Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kuaför Tezgahı

Müşterileriniz İçin Doğru Seçim!

Mekanlarınıza kullanışlı ve şık bir görünüm kazandıracak, hijyenik ve dayanıklı malzemeden üretilen, kuaför tezgahı modelleri sayesinde tercih edilen bir güzellik merkezi olacaksınız. Mekanınızın büyüklüğüne ve renklerine uygun, alandan en çok verim alacağınız şekilde hazırlanan, dekorasyonunuza sadelik ve modernlik katacak, istediğiniz renkte ve modellerde kuaför tezgahları ile müşterilerinize keyifli bir ortam hazırlayacaksınız.

Tezgah Dünyası olarak sizlere kuaför tezgahı tasarım ve uygulama hizmetleri vererek mekanınıza özgü fikirleri hayata geçirmenizi sağlıyoruz. Kuaför tezgahı satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Ferah ve Konforlu Kuaför ve Güzellik Merkezleri

Kuaför ve güzellik merkezlerinize kalite ve şıklık kazandıran, ergonomik tasarımlarıyla kullanışlı kuaför tezgahları, yıllarca aynı performansta sizlere hizmet edecek. Hijyen ve güvenlik standartlarına uyumlu kuaför tezgahı modelleri ile iş yerlerinizde güven oluşturacaksınız.

Kuaför tezgahı modelleri arasından yapacağınız seçimle farklı renk seçeneklerinde ve büyüklüklerde ürünlerinizi edinebilir, iş yerlerinize nefes aldıran bir görünüm kazandırabilirsiniz. Gözeneksiz yapıları ve kolay bakım özellikleri sayesinde kuaför tezgahları ve masalarınızı masrafsız ve zahmetsiz şekilde kullanılabilirsiniz.

Yüksek standartlarda Solid Surface malzemeleriyle üretilen, kırılma ve çizilmeye karşı dirençli kuaför tezgahı modelleri bakteri ve mikrop oluşumunu engelleyen malzemesiyle müşterilerinizin sağlığını da koruyacak. Özel kuaför tezgahı satış projelerimiz sayesinde tamamen mekanınıza özgün, yenilikçi ve dikkat çekici bir hizmet almış olacaksınız.

Dünyanın En İyi Kuaför Tezgahı Markaları

Kuaför tezgahı satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen tezgah modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Kuaför tezgahı modelleri için birbirinden yaratıcı çalışmalar yapan tasarımcılarımız, mekanınıza uyum sağlayacak, çizilmelere dirençli, anti-bakteriyel yapıya sahip kuaför tezgahı üretimlerimizde vizyonumuzu genişletiyor. Güncel teknolojik parkurumuzda ürünlerinizi hayalinizdeki gibi gerçeğe dönüştürüyoruz.

İmalatını tamamladığımız kuaför tezgahı modelleri ve bankolarını montaj ekiplerimizle birlikte mekanınıza uyumlu bir şekilde kuruyor, kullanışlılığını ve dayanıklılığını test ediyoruz. Kuaför tezgahı ve diğer ürünlerinizi uzun yıllar kullanacağınızı garanti ediyoruz.

Kuaför Tezgahı Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Kuaför tezgahı fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Kuaför tezgahı için tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre kuaför tezgahı ücretleri değişkenlik gösterir. Kuaför tezgahı keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Kuaför tezgahı fiyatları hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030