Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Havalimanı Uygulamaları

Misafirlerinizi Karşılarken ve Uğurlarken Konfor Yaratın!

Havalimanları için kurumsal partnerlerimizle birlikte proje bazlı Genel WC tezgahları, karşılama ve tanıtım bankoları, gişe bankoları, cafe banko ve masaları, oturma alanları, yönlendirme panoları ve duvar kaplamaları gibi kullanışlı üretimler yapıyoruz. Mekan büyüklüğüne göre hazırlanan havalimanı tezgahları ve bankolar için tasarım ve üretim ekibimizle birlikte büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Tezgah Dünyası olarak kusursuz işçilik ve sıfır hata prensibinden hareketle en iyi yüzey malzemelerini kullanarak dünyanın en çok tercih edilen tezgah üreticilerinin ürünlerini hava limanlarından evlerinize kadar ulaştırıyoruz. Havalimanı uygulamaları satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Ferah ve Kullanışlı Havalimanları İçin Doğru Adres!

Havalimanları gün içerisinde yoğun olarak kullanılan mekanlardan biridir. Bu nedenle havalimanlarında bulunan mutfak ve lavabo tezgahlarının, oturma alanlarının, karşılama desklerinin, bilet gişelerinin, danışma bankolarının kaliteli malzemelerden üretilmiş olması önemlidir.

Tezgah Dünyası olarak bu bilinçle havalimanı uygulamaları sırasında yaptığımız üretimlerin uzun ömürlü ve ergonomik olmasına dikkat ediyoruz. Kurumsal renklerde ve tasarım çizgilerinde havalimanı resepsiyon bankosu, havalimanı karşılama bankosu, havalimanı servis tezgahları, havalimanı oturma grupları, havalimanı masaları üretiyoruz.

Gözeneksiz malzeme kullanarak kolay bakım özelliği sağlıyor, bakteri ve küf oluşumuna dirençli markaları tercih ediyoruz. Ek göstermeyen yapılarıyla şık görünümlü, ışık geçirme konforuna sahip, rahatlıkla temizlenebilen, leke ve iz barındırmayan havalimanı tezgah ve bankoları hazırlıyoruz. Akrilik ve corian uygulamalar yapıyor, 1.sınıf malzeme kalitesiyle ekonomik üretimler yapıyoruz.

Dünyanın En İyi Havalimanı Banko ve Tezgah Markaları

Havalimanı uygulamaları satış ve üretimde dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

 • Franke
 • Dominox
 • Dekton
 • Silestone
 • Çimstone
 • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen havalimanı uygulamaları kapsamında havalimanı resepsiyon bankosu, havalimanı karşılama bankosu, havalimanı servis tezgahları, havalimanı oturma grupları, havalimanı masaları modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Havalimanı Uygulamalarında Neler Yapıyoruz?

Tezgah Dünyası olarak müşterilerimize özel;

 • Genel WC tezgahları
 • Karşılama ve tanıtım bankoları
 • Check-in ve Gişe bankoları
 • Süs havuzu, çiçeklik ve kolonlar
 • Cafe ve Lounge banko ve masaları
 • Servis tezgahları
 • Oturma grupları
 • Masalar
 • Yönlendirme panoları
 • Pencere denizlikleri
 • Duvar kaplamaları uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Havalimanı banko ve tezgah modelleri hakkında bilgi almak için satış ekiplerimizi arayabilirsiniz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Havalimanı resepsiyon bankosu, karşılama bankosu, servis tezgahları ve oturma grupları tasarımlarımızla ilk olarak kurumsal kimliğinize uygun hazırlıklar yapıyoruz. Alanında uzman üretim ekibimizle birlikte üretim süreçlerimizi tamamlıyor ve kuruluma hazırlanıyoruz.

Türkiye’nin her yerine havalimanı resepsiyon bankosundan WC tezgahlarına kadar üretimini yaptığımız ürünlerin montajını güvenle gerçekleştiriyoruz.

Havalimanı Tezgah Uygulama Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Havalimanı uygulamaları fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Havalimanı tezgah uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, üretilecek ürünlerin uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, ekstra müşteri taleplerine göre ücretler değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Havalimanı tezgah ve banko fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030