Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eğitim Merkezleri İçin Uygulamalar

Çocuklarınız Güvenli Ellerde!

Okullara, dershanelere, kreşlere güvenli ve dayanıklı özel tasarım okul masaları ve bankolar hazırlıyoruz. Çocuklarınızın rahatlıkla kullanacağı lavabo tezgahları, karşılama bankoları, masalar, oturma üniteleri, laboratuvar tezgahları için en iyi malzeme ve teknolojiyi kullanıyoruz.

Eğitim merkezleri için uygulamalar yaparak çocuklarınızın güvenle eğitim alacakları mekanlar yaratıyoruz. Rahat kullanışlı, çocuklarınızın yaşına ve gelişim özelliklerine uygun, fonksiyonel okul ve dershane masaları, lavabolar, yemekhane masaları ve laboratuvarlar üretiyoruz. Eğitim merkezleri için yaptığımız uygulamalar ile satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Konforlu ve Güvenli Eğitim Merkezleri

Eğitim merkezleri için okul masaları, dershane masaları, banko tasarımları, oturma üniteleri, laboratuvar tezgahları başta olmak üzere zengin bir üretim seçeneğimiz var. Farklı renk ve tasarımlarda hazırlanan, kurumsal renklerinize uyumlu, kolay bakım özellikleriyle sizi yormayacak eğitim merkezi çözümleri için doğru adrestesiniz.

Leke ve iz barındırmayı engelleyen, çizilmemesi ve darbelere karşı dirençli olması nedeniyle tercih edilen okul masası modelleri sayesinde kalite ve konfor okullarınıza gelecek. Anti-bakteriyel tezgah malzemeleri çocuklarınızın sağlığını korurken bakteri ve küf oluşumlarını engelleyerek her türlü sorunun önüne geçecek.

Lazer sistemi ile ölçülendirilen, mekana özel renk ve tasarımlarda hazırlanarak monte edilen okul tezgahları ve dershane masaları için kaliteli hizmet almanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Dünyanın En İyi Markaları İle Çalışıyoruz!

Eğitim merkezleri için uygulamalar satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen eğitim merkezleri için uygulamalar kapsamında okul tezgahları,okul masaları, dershane masaları, banko tasarımları, oturma üniteleri, laboratuvar tezgahları modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Eğitim merkezi uygulaması kapsamında okul masaları ve dershane masaları ile diğer ihtiyaçlarınız için ilk olarak mekan ölçülerini alıyoruz. Çocuklarınızın konforlu ve güvenli ortamlarda ders işlemelerini sağlamak için en iyi malzemeyle üretim yapıyoruz. Çizilmelere dayanıklı, anti-bakteriyel yapı, geçirgenlik, kolay temizleme, 10 yıllık garanti kapsamı gibi özelliklerle ürünlerinizi teslim ediyoruz.

Deneyimli montaj ekiplerimizle birlikte çevreye ve mekanınıza zarar vermeden okul masaları, dershane masaları, oturma üniteleri, laboratuvar tezgahları gibi ürünlerinizi uyguluyor, montaj hatalarına karşı yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz.

Eğitim Merkezleri İçin Tezgah Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Eğitim merkezleri için tezgah fiyatları; her kurumsal proje için özel olarak belirlenmektedir.

Eğitim merkezleri için alanın büyüklüğüne, üretilecek ürünlerin uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, ekstra müşteri taleplerine göre ücretler değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Okul masası modelleri arasından seçim yapmak, okul masası fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi almak için satış danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030