Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Franke Tezgah Fiyatları ve Mekana Göre Maliyet Hesaplama

Ekonomik ve Ergonomik Franke Tezgah Çözümleri

Franke tezgahlar sektörün en iyi ürünleri olmalarının yanında her bütçeye çözüm sunması açısından da tercih edilmektedir. Franke tezgah tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Tezgah uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Franke tezgah keşif ekiplerinin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve üretim ekiplerinin bir araya gelmesiyle ortaya bir maliyet çıkarılmaktadır.

Franke tezgah fiyatları ve proje ücretlerini etkileyen hususlar ve ortalama franke tezgah maliyeti hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

Mekan Büyüklüğü

Franke tezgah fiyatları ilk olarak mekanınızın ölçülerine, mutfak ve banyo gibi uygulama yapılacak alanların büyüklüğüne göre değişir. İstenen tezgah ölçülerinde maliyet hesabı yapmak gerekecektir.

Mutfak tezgahı fiyatları ve Franke banyo tezgahı fiyatları için ilk olarak keşif ekiplerinin mekanınızda ölçüm yapması gerekir. Ardından belirlenecek tezgah boyutlarına göre fiyatlandırma yapılabilir.

Tezgah Malzemesi ve Kullanım Özellikleri

Franke tezgah fiyat skalasında önemli olanlardan biri hangi malzemenin kullanılacağıdır. Franke Solid Surface yüzeylerde akrilik ve corian uygulamalar yapılabilir. Müşterinin tercih edeceği tezgah yüzey malzemesine göre franke tezgah maliyeti değişecektir.

Aynı zamanda tezgahlardan beklenen kullanım özellikleri, yüzeyde istenen doku ve renkler de mutfak tezgahı fiyatları üzerinde etkilidir.

Tezgah Ölçüleri ve Eklenecek Parçalar

Franke sadece tezgah üretmiyor. Ayrıca evyeler, armatürler, ocaklar, fırınlar, davlumbazlar, duzdolapları, çöp sistemleri gibi ürünler de üretiyor. Dolayısıyla franke tezgah fiyatları belirlenirken müşterilerin satın alacakları diğer franke ürünlerine göre maliyet çıkarılıyor.

Franke tezgah ücretleri mutfak ve banyoların dışında oteller, eğitim merkezleri, firmalar vb. kuruluşlarda kullanıldığı için tezgahın ölçüleri de fiyatlara etki ediyor. Franke tezgah ebatları ile eklenecek parçalar sonucu fiyatlar ortaya çıkıyor.

Kişisel ve Kurumsal Talepler

Kişisel ve kurumsal tasarım talepleri Franke tezgah maliyeti konusunda etkili olan bir diğer unsurdur. Renkler, kenarlık yapıları, dokular ve istenen özellikler sonucunda Franke ürünleri için ücretler çıkarılmaktadır.

Özellikle iş yerleri, üniversiteler, gemiler, restoranlar, oteller geniş çaplı projeler talep ettikleri için tezgah fiyatları evler için verilen rakamlardan farklı olacaktır.

İşçilik Unsurları ve Özel Tasarım Fiyatları

Franke müşterileri arasında tamamen kendine özgü tasarımlar isteyenler olabilir. Bu nedenle tasarımı yapılan tezgahların üretimleri özel hizmet kapsamında değerlendirilir. Detaylı işçilik gerektirecek ekstra unsurlar maliyetleri değiştirir. Tezgahlara eklenecek özel işçilik için farklı uzmanlardan destek alınması gerekebilir. Kişisel ve profesyonel taleplere göre Franke tezgah fiyatları projelendirilerek kullanıcılarına sunulur.

Franke Tezgah Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümlerimizle Yanınızdayız!

Franke tezgah fiyatları için uygun maliyetli çözümler arıyorsanız Tezgah Dünyası olarak sizlere hizmet vermekten büyük bir keyif alacağız. Franke tezgah maliyeti ve ücretlerimizde diğer firmalara nazaran özel ödeme imkanları yaratarak ürünlerinizi ekonomik bir şekilde satın almanızı sağlıyoruz. Mekanınıza göre tezgah ücretlerini hesaplıyor, kaliteli hizmet almanızı sağlıyoruz.

Franke tezgah tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030