Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Banyo Tezgahı

Banyolarınızda Hijyen ve Kalite!

Banyolarınıza kullanışlı bir görünüm kazandıracak, anti-bakteriyel malzemeden üretilen şık banyo tezgahları ile ailenizin sağlığını koruyabilirsiniz. Banyonuzun büyüklüğüne uygun, mekanı daha geniş gösterecek, banyolarınıza sadelik ve modernlik katacak, istediğiniz renkte ve modellerde banyo tezgahı modelleri ve size özel tasarımlarımızla mekanınızın havasını değiştirebilirsiniz.

Tezgah Dünyası olarak geniş renk ve marka seçeneğimiz ile hazırladığımız banyo tezgahı modelleri ile mekanınız için kullanışlı ve şık tezgahlara sahip olun. Banyo tezgahı satış ve montaj süreçlerinde de ekiplerimiz yanınızda yer alsın. Banyo tezgah tasarımı için bizimle iletişime geçin.

Neme ve Suya Dayanıklı Banyo Tezgahları!

Sudan ve nemden etkilenmeyen, dilediğiniz renk ve tasarımlarda hazırlanabilen, gözeneksiz yapıları sayesinde bakteri ve mikrop oluşumunu engelleyen banyo tezgah modellerini sizler için üretiyoruz. Kolay temizleme ve bakım özellikleriyle de yıllarca aynı konforda kullanabileceğiniz banyo tezgahları için granit, mermer, kuvars, akrilik ve corian malzemeler tercih ediyoruz.

Eksiz yapılarıyla mekan dekorasyonunuza katkı sağlayacak, birbirinden şık tasarımlarıyla göz dolduran banyo tezgahları sayesinde uzun yıllar eskimeyecek bir yaşam alanına kavuşacaksınız.

Çizik ve darbelere olan direnci, 1.sınıf malzeme kalitesi, 50’den fazla renk seçeneği ve 10 yıl garanti kapsamıyla tercih edilen banyo tezgahı modelleri, güvenle kullanacağınız ürünler olacak. Özel banyo tezgahı üretimlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayın.

Dünyanın En İyi Banyo Tezgahı Markaları

Banyo tezgahı satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen tezgah modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre banyoları için özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Alanında uzman üretim ekibimizle tasarım sonrası banyo tezgahlarınızı en kısa sürede sizlere teslim etmek için çalışıyoruz. Uluslararası standartlarda, çevreye ve doğaya zarar vermeyecek şekilde üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Dünyaca ünlü markaların tezgahlarının sadece satışını yapmakla kalmıyor, deneyimli montaj ekiplerimizle birlikte kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Banyo tezgahları ve diğer yüzey ürünlerinizi mekanınıza güvenli bir şekilde uyguluyor, anahtar teslim projeler sunuyoruz.

Banyo Tezgahı Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Banyo tezgahı tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Banyo tezgahı uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre banyo tezgahı ücretleri değişkenlik gösterir. Banyo tezgahı keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Banyo tezgahı tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030