Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Spor Tesisleri İçin Tezgahlar

Kaliteli ve Hijyenik Spor Merkezi Uygulamaları

Yoğun insan sirkülasyonunun yaşandığı spor tesisleri için hem kaliteli hem de sağlıklı tezgah uygulamaları yapıyoruz. Karşılama deskleri, WC tezgahları, duş tekneleri, oturma bankları, duvar kaplamaları gibi proje çalışmalarında kullanışlı ve dayanıklı ürünler hazırlıyoruz.

Kalabalık spor tesislerine ferahlık katan banko ve oturma ünitesi tasarımları, tezgahlar ve tuvalet yüzeyleri sayesinde müşterilerinizin beğenisini kazanan bir merkez olabilirsiniz. Spor tesisleri uygulamaları ve tezgahları için sizler de tasarım ve satış ekiplerimizle birlikte çalışabilirsiniz. Spor tesisleri tezgah tasarımları ve en yeni modeller sizi bekliyor…

Spor Merkezi Tasarım ve Renk Seçenekleri

Farklı renk ve tasarımlarda hazırlanan, dekorasyonunuzla uyum sağlayacak, gözeneksiz yapıları ve kolay bakım özellikleri ile müşterilerinizin kullandığı ortak alanlarda konfor sunan spor merkezi tezgahları için kaliteli üretimler yapıyoruz. Dayanıklı, güvenli ve şık tasarıma sahip akrilik ve corian tezgah uygulamalarımızla mekanlarınıza rahat ve konforlu bir görünüm kazandırıyoruz. Karşılama ve bilgilendirme bankoları, genel WC tezgahları, duş tekneleri, bar bankoları gibi spor tesisi ihtiyaçlarınızı dünyanın en iyi markalarının spor merkezi tezgah ürünleriyle karşılıyoruz.

Mikrop ve bakteri oluşumunu engelleyen yapılarıyla her zaman hijyen sağlayan, ışık geçirme özellikleriyle dikkat çekici bir görünüme sahip spor salonu karşılama bankosu tasarımlarımızla hem dekoratif hem de dayanıklı kullanımlar sunuyoruz.

Çizilme ve darbelere dirençli, WC tezgahları, duş tekneleri, bar bankoları, karşılama bankoları gibi ürünlerinizi en hızlı ve eksiksiz biçimde size ulaştırıyoruz.

Dünyanın En İyi Markalarıyla Merkezinizi Güçlendiriyoruz!

Spor merkezi tezgah satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen spor merkezi tezgah modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Spor tesisleri için üretilen tezgah modellerini ilk olarak tasarımcılarımızla birlikte çiziyoruz. WC tezgahları, duş tekneleri ve duvarları, bar bankoları, oturma bankları, denizlikler, duvar kaplamalarının üretimlerini modern CNC parkurumuzda gerçekleştiriyoruz.

Deneyimli montaj teknisyenlerimiz de ürünlerinizi adresinize sorunsuz bir şekilde ulaştırarak montajını gerçekleştiriyor. Müşterilerinizin vakit geçirmekten keyif alacağı bir spor merkeziniz oluyor…

Spor Merkezi Tezgah Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Spor merkezi tezgahları için tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne, üretilecek ürünlerin uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, ekstra müşteri taleplerine göre ücretler değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Spor merkezi tezgah fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030