Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Banko Tezgahı

Müşterilerinizi Kalitenizle Karşılayın!

Değerli müşterilerinize sıcak bir karşılamanın kapısını açan banko tezgahlar için dünyanın en iyi markalarıyla birlikte üretim yapıyoruz. Resepsiyon, restoran, cafe ve hastane gibi kamu mekanlarına özel, fark ve farkındalık yaratacak, karşılama yüzeylerine hoş bir dokunuş hissi kazandıran, hizmet alanlarınızla uyumlu, kurumsal renk ve simgelerinize uygun banko tezgah modelleri ve tasarımları ile kalitenizi ortaya koyabilirsiniz.

Tezgah Dünyası olarak sizlere banko tezgahı tasarım ve uygulama hizmetleri vererek firmanızı misafirlerinize karşı daha iyi temsil etmenizi sağlıyoruz. Banko tezgahı satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçileriniz Mekanınıza Hayran Kalsın…

Mekan büyüklüğüne, tasarım taleplerinize ve kullanım amaçlarınıza göre hazırlanan, kolay montaj özellikleriyle dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz banko tezgahları üretiyoruz. Akrilik ve corian malzeme güvencesiyle kusursuz hizmet almanın ayrıcalığını yaşamanızı sağlıyoruz.

Firmanızın sektörel renklerine ve hizmet alanlarına uygun, modern tasarım trendleri ve yaratıcı bakış açısıyla oluşturulmuş banko tezgahı modelleri sayesinde firmanızı misafirlerinize daha iyi temsil edebileceksiniz. Doğal minerallerden oluşan banko tezgahları ile muhtemel darbelere karşı dirençli ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaksınız.

Anti-bakteriyel yapısı ile mikrop ve küflerin oluşumunu engelleyen, leke ve iz bırakmayan hijyenik banko tezgahı üretimiyle de hem çalışanlarınızın hem de misafirlerinizin sağlığını koruyabileceksiniz. Geçirgen yapısı ve mekana ışıltı katması sayesinde ara panellerde de kullanılabilen banko tezgahları, kolay temizlenmeleriyle de ilk günkü parlaklıklarını uzun yıllar koruyacaktır.

Dünyanın En İyi Banko Tezgahı Markaları

Banko tezgahı satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen tezgah modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre bankoları için özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Her biri alanında uzman tasarımcılarımızla firmanızın ihtiyaçlarına özel banko tezgahı çizimleri yapıyor, üretim ekibimizle projenizi kusursuz bir şekilde kullanıma hazırlıyoruz. CNC parkurumuz ve üretim teknolojilerimizle mekan büyüklüğüne, malzeme özelliklerine ve kullanım kriterlerine göre tezgahlarınızı üretiyoruz.

Deneyimli montaj ekiplerimizle birlikte çevreye ve mekanınıza zarar vermeden tezgahlarınızı mekanınıza uyguluyor, montaj hatalarına karşı yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz. Sizlere ise banko tezgahlarınızı güvenle kullanmak kalıyor.

Banko Tezgahı Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Banko tezgahı tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Banko tezgahı uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, ekstra müşteri taleplerine göre banko tezgahı fiyatları değişkenlik gösterir. Banko tezgahı keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Banko tezgahı fiyatları hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030