Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gıda ve Servis Hizmetleri

Restoran ve Kafelerinize Hızlı Çözümler!

Yiyecek ve içeceklerinizi güvenle sergileyeceğiniz, anti-bakteriyel malzemeden üretilen şık gıda tezgahı modelleri hazırlıyoruz. Restoran, cafe, otel ve diğer gıda servisi yapan işletmelere özel, hijyenik özelliklerde ürettiğimiz gıda ve servis hizmetleri tezgahlarını güvenle kullanacağınızı garanti ediyoruz. Yenilikçi gıda tezgahı modelleri ve tasarımları ile mekanlarınızda fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Tezgah Dünyası olarak sizlere Gıda ve Servis Hizmetleri tasarım ve uygulama hizmetleri vererek müşterilerinizin memnuniyetini ve beğenisini kazanmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Alanında uzman tasarım ve üretim ekibimizle mekanınıza özel gıda ve servis tezgahları imal ediyoruz.

Yiyecekleriniz Tezgah Dünyası Güvencesinde!

Maksimum hijyen değerlerine sahip, gözeneksiz yapısıyla sıvı emmeyen, kimyasallara ve lekelere dirençli gıda ve servis hizmetleri tezgahlarımızla müşterilerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabilirsiniz.

Yemek hazırlamak ve sunmak için gerekli olan NFS51 sertifikasına sahip, özgür mimarisiyle fark yaratan gıda tezgahı üretimi sayesinde şık ve fonksiyonel çalışma alanlarına sahip olacaksınız. Leke ve iz barındırmama özelliği sayesinde yiyecek üretim ve servis alanlarında güvenle kullanabileceğiniz gıda tezgahları, çizilme ve darbelere karşı dayanım göstermeleriyle de uzun ömürlü kullanım sağlayacak.

Farklı bölmeleri ve üniteleri olan, ilk günkü parlaklık için sadece ıslak bez ve basit temizleyiciler kullanılarak temizlenebilen gıda tezgahları için farklı renk seçeneklerinde ve kurumsal vizyonunuza uygun tasarımlar yapıyoruz. Mekanlarınıza ışıltı katacak servis tezgahları ile dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlıyoruz.

Dünyanın En İyi Gıda ve Servis Hizmetleri Markaları

Gıda ve Servis Hizmetleri satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen tezgah modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Lazer sistemi ile ölçülendirilen, mekana özel renk ve tasarımlarda hazırlanarak monte edilen gıda tezgahı üretim konforumuz yaşayın! Pastane, yemekhane, aşevi, cafe, restoran ve benzeri mekanlarda da kullanılan gıda ve servis tezgahları için deneyimli tasarımcılarımızla çizimlerimizi yapıyor, onaylamanız halinde hızla üretime geçiyoruz. En yeni teknolojiyle hızlı ve sorunsuz üretimler gerçekleştiriyoruz.

Mekanınıza ve ürünlerinize herhangi bir zarar vermeden alanında uzman montaj ekibimizle birlikte gıda tezgahlarınızı ve servis ünitelerinizi kuruyoruz. Üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlara karşı servis tezgahı tasarımlarında garanti kapsamında hizmet sunuyoruz.

Gıda ve Servis Hizmetleri Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Gıda ve Servis Hizmetleri tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Gıda ve Servis Hizmetleri uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Gıda ve Servis Hizmetleri keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Gıda tezgahı tasarımı ve fiyatlandırma süreçlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin ya da gıda tezgahları satış ekibimiz sizi en kısa sürede arasın!

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030