Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Tasarım Uygulamalar

Siz İsteyin, Biz Yapalım!

Şekillendirilebilir esnek yapılarıyla, yaşam alanlarınıza dilediğiniz tasarımı uygulamanızı sağlayan tezgah malzemeleri beğenilerinizi ve tarzınızı yansıtmanızı sağlıyor. Oturma grupları, masalar, dolaplar, kitaplıklar, mutfak ve banyo tezgahları, raflar, mağaza rafları, ürün teşhir standları, açık büfe tezgahları ve aklınıza gelen her şey özel tasarım hizmetlerimizle sizlere sunuluyor.

Tezgah Dünyası olarak sizlere özel tasarım uygulamalar yaparak ürün çeşitliliği sunuyor, eşsiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz. Özel tasarım uygulamalar için satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Özel Tasarım Tezgah ve Banko Hizmetlerimizle Konforu Maksimum Yaşayın!

Stilinizi mekanınıza yansıtmayı sağlayan masifin esnek doğallığı ve geniş kullanım alanı sayesinde ev ve iş yerlerinize özel çözümler üretebileceksiniz. Özgür uygulamalar yapmanızı sağlayacak tasarım ve renk seçeneklerimizden yararlanarak sadece mutfak tezgahı ve banyo tezgahı değil, yaşam alanlarınızın her köşesine farklı dokunuşlar yapabileceksiniz.

Kitaplık tasarımı, raf tasarımı, dolap tasarımı, mutfak ve banyo tezgahı tasarımı, oturma grupları ve aklınıza gelebilecek her türlü tezgah ve banko üretimlerini deneyimli ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Leke ve iz barındırmamaları, suya ve darbelere karşı dirençli olmaları, farklı renk seçenekleri sayesinde mekanınız için en iyisini düşünmenizi sağlıyoruz.

Özel tezgah tasarımları; ek göstermeyen yapılarıyla mekanınızın dekorasyonuna uyum gösterirken Anti-bakteriyel yapısı ile mikrop ve küflerin oluşumunu engelleyecek, geçirgen yapısı ve mekana ışıltı katması sayesinde ara panellerde kolayca kullanılabilecek, tamamen size özel olacak.

Dünyanın En İyi Özel tasarım uygulamalar Markaları

Özel tasarım tezgah satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen özel tasarım tezgah modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Özel tezgah tasarımı modelleri hazırlayarak beğeninize sunarken tercih ettiğiniz renklere ve tasarım çizgilerine sadık kalıyoruz. Onaylanan özel tezgah tasarımlarını üretim parkurumuzda özenle hazırlıyor, mutfaklarınıza ve banyolarınıza, otellerinize ve restoranlarınıza, eğitim kurumlarınıza ve sağlık merkezlerinize dikkatli bir şekilde uyguluyoruz.

Kitaplık tasarımı, raf ve dolap tasarımı gibi ihtiyaçlarınızdan cafe ve restoran projelerinize kadar her mekanda uygulanabilen özel tezgah tasarımı modelleri ile bütçenize ve beğenilerinize uygun tezgahlar satın almanızı sağlıyoruz.

Özel Tasarım Tezgah Uygulama Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Özel tasarım tezgah uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Özel tasarım uygulamalar için keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Özel tasarım tezgah fiyatları hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030