Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Oturma Bankoları

Dinlenme Alanlarına Rahatlık ve Şıklık Katıyoruz!

Mağazalarda, AVM’lerde, hastanelerde, restoranlarda, kafelerde, kamu kuruluşlarında kullanılan oturma bankoları hizmet sektörünün vazgeçilmezidir. Yoğun insan sirkülasyonunun yaşandığı bu mekanlarda konforlu oturma alanlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Tezgah Dünyası olarak mekanınıza özel, ayrıcalıklı ve kullanışlı, hizmet alanlarınızla uyumlu, kurumsal renk ve simgelerinize uygun oturma bankosu modelleri ve tasarımları ile kaliteli hizmet sunuyoruz. Oturma bankoları satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Mekanlarda Hayranlık Uyandıracak Tasarımlar

Oturma bankoları için kullanım alanına uygun tasarımlar yapıyor, kurumsal çizgilerden şaşmıyoruz. Kamusal alanlar, AVM’ler, hastaneler, havalimanları, eğitim kurumları ve daha pek çok mekan için kolay temizlenen ve sağlığa dost malzemeden oturma bankoları üretiyoruz.

Akrilik ve Corian oturma bankoları malzemesinin rahatlığı ile tasarımı müşteri taleplerine göre şekillendirebiliyor, şık ve ergonomik ürünler elde ediyoruz. Oturma bankosu modelleri ile iş yerlerinin ev konforuna sahip olmasını sağlıyoruz.

Leke ve iz barındırmayan malzeme yapısı, dirençli ve dayanıklı üretim teknolojisi tercih sebeplerinden olan oturma bankoları modelleri, yıllarca aynı kalitede ve konforda kullanılabiliyor. Anti-bakteriyel özellikleri olan, ek göstermeyen yapılarıyla şık görünümlü, ışık geçirme konforuna sahip, zengin renk seçenekleri ile mekan dekorasyonuna uyumlu oturma bankoları yıllara meydan okuyor.

Dünyanın En İyi Oturma Bankosu Markaları

Oturma bankoları satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen oturma bankosu modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Hastane, banka, mağaza, danışma ve diğer kamu alanlarında kullanılan oturma bankosu modelleri için göz alıcı tasarımlar yapıyoruz. Oturma bankoları üretim merkezlerimizde en yeni teknoloji kullanılarak ürünlerinizi en kısa sürede hazırlamaya özen gösteriyoruz.

Deneyimli montaj ekiplerimizle birlikte çevreye ve mekanınıza zarar vermeden dinlenme alanları ve banklarınızı mekanınıza uyguluyor, montaj hatalarına karşı yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz.

Oturma Bankosu Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Oturma bankoları tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Oturma bankoları uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne, uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, ekstra müşteri taleplerine göre oturma bankosu ücretleri değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Oturma bankoları modelleri için mekanlarınıza özel çözümler ister misiniz? Oturma bankosu tasarımı ve fiyatlandırma süreçlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin ya da oturma bankosu satış ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030