Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Franke Tezgah Özellikleri ve Avantajları

Tasarım Bütünlüğü ve Kullanım Kolaylığıyla Maksimum Konfor!

Dünyanın en iyi yüzey markalarından olan Franke, doğal görünümü ile mutfak, banyo, ofis, sağlık kuruluşları, otel, cafe ve restaurant gibi pek çok profesyonel ya da dekorasyon gerektiren alanda 54 farklı renk seçeneği ile kullanılıyor. Malzeme kalitesi ve tasarım esnekliği nedeniyle evlerde ve iş yerlerinde en çok tercih edilen yüzeylerden biri oluyor.

Peki Franke’yi ilgi odağı yapan özellikleri neler? Kullanıcılarına hangi avantajları sunuyor? Franke tezgah özellikleri ve yaşam alanlarınıza katacağı artılar sayfamızda…

Franke Tezgahlarla Ferah Mutfak ve Banyolar…

Franke tezgahlar hem malzeme hem de işçilik kalitesi ile kullanıcılarına rahatlık sunar. Daha geniş ve ferah mutfak ve banyolar oluşturmayı sağlar. Bunun dışında Franke tezgah avantajları:

  • Ek yeri göstermez. Dekorasyonda bütünlük sağlar.

Franke tezgah özellikleri arasında en dikkat çekeni kuşkusuz ek yeri göstermeyen yapısıdır. Böylece bütüncül ve kusursuz bir görünüm sunar, bulunduğu yerin havasını değiştirir. Kolayca işlenen ve şekil verilen Franke solid surface malzeme sayesinde birkaç parça levha ek yeri belli olmayacak şekilde monte edilebilir. Franke tezgah avantajları mekanınızda nitelikli bir görüntü yaratmanızı sağlar.

  • Dayanıklıdır. Darbelere karşı direnç gösterir.

Franke tezgah avantajları arasında uzun ömürlü kullanım isteyenleri sevindirecek bir durum da var. Franke Solid Surface, doğal mineraller ve akriliğin birleşmesi ile oluşan güçlü yapısı sayesinde darbe ve şoklara direnç gösterir. Yenilenebilir özelliğiyle de küçük çizikler sünger ile ovalanarak giderilebilir, bakım ve onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilebilir.

Franke tezgah kullanımı sırasında yüksek ısıdan da korkmanıza gerek kalmaz. Franke Solid Surface, maksimum ısı değerlerinde bile deformasyona uğramaz, uzun yıllar konforlu kullanım avantajı sağlar.

  • Sağlığınızı tehdit etmez.

Franke solid surface özellikleri arasında sağlığa dost olması da yer alıyor. Franke tezgahlar gözeneksiz yapılarıyla sıvı ve kimyasalları yüzey üzerinde tutarak sağlığınıza zarar vermesine engel olur. Anti-bakteriyel özellikleriyle bakteri, küf ve leke oluşumlarını önleyen Franke tezgahlar, sadece mutfaklarınız için değil, banyolarınız içinde ideal malzemedir.

  • Bakımı rahattır. Kolay temizlenir.

Solid surface tezgahlar çay, kahve, şarap ve limon gibi güçlü lekelere karşı da direnç gösterir. Leke ve iz tutmayan özelliği sayesinde sadece ıslak bir bezle dahi temizlenebilir.

Franke tezgah avantajı olan bakım rahatlığı sayesinde leke oluşumlarına anında müdahale ederek tezgahlarınızı ilk günkü parlaklığı ile kullanabilirsiniz.

  • Geniş renk seçeneği sunar.

Franke Solid Surface tezgah modelleri, 54 renk seçeneği ile sektörün en alternatifli tasarım skalasını sunar. Tek renk seçebileceğiniz gibi farklı renkleri bir araya getirebilir, kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Mutfak tezgahları ve banyolar için iç açıcı, modern ve göz alıcı renkleri kullanabilirsiniz.

  • Mekanınıza özel tasarım yapabilirsiniz.

Franke tezgah avantajları arasında standart tasarım çizgilerine bağlı kalınmaması da var. Kolayca şekillendirilebilen Franke Solid Surface, her mekanın ölçüsüne ve tasarım beklentilerine göre üretilebilir. İster mutfak olsun ister iş yeri bankoları, müşterinin talep ettiği renklerde ve modellerde hazırlanabilir.

Franke Kalitesi Ev ve İş Yerlerinizde!

Franke tezgah avantajları saymakla bitmez. Yıllardır sektörün en iyi ismi olarak bilinen Franke’nin tezgah deneyimini yaşayarak daha iyi anlarsınız. Franke tezgahlarınızı Tezgah Dünyası firmamızdan online sipariş sistemiyle satın alabilir, kısa sürede mekanınızda görebilirsiniz.

İstediğiniz tasarım ve kullanım özelliklerine sahip Franke tezgahlarda üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlarda 10 yıl garanti kapsamında olduğunu unutmayın. Son teknoloji üretim makineleri ve malzemelerle tezgahlarınızı hazırlayan, her zaman kendini geliştiren Franke markasının deneyimlerinden yararlanarak en iyi tezgah kullanımına kavuşmak için bizi arayın. Franke tezgah avantajları ve zengin özelliklerini yaşayarak görün. 

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030