Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Toplantı Masası

Firmalarınıza Konfor Kazandırın!

Ofislerinizin havasını değiştirecek, toplantı odalarında rahatlık ve konfor katacak, mekanlarınızı genişletecek, çalışma ortamınızı daha sıcak ve eğlenceli hale getirecek toplantı masaları üretiyoruz. Kullanışlı, homojen, yarı saydam ve kolay monte edilen, ayrıcalık ve farklılık yaratan toplantı masalarına sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Tezgah Dünyası olarak sizlere iş yerlerinize özel renk ve kesimlerde dekoratif toplantı masası modelleri tasarım ve uygulama hizmetleri veriyoruz. Toplantı masası satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Toplantılarınız Artık Daha Rahat Geçecek!

Toplantı masaları, iş yerlerinin olmazsa olmazlarındandır. Hijyen, dayanıklılık ve kolay kullanım özelliklerine sahip olması gereken bu ürünlerin uzun yıllar kullanılması amaçlanır. Bu amaçla özgün tasarım unsurlarıyla şık ve fonksiyonel çalışma alanları hazırlayan ekiplerimiz toplantı masası üretiminde de aradığınız kaliteyi sunmaktadır.

İstediğiniz renklerde, mekan dekorasyonuna uygun şekilde hazırlanan toplantı masaları, en iyi malzeme kullanılarak üretilir. Gözeneksiz yapıları sayesinde çay, kahve ve limon suyu gibi keskin lekelere karşı direnç gösterir. Aynı zamanda leke ve iz barındırmayan yapıları sayesinde basit temizleyiciler kullanılarak ilk günkü görünümlerine kavuşabilirler.

Çizik ve darbelere olan dayanımları, anti-bakteriyel özellikleri, ek göstermeyen yapıları en dikkat çekici özelliklerindendir. Uzun yıllar toplantı masalarınızı kullanabilmeniz için firmamız tarafından üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlara karşı garanti hizmeti de verilmektedir.

Dünyanın En İyi Toplantı Masası Markaları

Toplantı masası satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen toplantı masası modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Toplantı masası modelleri arasından seçiminizi yaparak ya da tamamen size özel bir tasarım isteyerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Deneyimli tasarımcılarımız kreatif toplantı masası modelleri ile aklınızdakileri gerçeğe dönüştürüyor. Toplantı masası özelliklerine göre üretim aşamasına geçilerek son teknolojik ekipmanlarla ürünleriniz hazırlanıyor.

Uzman montaj ekiplerimiz tüm güvenlik önlemlerini alarak firmanıza özel hazırlanmış toplantı masalarının kurulumunu yapıyor, güvenliğini kontrol ediyor. Zevkli ve keyifli toplantılar sizi bekliyor…

Toplantı Masası Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Toplantı masası tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne, üretilecek ürünlerin uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, ekstra müşteri taleplerine göre ücretler değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Toplantı masası modelleri için mekanlarınıza özel çözümler ister misiniz? Toplantı masası tasarım ve fiyatlandırma süreçlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin ya da toplantı masası satış ekibimiz sizi en kısa sürede arasın…

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030