Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Duş Teknesi Uygulamaları

Banyolarınıza Hijyenik ve Kaliteli Dokunuşlar…

Banyolarınıza kullanışlılık kazandıracak, anti-bakteriyel malzemeden üretilen şık duş teknesi uygulamalarımızla sağlığınızı ve güvenliğinizi düşünüyoruz. Banyonuzun büyüklüğüne uygun, banyolarınıza sadelik ve modernlik katacak, istediğiniz renkte ve modellerde duş teknesi modelleri ile tarzınızı yansıtıyoruz.

Tezgah Dünyası olarak en güncel teknoloji ve kaliteli malzeme ile sizlere duş teknesi tasarım ve uygulama hizmetleri veriyor, yaşam alanlarınızdan daha fazla keyif almanızı sağlıyoruz. Duş teknesi satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Banyolarınız İçin En İyi Malzemeleri Kullanıyoruz!

Yüksek standartlarda yüzey malzemelerinden yararlanarak çizilme ve kırılma gibi istenmeyen durumların önüne geçiyoruz. Duş teknesi üretimi yaparken banyolarınızın tasarımına uygun renk ve modeller tercih ediyoruz. Bakteri ve mikrop oluşumunu engelleyen malzemesiyle hastalıkların ve alerjilerin önüne geçen duş teknesi tasarımı teknolojimiz sayesinde de hem ailenizin hem de sizin sağlığınızı koruyoruz.

Kompakt duş teknesi modelleri ile rahat taşınabilen ve güvenle montajı tamamlanan, banyolarınıza zarafeti ve kullanışlılığı getiren duş teknelerini yılarca aynı verimlilikte kullanabiliyorsunuz. En yeni tasarım trendlerini takip eden duş teknesi üretim ekiplerimizce üretilen ürünleriniz en kısa sürede eksiksiz bir şekilde sizlerle buluşuyor.

Kolay temizlenebilen, darbelere dayanıklı olan, leke yapmayan ve kir tutmayan duş teknesi kullanımıyla evlerinizde rahatlığı yaşayacaksınız. Işık geçirgen özelliğe sahip duş tekneleri banyonuza ışıltı katacak.

Dünyanın En İyi Duş Teknesi Markaları

Duş teknesi satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen duş teknesi modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Banyolarda, hamam ve saunalarda kullanılan duş tekneleri için lazer sistemi CNC makineler kullanarak özel kesimler yapıyor, estetik ürünler hazırlıyoruz. Tasarımını onayladığınız duş teknesi modelleri ve çizimlerini usta işçilikle ve özenle üretiyoruz.

Darbelere ve çizilmelere dirençli, mikrop oluşturmayan yapıda, geçirgen ve geniş renk seçenekli duş teknesi üretimlerimizi montaj ekiplerimizle birlikte mekanınıza uyguluyor, güvenli kullanım garantisi veriyoruz.

Duş Teknesi Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Duş teknesi tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, duş teknesi uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına ekstra müşteri taleplerine göre duş teknesi ücretleri değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Duş teknesi tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030