Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Otel Uygulamaları

İşletmenizi Baştan Yaratın…

Müşterilerinizi karşıladığınız ilk andan uğurlamaya kadar farkınızı ve şıklığınızı sergileyen karşılama bankoları, yemek masaları, açık büfe tezgahları ve diğer dekorasyon ögelerinizle kendinizi daha iyi anlatın!  

Dayanıklı ve kullanışlı, kolay monte edilen, ayrıcalık ve farklılık yaratan otel uygulamaları müşterilerinizi memnun edecek. Tezgah Dünyası olarak otel bankoları için en yeni tasarım çizgileriyle projelerimizi hazırlarken hem konuklarınız hem de sizin için konforlu alanlar yaratmaya özen gösteriyoruz. Otel uygulamaları satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Otelinize Şıklık ve Rahatlık Katacak Uygulamalar

Otellerinizde yer alan karşılama bankoları, bar ve mutfak tezgahları, açık büfe tezgâhları, duş tekneleri ve duvar kaplamaları, yönlendirme panoları ve pencere denizlikleri gibi farklı kullanım amaçlarına sahip ürünler için masif, dayanıklı, bağlantı yerlerini göstermeyen, bakımı kolay ve yıllarca güvenle kullanabileceğiniz, sizlere fonksiyonel çalışma alanları yaratan uygulamalar yapıyoruz.

Doğal minerallerden oluşan yapısıyla olması muhtemel darbelere karşı dirençli, leke ve iz tutmayan yapıları sayesinde yıllarca aynı performansta ve görünümde otel tezgahları ve bankolarınızı kullanabilirsiniz. Kaliteli malzeme tercihimiz ile otel bankoları, mutfak ve bar tezgahları, yemek masaları ve tüm ihtiyaçlarınızda üretim ve işçilik kalitesini garanti ediyoruz.

Anti-bakteriyel yapısı ile mikrop ve küflerin oluşumunu engelleyen, hijyenik otel karşılama bankoları, ek göstermeyen yapılarıyla bir bütün olarak dikkat çeken açık büfe tezgahları, ışık geçirme özellikleriyle mekana şıklık katan duş tekneleri hem müşterilerinizin hem de sizin beğeninizi kazanacak. Özel otel uygulamaları satış projelerimiz sayesinde tamamen mekanınıza özgün çözümlere kavuşacaksınız.

Dünyanın En İyi Otel uygulamaları Markaları

Otel uygulamaları satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

 • Franke
 • Dominox
 • Dekton
 • Silestone
 • Çimstone
 • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen otel bankosu, otel karşılama bankoları, açık büfe tezgahları, duş teknesi, otel mutfak tezgahı, otel bar tezgahı, resepsiyon bankosu modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Oteller ve Tatil Merkezleri İçin Neler Yapıyoruz?

Otel uygulamaları kapsamında müşterilerimiz için:

 • Otel bankosu
 • Otel karşılama bankosu
 • Otel mutfak tezgahı
 • Otel bar tezgahı
 • Misafir odası masa ve tezgahları
 • Otel açık büfe tezgahları
 • SPA merkezleri
 • Duş teknesi ve duvar kaplamaları
 • Süs havuzu, çiçeklik ve kolonlar
 • Yönlendirme panoları
 • Pencere denizlikleri üretiyoruz. Oteliniz ve tatil merkeziniz için sunduğumuz tezgah ve banko tasarımları fiyatları ve modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Otel resepsiyon bankosu, otel karşılama bankosu gibi seçeneklerimiz arasından beğendiğiniz ve mekanınıza en uygun modeli seçerek tasarım ekiplerimizin size özel hazırladıkları projeleri görebilir, onayınızla birlikte en kısa sürede ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

En yeni teknolojiyi kullandığımız üretim parkurumuzda hızlı ve güvenilir üretimler yaparak ürünlerinizi en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz. Montaj ekibimizle de açık büfe tezgahları, bar bankoları, karşılama bankosu, resepsiyon bankosu ürünlerinizi yerine monte ederek anahtar teslim projemizi tamamlıyoruz.

Otel Tezgah Uygulamaları Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Otel tezgahları tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir.

Otel tezgah uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Otel tezgahları için keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Otel tezgah fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030