, çizilmemesi ya da kolay temizlenmesi ile değil mekanınızda yaratacağı dokuyla da sizi memnun edecektir. Yenilenen tasarımlarla birlikte mutfak ve banyolarda farklı renklerde uygulanabilme rahatlığı verir, iş yerlerinizin kurumsal kimliğine yakışan çizgilerde hazırlanır.

  • Kullanım Kolaylığı

Akrilik tezgah avantajları arasında temizleme kolaylığı da yer alır. Basit yüzey temizleyicileri ve su kullanarak ilk günkü parlaklığında tezgahlarınızı kullanabilirsiniz. Darbe ve şoklara dayanıklı olan akrilik yüzeylerde leke ve çizikler zahmetsiz işlemlerle ortadan kaldırılabilir.

  • Kolay İşleme

Akrilik tezgah avantajları arasında kullanıcılarına rehat seçimler sunması ilgi görür. Ahşap akriliklerin kolay işlenmesi ürünlerinizi en hızlı şekilde mekanınızda görmenizi sağlar. Rahatlıkla kesilen ve ısıyla şekillenen akrilik tezgah malzemesi, uygulamada hem size hem de montaj ekibine esneklik tanır. Mutfak ve banyolarınıza yansıtmak istediğiniz stile göre ürünleriniz hazırlanır. 

Akriliğin Eşsiz Renkleri Ev ve İş Yerlerinize Geliyor!

Akrilik tezgah özellikleri ve avantajlarından bahsettik. Dilerseniz Akrilik tezgahlarınızı Tezgah Dünyası firmamızdan online sipariş sistemiyle satın alabilir, istediğiniz tasarımları mekanınıza yansıtabilirsiniz.

Üretim ve işçilikten kaynaklanan her türlü sorunda yanınızda olduğumuzu unutmayın. En yeni üretim makineleri ve malzemelerle tezgahlarınızı hazırlayan, her zaman kendini geliştiren ekibimizle sizlere en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Akrilik tezgah avantajları ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz satış ekibimizi arayın…

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030