Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ameliyathane Kaplama Uygulamaları

Hastalarınızın Sağlığını ve Konforunu Düşünüyoruz!

Hem hijyen hem de şıklık aranan hastane ve sağlık merkezlerinin ihtiyacı olan ameliyathane kaplama uygulamaları için Tezgah Dünyası olarak dünyanın en iyi markalarının ürünlerinin satış, tasarım, üretim ve uygulama hizmetlerini veriyoruz. Sertifikalı hijyen standartlarına sahip ameliyathane kaplamaları ile hastalarınızın güvenliğini ve sağlığını önemsiyoruz.

Siz de çalışma alanlarınızı uluslararası standartlara kavuşturmak isterseniz ameliyathane kaplama hizmeti alabilirsiniz. Ameliyathane kaplama satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgilendirme için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Ameliyathanelere Güven Kazandıracak Uygulamalar

Kurumsal tasarım çizgileriyle şekillendirilmiş, gözeneksiz yapıları, bakteri, küf ve leke oluşumuna izin vermeyen, uluslararası standartlara uygun üretilen ameliyathane kaplama modelleri ameliyathanelerde güvenle kullanım için idealdir. Ameliyathane kaplama üretimi yapan ekiplerimiz en yeni teknoloji üretim sistemini kullanarak ameliyathanelerinizin daha güvenilir mekanlar olmasını sağlamaktadır.

Ameliyathane duvar kaplamaları, doktor odası ve laboratuvar kaplama gibi hastane uygulamaları ile kolay bakım özellikleri olan, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sağlayan uygulamalara imza atıyoruz. Leke ve iz barındırmayı engelleyen malzemesi, çizilmemesi ve darbelere karşı dirençli olması nedeniyle tercih edilen ameliyathane kaplama modelleri, tasarım ekiplerimizce mekanınıza özel hazırlanıyor.

Ameliyathane kaplama tasarımı için Dünya Sağlık Örgütü onaylı malzeme kullanıyor, zengin renk seçenekleri sunuyoruz. Lazer sistemi ile ölçülendirilen ameliyathane kaplamaları bulunduğu mekana şıklık katmayı da ihmal etmiyor.

Dünyanın En İyi Ameliyathane Kaplama Markaları

Ameliyathane kaplama tasarımları için satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen ameliyathane kaplama modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Ameliyathane kaplama modelleri arasından tercih edilenler hastanelerimizin kurumsal kimliğine ve kullanım amaçlarına uygun bir şekilde projelendirilerek tasarımları gerçekleştiriliyor. Onaylanan çizimler üretim aşamasına alınarak ameliyathane kaplama ürünleriniz hazırlanıyor. Ardından deneyimli montaj ekibimiz ameliyathanelerinizde kaplama uygulaması gerçekleştirerek projenizi anahtar teslim sonlandırıyor.

Siz de akrilik ve corian kaplama modelleri ile tanışmak, ameliyathane kaplama fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi almak için satış danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Ameliyathane Kaplama Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Ameliyathane kaplama uygulamaları fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne, üretilecek ürünlerin uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, ekstra müşteri taleplerine göre ücretler değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Ameliyathane kaplama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun ameliyathane kaplama uygulamaları hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030