Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Franke Solid Surface Nedir?

Mutfak ve Banyo Tezgahında Dünyanın Lider Markası!

Franke 100 yılı aşkın süredir akıllı mutfak çözümlerinde dünyanın öncü markalarından biridir. Yenilikçi mühendislik ve olağanüstü tasarım standartlarıyla mutfak ve banyo tezgahları, evyeler, armatürler, çöp öğütücüler, ocaklar, fırınlar, davlumbazlar, buzdolapları gibi birbirinden farklı ürünler üretmektedir.

Franke, yüzey malzemelerinde ise Franke Solid Surface ve Franke Stone by Lapitec ürün yelpazesini müşterilerine sunar. Franke Solid Surface, esnekliği, ergonomisi dayanıklılığı ve ışıltısı ile bütünleştiği tüm alanlarda dikkat çeken tasarımlar hazırlamasıyla en çok tercih edilen markalardan biri olarak karşımıza çıkar.

Kişisel ve profesyonel tüm kullanım alanlarındaki yüzeyler için 54 renk seçeneğinin yanında 7 farklı renk seçeneği olan Marble Collection serisi ile zengin tasarım yelpazesi sunan Franke solid surface, en avantajlı yüzey malzemelerinden biridir.

Franke Solid Surface Hem Dayanıklı Hem De Şık Malzeme!

Franke solid surface nedir sorunuza bir diğer yanıt olarak doğal mineraller ve akrilik ile hazırlanan tezgahlar olduğunu söyleyebiliriz. Avrupa standartlarında malzeme kalitesi ve tasarım teknolojisiyle Franke Solid Surface hem çevre hem de kullanım şartlarına karşı maksimum direnç sağlar. Yenilenebilir yapısıyla da çizikler ve darbeler rahatlıkla giderilebilir. Mutfaklarda, banyolarda, otellerde, sağlık merkezlerinde ve ofislerde güvenle kullanılır.

Leke barındırmayan, kolay temizleme ve bakteri oluşumlarını önleme özelliğine sahip Franke tezgah modelleri, gözeneksiz yapısı sayesinde küf ve lekelerle karşılaşmanıza engel olur, basit temizleyiciler kullanarak ilk günkü parlaklığında ve görünümünde kullanılabilir.

Franke mutfak tezgahı ve Franke banyo tezgahı ile uzun ömürlü ve dayanıklı malzeme kalitesini sorunsuzca yaşayabilirsiniz. 

Franke Tezgah Kullanım Alanları

Franke’nin kusursuz hizmet anlayışı ile müşterilerine sunulan Solid Surface doğal görünümü sayesinde mutfak, banyo, ofis, sağlık kuruluşları, otel, cafe ve restoran gibi pek çok profesyonel ya da dekor gerektiren alanda kullanılabiliyor.

Isıtılarak şekil alan Franke tezgahlar, her mekana uyum sağlamasıyla dikkat çekiyor. Zengin renk çeşitliliği sayesinde de farklı tasarım ve beğenileri yansıtmaya olanak tanıyor. Süpürgelik ve duvar panellerinde ek yerini göstermeden birleştirilebilen Franke solid surface, mekanlara bütünlük ve şıklık katıyor. Genel olarak:

 • Mutfak
 • Banyo
 • Ofis
 • Hastane
 • Okul
 • Otel
 • Cafe
 • Restoran
 • Güzellik Merkezleri
 • Yemekhaneler
 • Mağaza
 • Deniz Taşıtları
 • AVM’lerde Franke tezgah uygulamaları tercih ediliyor.

Aynı zamanda gıda ve servis tezgahları, bankolar, resepsiyon ve danışma masaları, mutfak adaları gibi farklı alanlarda da Franke tezgahlar kullanılabiliyor. Doğal görünümü sayesinde yüzeylerde vazgeçilmez bir seçenek olan Franke solid surface, dünyanın en iyi tasarım markasını mekanlara taşıyor.

Franke Tezgahlar İçin Satış ve Montaj Hizmeti Veriyoruz!

Franke kullanım alanları ve geniş tasarım seçeneklerinden yararlanarak tezgah satış ve montaj hizmetlerimizi İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her iline ulaştırıyoruz. Franke tezgâhlarınızdan maksimum verim almanız için mekan büyüklüğü ve özellikleri, bireysel ve profesyonel kullanım amaçları, kişi sayısı ve beklentileriniz doğrultusunda keşif yapıyor, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak tasarımlar hazırlıyoruz.

Franke solid surface malzemenin esnekliğinden yararlanarak franke mutfak tezgahı ve franke banyo tezgahı gibi ihtiyaçlarınızı teknolojik üretim parkurumuzda hazırlıyor ve mekanlarınıza uyguluyoruz.

Franke kullanım alanları hakkında bilgi almak, franke tezgah kalitesiyle tanışmak için satış ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030