Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sağlık Kuruluşları İçin Uygulamalar

Hastalarınızı Tehlikeye Atmayın…

Sağlık kuruluşlarına hem hijyen hem de şıklık katacak uygulamalar için alanının en iyi uzmanlarıyla çalışıyoruz. Türkiye ve yurt dışı hastane ve sağlık merkezleri için karşılama desklerinden hasta odası masalarına, laboratuvar tezgahlarından yemekhane masalarına kadar müşterilerimizin talep ettikleri ürünleri üretiyoruz.

Hastane bankoları, hemşire bankoları, ameliyathane tezgahları, doktor odası tezgahları gibi farklı üretimlerle hastanelerde güven ortamını oluşturuyoruz. Sağlık kuruluşları için yaptığımız uygulamalar ile satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Hijyenik ve Konforlu Sağlık Merkezleri!

Karşılama ve hemşire bankoları, laboratuvar tezgahları, hasta odası tezgahları, hasta odası duş tekneleri, ameliyathane duvar kaplamaları, doktor odası tezgahları, pencere denizlikleri, yönlendirme panoları gibi alanlarda hizmet verdiğimiz sağlık kuruluşları uygulamaları ile tam destek sunuyoruz. Bakteri, leke ve küf oluşumunu önleyen malzeme seçimiyle hem sizin hem de hastalarınızın sağlığını koruyoruz.

Uluslararası standartlara uygun, su tutmayan yapılarıyla yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılacak, çizilme ve darbelere dirençli hastane tezgah uygulamaları ile güvenli ve kusursuz hizmet sunmanızı sağlıyoruz. Farklı renk ve tasarımlarda hazırlanan, genel dekorasyonunuza uyum sağlayacak, kolay bakım özellikleri ile kuruluşlarınız için mükemmel bir alternatif olan uygulamalarımızı siz de deneyimleyebilirsiniz.

Akrilik ve Corian kalitesiyle üretilen sağlık kuruluşu uygulamaları ve özel banko üretimlerimizle kullanım amaçlarınıza ve beklentilerinize uygun güvenli, hijyenik, dayanıklı ve şık ürünler hazırlıyoruz.

Dünyanın En İyi Sağlık kuruluşları için uygulamalar Markaları

Sağlık kuruluşları için uygulamalar satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

 • Franke
 • Dominox
 • Dekton
 • Silestone
 • Çimstone
 • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen hemşire bankoları, hastane bankosu, karşılama masası, ameliyathane kaplama, hasta banyoları modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Sağlık Merkezleri İçin Neler Yapıyoruz?

Sağlık kuruluşları için uygulamalar ve tezgah üretimi yapan firmamız, müşterilerimizin talep ettikleri proje kapsamına göre imalat süreçlerini yürütmektedir. Sağlık merkezleri için:

 • Karşılama masası ve hemşire bankoları
 • Laboratuvar tezgahları
 • Hasta odası tezgahları
 • Hasta odası duş tekneleri
 • Ameliyathane duvar kaplamaları
 • Pencere denizlikleri
 • Yönlendirme panoları gibi üretim hizmetleri vermekteyiz. Tezgah tasarımları fiyatları ve modelleri için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Hastane tezgah uygulamaları hizmetlerimiz dahilinde hemşire bankoları, hastane bankosu, karşılama masası, ameliyathane kaplama, hasta banyoları gibi ürünlerin tasarımından kurulumuna kadar her şeyiyle ilgileniyoruz. Deneyimli tasarımcılarımız ürünlerinizi mekanınıza uygun bir şekilde tasarlıyor, teknik ekibimiz atölyemizde ürünlerinizi hazırlıyor.

Montaj teknisyenlerimiz ise mekanınıza zarar veremeyecek uygulamalarla tezgahlarınızı kullanım için sizlere teslim ediyor. Sizlere ise güvenle kullanmak ve hastalarınıza sağlıklı bir hizmet sunmak kalıyor.  

Sağlık Kuruluşları İçin Tezgah Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Sağlık kuruluşları için tezgah fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sağlık kuruluşları için tezgah fiyatları hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030