Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İlk Günkü Parlaklık İçin Dominox Temizliği!

Hijyenik ve Sağlıklı Tezgahların Sırrı Doğru Bakım!

Dominox tezgahlar malzeme kalitesi sebebiyle bakımda ve temizlikte kullanıcılarına kolaylık sağlar. Dayanıklılık özelliği sayesinde ısı ve şoklara dirençli, keskin bıçak darbelerinden ve sivri mutfak gereçlerinden etkilenmeyen Dominox tezgahlar, gözeneksiz yapıları sayesinde de sıvı ve kimyasalların yüzeye geçmesini engelleyerek sağlığınızı korur.

Hem görsel estetiği hem de konforlu kullanımı nedeniyle tercih edilen Dominox tezgah bakımı ve temizliği masrafsızdır. Çay, kahve, şarap, limon suyu, sirke vb. güçlü sıvılardan etkilenmeyen Dominox tezgahların yüzeyleri basit temizleyicilerle ilk görünümüne kavuşturulabilir. Pürüzsüz dokularına ve parlaklıklarına sahip olur. Dominoz tezgah temizliği nasıl yapılır, merak ediyorsanız sayfamızı okumaya devam edin…

Dominox Tezgah Bakımı Nasıl Yapılır? Bu Rahatlık Sizi Cezbedecek!

Dominox tezgah bakım ve temizliğinin kolay olduğunu belirttik. Ancak her uygulamada olduğu gibi yüzey temizlerken de bilinçsiz müdahalelerden uzak durmak gerektiğini bilmelisiniz. Bu nedenle size tezgah temizliğinde dikkat etmeniz gerekenlerden bahsedeceğiz.

Dominox tezgah nasıl temizlenir diyenler için önerilerimiz;

  • Dominox tezgah temizliği yaparken mutfak tezgahınızın yüzeyini nemli bir bez ve sabunlu su ile basit bir şekilde silebilirsiniz. Ancak sıvı, yemek vb. dökülmesi durumunda hızlı müdahale etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.
  • Dominox tezgah temizliği sırasında yüzeyleri ıslak bir şekilde bırakmayarak su damlası izlerinin oluşmasını engellemelisiniz.
  • Gözeneksiz bir yapıya sahip olan Dominox tezgahlar sıvı emilimini önlediği için sabunlu bir bez ya da süngerle temizlenebilir.
  • Yüzeyde sabun ya da temizleyici artıkları kalmamasına dikkat edilmelidir. Dominox tezgah bakımı yaparken yoğun sıvı ve katı sabunlar kullanılmamalıdır.
  • Dominox tezgah bakımı sırasında yumuşak bir bez tercih edilmelidir.
  • Sirke, amonyak bazlı, ağartıcı, sert anti-bakteriyel bileşenler ya da aşındırıcı maddeler içeren ürünler Dominox tezgah temizliği için uygun değildir.
  • Daha iyi bir temizlik için tezgahlarda kullanılmak üzere üretilmiş temizleyicileri tercih edebilirsiniz.
  • Yağ ve leke kalıntısı olan yüzeylerde ise güçlü kimyasallar kullanmamaya özen göstermelisiniz. Bu durum tezgahınızın yapısının bozulmasına neden olabilir.

Dominox tezgah bakımı hem kolay hem de masrafsızdır. Kırılma, çizilme ve çatlama gibi durumlara neden olmadığı için de sizlere maliyetli onarımlar çıkarmaz. Ancak Dominox temizliği yaparken baş edemediğiniz sorunlar için yetkili servislere ulaşmanız yararınıza olacaktır.

Dominox Tezgah Temizliği Sırasında Sert Metallerden Uzak Durun!

Dominox tezgah temizliği rahatça yapabileceğiniz uygulamalar olsa da bilinçsiz müdahaleler sonucunda istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle ilk olarak ürün kataloglarından bakım ve temizliklerinin nasıl yapılacağını öğrenebilir, bu durumu minimuma indirgeyebilirsiniz.

Dominox tezgah bakım işlemlerinde bulaşık telleri ya da metalik malzemelerden üretilen temizlik ekipmanları kullanmamalısınız. Çelik yün özellikte tel bezler tezgahlarınıza zarar verebilir. Dominox tezgah temizliği sırasında çamaşır suyu gibi ağartıcı madde veya klor içeren temizlik malzemelerini yoğun olarak kullanmamaya özen göstermelisiniz. Ağır asit ve tuz içeren temizleyicilerden de uzak durmalısınız.

Dominox tezgah temizliği için ürünü satın aldığınız firmanın önerilerini dinleyebilir, listemizdeki hususlara dikkat edebilirsiniz. Böylece tezgahlarınızı daha verimli ve konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Tezgah nasıl temizlenir sorunuza detaylı yanıt almak ve Dominox tezgah bakımı hakkında bilgi edinmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030