Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İç ve Dış Kaplamalar

Dekoratif ve Kullanışlı Mekan Uygulamaları

Hava şartlarına ve kullanım koşullarına dayanıklı, iç ve dış mekan kaplama hizmetlerimizden yararlanın. Çok yönlü kullanılabilen solid surface malzeme sayesinde ister dış cephe uygulamaları isterseniz iç dekorasyon çözümleri için sizlere yaratıcı seçenekler sunuyoruz. Gelişmiş yüzey teknolojisinden yararlanarak özel projeleriniz için iç ve dış kaplama hizmeti sağlıyoruz.

Mekanlarınızı daha kullanışlı hale getirecek iç ve dış kaplama modelleri hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilir, satış ve montaj hizmetlerimizin detaylarını öğrenebilirsiniz. Dekoratif ve kullanışlı uygulamalarla yanınızdayız…

Yaşam Alanlarınızda En İyi Yüzey Kaplamalarını Kullanıyoruz!

Esnek masif yapılı ve ek yeri belli olmayan yüzey kaplayıcılarla iç ve dış mekanlar için dekoratif uygulamalar yapıyoruz. Cephe kaplaması ve solid kaplama sayesinde hava şartlarına, neme ve suya, darbe ve şoklara dayanıklı ürünler kullanmanızı sağlıyoruz.

Corian ve akrilik malzemelerle mekan özelliklerine ve kullanım amaçlarınıza en uygun duvar kaplama ürünlerimizi hazırlıyoruz. Darbelere karşı dayanıklı ve çizilmez malzemeden üretilen dış kaplama modelleri ve iç kaplama modelleri sayesinde ekonomik çözümlere ulaşmış oluyorsunuz. Esnek tasarım özelliği sunan iç kaplama modelleri ve dış kaplama modelleri ile özel projelerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

İlk günkü parlaklıkları için basit yüzey temizleyicileri kullanmanız yeterli oluyor, ek göstermeyen yapılarıyla şık görünümlü, ışık geçirme konforuna sahip, zengin renk skalası ile uzun yıllar eşsiz bir deneyime tanık olacaksınız.

Dünyanın En İyi İç ve dış kaplamalar Markaları

İç ve dış kaplamalar satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen tezgah modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

İç mekan kaplama ve dış mekan kaplama hizmetlerimizle deneyimli tasarımcılarımız mekanlarınıza özel tasarımlar hazırlıyor. İç ve dış kaplama tasarımı için yaratıcı ekiplerimizle çalışma imkanı bulurken dış cephe montaj hizmetlerinden yararlanacaksınız. İç mekan kaplama modelleri mekan ölçülerinize göre belirlenirken dış mekan kaplama modelleri de bulunduğunuz bölgeye en uygun ve dayanıklı malzemeden üretiliyor.

Deneyimli montaj ekiplerimiz ise iç mekan yüzey kaplama ve dış mekan yüzey kaplama ürünlerinizi güvenli bir şekilde yerine uyguluyor. Proje sonrası tüm soru ve sorunlarınız için de kesintisiz hizmet sunuyorlar.

İç Ve Dış Kaplamalar Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

İç ve dış kaplamalar için tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

İç ve dış kaplamalar için ücretlerimiz yapılacak alanın büyüklüğüne, üretilecek ürünlerin uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, ekstra müşteri taleplerine göre ücretler değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

İç ve dış kaplamalarda tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030