Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dominox Solid Surface Nedir?

Modern ve Estetik Mutfakların Sırrı!

Mutfak ve banyo tezgahları dışında evye, armatür, ocak ve fırın başta olmak üzere birçok mutfak araç ve gerecini üreten sektörün en iyi markalarından Dominox, Franke çatısı altında hizmet vermektedir. Geniş renk ve tasarım seçenekleriyle evlerden iş yerlerine kadar tezgah çözümleri sunmakta, baştan aşağı mutfağınızı yaratmanıza olanak tanımaktadır.

Geniş renk seçenekleri, karakteristik dokuları ve özgün tasarımlarıyla Dominox tezgah modelleri mekanlarınıza dinamizm ve ahenk katar. Mutfaklardan banyolara kadar sade bir şıklık ve yaratıcı bir görünüm arıyorsanız Dominox sizin için benzersiz çözümler sunacaktır.

Mutfak ve banyolarınız ya da iş yerleriniz için yaratıcı tasarımlar hazırlayan Dominox solid surface, en kullanışlı yüzey malzemelerinden biridir.

Darbelere ve Neme Dayanıklı!

Yüksek standartlarda malzeme kalitesi ve üretim teknolojisiyle Dominox Solid Surface tezgahlar, kullanım şartlarına, darbe ve ısıya maksimum direnç özellikleri nedeniyle tercih edilir. Dominox tezgahlarınızı yıllarca aynı görünüm ve performansta kullanabiliyor, bütçenizi zorlayacak onarım ve bakım maliyetleriyle karşılaşmazsınız.

Dominox solid surface nedir sorunuza bir diğer yanıt olarak Franke güvencesiyle üretildiğini ve doğal mineraller içerdiğini söyleyebiliriz. Bu nedenle sıvı emilimi yapmaz ve kimyasalların yüzeye geçişine izin vermez. Yemeklerinizi hazırlarken sizlere yüksek hijyen standartları sunar.

Kolay temizlenebilen, leke ve iz barındırmayan pürüzsüz Dominox tezgah modelleri sayesinde tezgahlarınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanırsınız. Mutfaklarda, banyolarda, otellerde, sağlık merkezlerinde ve iş yerlerinde ekonomik bir tezgah çözümü olarak en iyi seçenektir.

Dominox Tezgah Kullanım Alanları

Dominox mutfak tezgahı ve Dominox banyo tezgahı dışında farklı alanlarda da kullanılır. Banko yüzeylerinden laboratuvar tezgahlarına kadar Dominox esnek malzeme yapısıyla şekillendirilebilmesinin avantajını müşterilerine sunar.

Her mekana uyum sağlayan Dominox tezgah modelleri, hem renk çeşitliliği hem de özgün tasarımlarıyla tercih edilir. Dominox tezgah kullanım alanları olarak karşımıza:

 • Mutfak
 • Banyo
 • Ofis ve İş Yeri
 • Laboratuvar
 • Hastane
 • Okul
 • Otel ve Tatil Merkezleri
 • Cafe
 • Restoran
 • Güzellik Merkezleri
 • Yemekhaneler
 • Mağaza
 • Deniz Taşıtları
 • AVM’ler çıkar.

Bakımının kolay olması ve maksimum hijyen özelliğiyle yemek servisi yapılan yerlerde, açık büfe alanlarında, bankolarda, resepsiyon bölümlerinde ve ihtiyaç duyulan her yerde Dominox tezgah uygulaması yapılabilir.

Dominox Tezgahlar İçin Satış ve Montaj Hizmeti Veriyoruz!

Dominox tezgâhlarınızdan maksimum verim almanız için mekan büyüklüğü ve özellikleri, bireysel ve profesyonel kullanım amaçları, kişi sayısı ve beklentileriniz doğrultusunda keşif yapıyor, size özel ürünler hazırlıyoruz. Uzman tasarımcılarımız ve üretim ekibimizle mekanlarınız için şık ve farklı tasarımlar yapıyor, uluslararası standartlarda imalat süreçlerini yönetiyoruz.

Dominox solid surface kalitesinden yararlanarak dominox mutfak tezgahı ve dominox banyo tezgahı gibi ihtiyaçlarınızı hızlı ve kusursuz bir şekilde size ulaştırıyoruz. Çevreye zarar vermeden Dominox tezgahlarınızı mekanınıza uyguluyor, montaj hatalarına karşı yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz.

Dominox kullanım alanları hakkında bilgi almak, dominox tezgah kalitesiyle tanışmak için satış ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030