Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Alışveriş Merkezi Uygulamaları

Müşterilerinize Konfor Yaşatacak Dekorasyon Ürünleri

Kalabalık alışveriş merkezlerinizde ve mağazalarınızda ürünlerinizi sergileyeceğiniz ve kullanım kolaylığı yaratacak dayanıklı, güvenli ve şık tasarıma sahip tezgah uygulamaları yapıyoruz. Gün boyu yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilen alışveriş merkezlerine; işlevsellik getiren tezgah tasarımlarımız ile konforu yakalayacaksınız.

Karşılama bankolarından fast food tezgâhlarına, oturma gruplarından mağaza tezgahlarına kadar geniş üretim yelpazemizle yıllara dayanacak ürünler hazırlıyoruz. Alışveriş merkezi uygulamaları satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Alışveriş merkezi banko, karşılama bankosu, fast food tezgahları, alışveriş merkezi oturma grupları, mağaza tezgahı gibi modellerimizi yakından görebilirsiniz.

Alışveriş Merkezlerinde Daha Çok Vakit Geçirten Rahatlık!

Karşılama ve bilgilendirme bankoları, genel WC tezgahları, atrium cephe kaplamaları, fastfood tezgahları, oturma grupları ve masalar, standlar, süs havuzu gibi alışveriş merkezi ihtiyaçlarınızı Tezgah Dünyası olarak karşılarken sizlere uzun yıllar kullanım garantisi veriyoruz.

Ürünlerimizin hepsi leke ve iz bırakmayan akrilik ve corian malzemeden üretilirken mekanlarınızın ölçüsüne ve kullanım amaçlarınıza göre hazırlanıyor. Zengin renk seçenekleriyle ve esnek yapılarıyla dekorasyonunuza uyum sağlıyor. Ortak kullanım alanlarında sağlığa dost ve dayanıklı malzemeden üretilen, tüketicilerin rahatlığını düşünen alışveriş merkezi banko tezgahları, mikrop oluşumunu da önleyerek müşterilerinizin sağlığını tehlikeye atmıyor.

Darbelere dirençli olması, çizilme ve ısıya karşı dayanımıyla da alışveriş merkezi banko, karşılama bankosu, fast food tezgahları, alışveriş merkezi oturma grupları, mağaza tezgahı gibi ürünleriniz yüksek verimlilikle yıllarca müşterileriniz tarafından kullanılabiliyor.

Dünyanın En İyi Alışveriş merkezi uygulamaları Markaları

Alışveriş merkezi uygulamaları satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

 • Franke
 • Dominox
 • Dekton
 • Silestone
 • Çimstone
 • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen alışveriş merkezi banko, karşılama bankosu, fast food tezgahları, alışveriş merkezi oturma grupları, mağaza tezgahı modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Alışveriş Merkezleri İçin Hangi Uygulamaları Yapıyoruz?

Tezgah Dünyası olarak alışveriş merkezlerinin tüm tezgah ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

 • Alışveriş merkezi banko
 • Karşılama bankosu
 • Fast food tezgahları
 • Alışveriş merkezi oturma grupları
 • Mağaza tezgahı
 • Bilgilendirme bankoları
 • Genel WC tezgahları
 • Atrium cephe kaplamları
 • Standlar
 • Süs havuzu, çiçeklik ve kolonlar üretiyoruz. Alışveriş merkezi tezgah tasarımları fiyatları ve modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Alışveriş merkezi banko modelleri arasından mekanınızın büyüklüğüne ve şirket profilinize göre en uygununu seçerek size özel olarak alışveriş merkezi banko üretimi projelendirilmesini isteyebiliyorsunuz. Tasarım ekiplerimiz alışveriş merkezi banko fiyatları açısından ideal olanı beğeninize sunuyor. Onaylamanız halinde karşılama bankosu, fast food tezgahları, alışveriş merkezi oturma grupları, mağaza tezgahı gibi ürünleriniz hazırlanıyor.

Üretim sonrası montaj ekiplerimiz tüm güvenlik önlemlerini alarak ürünlerinizin kurulumunu yapıyor. Alışveriş merkezi uygulamaları anahtar teslim olarak sizlere sunuluyor.

Alışveriş Merkezi Tezgah Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Alışveriş merkezi tezgah fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne, alışveriş merkezi banko, karşılama bankosu, fast food tezgahları, alışveriş merkezi oturma grupları, mağaza tezgahı gibi ürünlerden hangisinin üretileceğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına ve ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Alışveriş merkezi tezgah fiyatları hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030