Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Deniz Taşıtları İçin Uygulamalar

Evinizdeymiş Hissi Uyandıracak Tasarımlar!

Deniz taşıtlarına özel, kullanışlı ve şık ortamlar oluşturacak, banyo, mutfak, tezgah tasarımları yapıyoruz. Dünyanın en iyi markalarının tezgah teknolojilerinden yararlanarak yat, gemi ve motorlar için deniz taşıtları tezgah üretim ve uygulama hizmeti veriyoruz.

Tezgah Dünyası rahatlığını yat ve motorlarınızda yaşamanızı sağlarken yıllarca kullanacağınız dayanıklıkta malzemelerden üretim yapıyoruz. Deniz taşıtları tezgah modelleri ve tasarımları ile konforunuzu ve huzurunuzu garanti ediyoruz. Deniz taşıtları için yaptığımız uygulamalar, satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Yıllarca Kullanacağınız Yaşam Alanları Yaratıyoruz!

Yat ve motorlarda bulunan mutfaklar, banyo ve yaşam alanları için yüksek dayanıklılıkta, deniz suyuna ve neme dirençli tezgahlar üretiyoruz. Geniş renk yelpazemiz ve tasarım seçeneklerimizle kullanışlı yat tezgahı, yat mutfak tezgahı, yat banyo tezgahı, gemi tezgahı, gemi mutfak tezgahı, gemi banyo tezgahı, yat masası gibi ürünler hazırlıyoruz.

Su tutmayan yapısı nedeniyle denizlerde yıllarca güvenli kullanım sağlayacak olan deniz taşıtları tezgah modelleri, aynı zamanda leke bırakmayan yapıları, darbelere dayanıklı olmaları nedeniyle de uzun yıllar aynı performansta kullanılabiliyor.

Deniz taşıtları için yaptığımız mutfak ve banyo tezgahları ile masalar; şiddetli hava koşullarına da direnç gösteriyor, Anti-bakteriyel yapısı ile mikrop ve küflerin oluşumunu engelliyor, ışık geçirme özellikleriyle dekoratif bir unsur olarak da mekanınızda yer alıyor. Kolay temizlenebilen yat tezgahları, konforlu ve zahmetsiz bir kullanım sağlıyor.

Dünyanın En İyi Deniz taşıtları için uygulamalar Markaları

Deniz taşıtları tezgah satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen deniz taşıtları tezgah modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Deniz taşıtları tezgah modelleri için tasarımcılarımız mekanınızın özelliklerine uygun tezgah önerileri hazırlarlar. Onaylamanız halinde CNC parkurumuzda kesimleri yapılan yat tezgahları, yat mutfak ve banyo tezgahları montaja hazır hale getirilirler.

Deneyimli montaj ekiplerimiz ise yat, motorlar ve gemiler için hazırlanan bu tezgahların montajını gerçekleştirirler. Üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlara karşı deniz taşıtları tezgah uygulamalarında garanti kapsamında tüm hizmetlerimizi ücretsiz sunarlar.  

Deniz Taşıtları İçin Tezgah Uygulama Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Deniz taşıtları için tezgah uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Deniz taşıtları için tezgah uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Deniz taşıtları için tezgah fiyatları hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030