Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eğlence Merkezi Uygulamaları

Kalabalık Mekanlara Ferah Tasarımlar!

Karşılama ve bilgilendirme bankoları, genel WC tezgahları, fast food tezgahları, oturma grupları ve masalar, standlar ve kolonlar için hazırladığımız eğlence merkezi uygulamalarıyla fark yaratıyoruz. Kullanışlı ve dayanıklı, eğlence merkezlerinde konfor sağlayan tezgah tasarımları, oturma grupları, duvar kaplamaları ve diğer hizmetlerimiz ile gün boyu yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilen eğlence merkezlerine; şıklık ve işlevsellik getiriyoruz.

Eğlence merkezlerinin, AVM’lerde bulunan oyun alanlarının her türlü tasarım ihtiyaçlarını 20 yılı aşkın sektörel deneyimimizle karşılıyoruz. Eğlence merkezi uygulamaları satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Eğlence Merkezlerini Düşünen Tasarım Ayrıcalığı!

Kalabalık eğlence merkezlerinde sıkça kullanılan genel wc, restoran, bekleme ve oyun alanlarındaki tezgah modelleri özenle hazırlanmalıdır. Dayanıklı ve güvenli olması gereken eğlence merkezleri tezgah tasarımları en iyi malzeme ve teknoloji tercih edilerek uygulanmalıdır. Eğlence merkezleri tezgahları yıllarca kullanacağınız dayanıklılıkta ve güvende olmalıdır.

Bu amaçla Tezgah Dünyası olarak akrilik ve corian malzeme kullanıyor, leke ve iz oluşumlarını önlüyor, kimyasalların yüzeye geçişine engel olarak misafirlerinizin sağlığını koruyoruz. Farklı renklerde, dekorasyonunuza uyum sağlayacak şekilde şık görünümlü eğlence merkezi tezgahları ve bankoları üretiyoruz. Su ile temizlenebilmesi, çizik ve darbelere olan direnciyle de ilk günkü performansında ve görünümünde uzun yıllar eşsiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Karşılama ve bilgilendirme bankoları, genel WC tezgahları, atrium cephe kaplamaları, fastfood tezgahları, oturma grupları ve masalar, standlar, süs havuzu gibi eğlence merkezi ihtiyaçlarınızı büyük bir titizlikle karşılıyoruz.

Dünyanın En İyi Tezgah Üretim Markaları

Eğlence merkezi uygulamaları için dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

 • Franke
 • Dominox
 • Dekton
 • Silestone
 • Çimstone
 • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen eğlence merkezi uygulamaları kapsamında eğlence merkezi banko, tezgah, danışma bankosu, wc tezgahları, cephe kaplamaları, fastfood tezgahları, oturma grupları modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Eğlence Merkezleri İçin Neler Üretiyoruz?

Eğlence merkezleri için yiyecek tezgahlarından masalara, oturma alanlarından duvar kaplamalarına kadar yüzey hizmetleri veriyoruz.

 • Karşılama ve bilgilendirme bankoları
 • Genel WC tezgahları
 • Atrium cephe kaplamları
 • Fastfood tezgahları
 • Oturma grupları ve masalar
 • Standlar
 • Süs havuzu, çiçeklik ve kolonlar üretiyoruz. Eğlence merkezleri tezgah modelleri tasarım ve fiyatlandırma süreçleri için bizleri arayabilirsiniz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Fast food tezgahları, genel wc tezgahları, karşılama bankoları gibi ihtiyaçlarınızda en yeni teknolojiyi kullanıyoruz. İlk olarak satın almak istediğiniz ürünlerin çizimlerini yapıyor, onaylamanız halinde üretime başlıyoruz. Mekan büyüklüğüne, malzeme özelliklerine ve kullanım kriterlerine göre tezgahlarınızı hazırlıyoruz.

Deneyimli montaj ekiplerimizle birlikte çevreye ve mekanınıza zarar vermeden karşılama ve bilgilendirme bankoları, genel WC tezgahları, atrium cephe kaplamaları, fastfood tezgahları, oturma grupları ve masalar, standlar, süs havuzu ürünlerinizi mekanınıza uyguluyor, montaj hatalarına karşı yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz.

Eğlence Merkezi Uygulama Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Eğlence merkezi uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne, üretilecek ürünlerin uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, ekstra müşteri taleplerine göre ücretler değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Eğlence merkezi banko ve tezgah üretim fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun eğlence merkezi uygulamaları hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030