Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ada Tezgahı

Mutfaklarınıza Fark Yaratacak Dokunuşlar!

Mutfaklarınızın havasını değiştirecek, şıklığına şıklık katacak, sadece evlerinizde değil restoran, cafe, otel gibi yiyecek ve içecek servisinin yapıldığı iş yerlerinizde de fark yaratmanızı sağlayacak, size özel renk ve kesimlerde dekoratif ada tezgahı modelleri için ekibimizle tanışın.

Tezgah Dünyası olarak mutfaklarınızın büyüklüğüne ve kullanım amaçlarınıza göre ada tezgahı modelleri hazırlıyor, hızlı ve bütçe dostu çözümler sunuyoruz. Ada tezgahı tasarımı, satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Mutfaklarda Kaliteli Tezgah Tasarımının Değişmez Adresi!

Malzeme kalitesi, renk ve tasarım seçenekleri ile sizlere ada tezgahı üretim ve uygulamada kaliteli hizmet sunuyoruz. Akrilik tezgah ve corian tezgah modellerinden kuvars ve granit uygulamalara kadar ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda ada tezgahı tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Mutfak ada tezgahı yıllarca kullanım garantisi veren malzeme kalitesinin yanında leke ve iz oluşumuna karşı yüksek direnci, su ile temizlenebilmesi, çizik ve darbelere dayanımı sayesinde paranızın hakkını almanızı sağlayacak. Anti-bakteriyel ada tezgahı mikropların oluşumunu engelleyerek hem sizin hem de ailenizin sağlığını koruyacak. Ada tezgahı modellerimiz kişisel tarzınızı ve beğenilerinizi de mekanınıza yansıtacak.

Eşyalarınızla uyum sağlayacak, gözeneksiz yapıları ve kolay bakım özellikleri ile adalarınız için mükemmel ada tezgah tasarımları yapıyoruz. Özel ada tezgahı satış projelerimiz sayesinde tamamen mekanınıza özgü ve ilgi uyandıracak bir dekorasyonunuz olacak.

Dünyanın En İyi Ada Tezgahı Markaları

Ada tezgahı satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen tezgah modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Ada tezgahı çeşitleri arasından seçeceğiniz modeller için deneyimli tasarımcılarımızla iş yerlerinize ve evlerinize uygun projeler hazırlıyoruz. Ada tezgah tasarımı için onayınızı aldıktan sonra üretim parkurumuzda ürünlerinizi hazırlıyoruz.

Ada tezgahları ve diğer mutfak ekipmanlarınızın üretimini tamamladığımızda ise sıra en keyifli aşama olan montaja geliyor. Mutfaklarınızda belirlenen yere güvenli ve sağlıklı bir şekilde ada tezgahlarınızı uyguluyoruz. Sizlere ise ada tezgahlarınızı güvenle kullanmak kalıyor.

Ada Tezgahı Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Ada tezgahı fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Ada tezgahı uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Ada tezgahı keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Ada tezgahı fiyatları hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030